Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 naše oznámení je za 35Kč. Ty prstýnky jsou nádherné a nejlepší na tom je,že když jsm se zasnoubili,tak mi přítel říkal,že už se po těch irských díval dřív a že se mu líbí. Tak aspoň nemám pocit,že ho nutím do něčeho,do čeho se mu nechce. Když budou peníze,tak prstýnky budou :-) odkud jsi? jak jste s přítelem dlouho spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Jsem kousek od Mladé Boleslavi a ty? :-) nejsme spolu dlouho asi 16 měsíců, ale od začátku spolu bydlíme a ve všem si rozumíme... :-) tak to je taky taková cenová relace..tak jsem ráda, že po nich nekoukám sama.. :-) no vidíš jak se krásně shodnete.. :-) určitě budou krásné a originální..a kdy a kde máte svatbu? a do jaké barvy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 16měsíců?a už byli zásnuby?povídej :-) my bydlíme a studujeme v Brně,ale já pocházím z Prahy a přítel z Vysočiny,ale chceme v Brně zůstat. Svatba bude 7.7.2012 v zahradě zámku Lysice a barva bordó/bílá. do jaké barvy budete mít svatbu vy?
Odpovědět
@pavelkova17 svatební oznámení plánuju vyrobit - respektive už jsem ho vyrobila, ale třebas mi napadne ještě něco lepšího :-D no a prstýnky, s těma máme problém, nemůžeme se shodnout, takže zatím ani nevíme odkud si je koupíme..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ano zásnuby byly 16.7.2011 :-) také jsme chtěli mít 7.7.2012, ale přítel chtěl radši jaro než léto.. :-) my budeme mít barvu růžovou asi namíchanou světle a malinově růžovou :-) @hannnahs konečně někdo kdo si troufá vyrábět.. :-) a máš někde fotečku výtvoru :-) prstýnky to bude terno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 takže čerstvé,jo?my už jsme zasnoubení docela dlouho,od 30.4.2010. taky spolu bydlíme od začátku a nemá to chybu :-)
Odpovědět
@pavelkova17 to víš, mamka je grafik a já se tomu sama taky docela věnuju, takže si troufám, jinak bych na to hodila bobek :-D a hlavně chci vcelku jednoduchý oznámení, žádný skládaný a tak (pokud si to ještě nerozmyslim :-N ) no fotečku mám u sebe v soukromym albu jen pro přátele, páč po zkušenostech, kdy se opravdu kopíruje naprosto všecko (a především fotky s nápisem "nekopírovat prosím"), tak jsem to radši uklidila..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ano chtěli jsme do roka svatbu... :-) navíc myslím, že není na co čekat... :-) @hannnahs ahaa tak to máš výhodu teda... :-) chápu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta mas stejne saty jako ja v profilove fotce :-)
Odpovědět
@pavelkova17 nj, tady holky furt píšou, jak je známý fotograf, kameraman, nebo DJ, tak já právě zas nemám vůbec nic takhle ze známosti, tak aspoň ty oznámka :-) s tím kopírováním je to tu holt pitomý... místo toho, aby si to ty holky daly do kolekce, tak to zkopírují a v lepším případě pod to ještě napíší, že je to jejich výtvor :-( tak si kdyžtak na to dej taky bacha, kdyby sis sem házela něco opravdu osobního.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo díky za upozornění... :-) oznamka jsou taky důležité... :-)
Odpovědět
@pavelkova17 povím ti, když jsem viděla ty ceny těch hezčích oznámek - třeba i víc jak 30 Kč za kus, tak mi šel mráz po zádech normálně... to pak když si to člověk vynásobí, tak to skáčou cifry..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs no právě a to mě leze :-) protože je to hrozné :-/
Odpovědět
@pavelkova17 my už jsme to tady s holkama řešily, že jakmile dáš před nějaké zboží slovo "svatební", tak si hned můžeš připočítat několikanásobek ceny.. To je jako jsem na netu viděla ozdobu na auto čistě jen ze 2 organz různý barvy a stálo to přes 600!!! Přitom zhruba 10 metrů kvalitnější organzy stojí tak 150 Kč... ať počítám jak počítám, tak to je prostě přehnaný jak blázen ]-( a takhle je to se všim..
Odpovědět
Když tady řešíte ceny oznámení .. přemýšleli jste nad variantou, udělat si vlastní oznamko na happyfotu nebo fotolabu?Stojí 5,90 i s obálkou a dražší je kol 8Kč s grafikou.. tu grafiku mají jen ve fotolabu, tam si můžete i zvolit písmo a vůbec, napíšeš si tam co chceš, upravíš si to podle sebe.. Já už mám hrubý náčrt hotový..jen musím sehnat rozumnou fotku, kterou tam dám.. Prstýnky budeme mít z oceli - na slevomatu byl poukaz - možná tam ještě je.. můžu si vybrat prstýnky v hodnotě 2800 za cenu 999Kč, měli na výběr z 50modelů.. A svatební výzdobu si budu dělat celou sama - papírové hvězdičky a papírové koule do květináče, koupím si max organzu a lýko... Ozdobu na auto budu mít z živých květin, mám to v kolekci.. srdce z proutí nebo lýka a pár květů.. připadá mi to lepší jak auto omotané kilometrem organzy..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po dlouhé době opět zavítala mezi vás :-D. Co se týče příprav, tak jsme nijak extra nepostoupili, zatím jen o tom mluvíme, co ano a co ne, jinak tomu necháváme čas..Datum máme (teda doufám, že paní matrikářka si to z konce letošního kalendáře přepíše do nového :-N ), místo obřadu taky, fotografa máme, místo hostiny vyhlídnuté a jakžtakž domluvené, jen složit zálohu, ale jelikož si chceme termín na matrice potvrdit na začátku roku 2012, tak máme obavy podepsat závaznou objednávku už teď..Jenže zase nechceme, aby nám to někdo vyfoukl :-D. Tak to asi risknem, snad by v případě změny termínu nedělali problémy..Barva stále zůstává fialová - co se týče výzdoby hostiny, to si vezme na starost provozní restaurace - nabízí výzdobu za cca 80kč na osobu, tzn.asi kolem 3000Kč, což si myslím, že kdybych měla vše kupovat sama (organza, svíčky, květiny, ubrousky..), dojdu k podobné částce, co myslíte? Jinak jsme nic neřešili, asi se na to vrhneme přes zimu, teď máme ještě spoustu práce na domečku..Jéé, vlastně jsme ještě řešili kapelu - dostali jsme kontakt na jednu kapelu, co hrává v okolí na svatbách, jednou jsme je zažili na firemním večírku a moc se nám líbili, akorát nám zatím po 14 dnech čekání ještě neodepsali na mail..Tak zkusíme asi zavolat.. Kamarádky se mě pořád ptají, kdy si budu zkoušet šaty, těší se na to pomalu víc než já :-D. I obě švagrové jsou nedočkavé, no jo, hold ženský. Už se vidím, jak do salónu naklušu s bandou svobodných ženských (až na jednu švagrovou, ta je vdaná, ale o to víc zvědavá :-D). Co se týče oznámení, tak se mi nabídl jeden kamarád, že by mi něco vytvořil, tak snad bychom na tom mohli trochu ušetřit, protože je pravda, jak tu psala @hannnahs - vše, co má přídomek svatební, je minimálně o 100% dražší než obvykle. Jenže taková je doba, každý chce na všem co nejvíc vydělat. A kdo ne, tak je v očích těch druhý blázen. Další věci máme zatím jen tak domluvené mezi sebou - prstýnky=bílé zlato, seznam hostů=podle nás, společný odchod z našeho domu, svatební noviny=ano, únos nevěsty=ne, tombola=ne. Nic víc mě zatím nenapadá..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ano to je pravda už jsem si toho taky všimla...:-) nedá se svítit a musíme to poplatit tak jako tak..ono se moc na ničem ušetřit nedá i když se snažíš, tak ta úspora tam není rapidní..:-/ je to fakt šílený tyhle ceny :/ @zelvatko ahojky, tam si musíš teda zadat nějakou fotku? :-) my žádnou ucházející nemáme, takže dáme asi na klasiku, ale ceny jsou jinak super..tu ocel Vám zavidím na tom je velká úspora..:-/ co jsem koukala já na zlaté prstýnky tak to je okolo 8-13 tisíc co se mi líbí..což je hrozný... @lenickae ahojky, já už dala za výzdobu a všemožné doplňky asi 4 tisíce...:-) takže asi by to tak nějak vyšlo..my tím, že to nemáme v restauraci si to budeme dělat sami, ale mě to nevadí i se na to těším..:-) tohle nakupování blbůstek mě z toho baví nejvíc...:-) i když si stále říkám, že už nic nebudu kupovat..
Odpovědět
@pavelkova17 já si potrpím na stříbro, a přítel kvůli své profesi prstýnek nebude nosit skoro vůbec, a zlato se mu nelíbí, takže volba byla jasná.. Nemusíš tam dávat žádnou fotku.. je to na tobě, jaké si to oznámení uděláš.. nemusí tam být vaše fotka.. můžeš tam dáv prakticky cokoliv co se vám líbí.. šak se na to zkus podívat, nainstaluješ si ten jejich program do PC a můžeš vymýšlet a kombinovat.. a opravdu lepší program je u fotolabu..
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? :) Hledám inspiraci snad pro všechno - prstýnky, oznámení,... je toho tolik! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 tady na beremku nabízí jedna výrobu svatebního oznámení.... zkus kouknout .... nemá tam moc vzorků, ale myslím, že když jí kontaktuješ, tak toho má doma víc. A myslím si, že má dobré ceny http://www.beremese.cz/bazar/jine-sva... @hannnahs jj, máš pravdu... co má přívlastek svatební je nehorázně drahé, přitom se to dá koupit i za jinou cenu http://www.svatba-obchod.cz/ na této stránce se dají najít i ozdoby za rozumnou cenu
Odpovědět
No my budeme mít trošku netradiční svatbu a chtěla bych si jej vytvořit sama :) Už jsem cosi zkusila v jednom programu, ale vypadá to na první třídu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zelvatko tak díky za tip...:-) mrknu na to a třeba tam taky něco vymyslím...tak to máte jednoduché, já jak jsem již psala nosím žluté zlato a vše mám zlaté, takže by mi bylo líto to nenosit, tak to musí být zlato..:-) @natalieh ahojky, jasně vítej..:-) už máte termín svatby a kde to bude? :-) už jsi začala s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek díky za tip mrknu na to...:-)
Odpovědět
Bude to v srpnu a příští týden si jdeme zarezervovat termín 18.8. :) Myslela jsem si, kolik nemám času, a jak tady koukám v diskuzích, tak hodně z vás má rok dopředu skoro vše zařízené :D Tak jsem se do toho taky hned pustila. Už mám i pár tipů na šaty, asi je budu objednávat z ebaye - je šílené, jaké skoky v částkách jsou mezi šaty z ČR a z jiných zemí. Tady se na tom dobře rýžuje :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@natalieh jo jo jak se tady už psala vše svatební je drahé....:-) taky jsem si myslela, že blázním moc dopředu, ale když jsem to tady viděla s radostí jsem se do toho pustila..:-) ono jde hlavně o rezervaci fotografa, kapely, místa, data a matriky to občas bývá dopředu hodně zamluvené taky ty pěkné místa či šikovný fotograf a kapela..:-) ale jinak si myslím, že času je spousta..i když si říkám, že se to přehoupne :-)
Odpovědět
Fotografa i dj nám budou dělat známí :) Takže to mám z krku. Spíš bych chtěla nakupovat vše postupně, ať nemusím platit najednou nějakou pálku, to pak vypadá, že jsem toho moc neutratila :D Koukala jsem na tvé fotky, taky chceš bílo-růžovou svatbu? Já třeba růžovou vůbec nenosím, ale hodí se mi na letní svatbu a navíc to vše bude vypadat tak nevinně - aspoň podle mě :)
Odpovědět
@natalieh ááá, koukám další "přírůstek" k 18. 8. :-) už tu máme založenou i diskuzi na tohle datum, protože se nás tu sešlo už tolik, že to stálo za to, založit si vlastní téma :-D tak vítej mezi námi a krásný plánování! :-)
Odpovědět
No ono je to fakt hezké datum a hlavně chlapům se pak bude snad dobře pamatovat :D:D
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 no vidíš :-) @natalieh jasně,že můžeš :-) kdy a kde bude svatba?jak jste spolu dlouho? @pavelkova17 já už dala za doplňky a dekorace asi 14tis,síla :-) @hannnahs my nic ze známosti mít nebudem,leda mám kamarádku kadeřnici
Odpovědět
Profilova fotka
@natalieh závidím, my jdeme rezervovat termín až po Novém roce :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?