Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Jsme spolu téměř 6 a půl let, už to chtělo nějakou velkou událost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@natalieh tak to je dobrý :-) a kde bud svatba a v jakém měsíci?
Odpovědět
18.8. a bude v okolí Hlučína, kde teď bydlíme. Nejspíš v parčíku u úřadu, kde se oddává. Vzhledem k tomu, že je přítel boxer, tak budeme mít takovou akční svatbu - chci si nechat pronajmout ring a vdávat se v něm :) Uvidíme, jestli ho přítel sežene levně po známosti :-)
Odpovědět
@natalieh jj, počítáme, že bude fakt nával.. tak už jsme začli plánovat dost dopředu.. ale datum je to opravdu moc pěkný :-) @stastnanevesta tak tak.. ale i přes to to musíme zvládnout, vlastně to neni moc velkej handicap.. někdy je to spíš na škodu, když to tak vidim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs však si poradíme :-) hlavně aby to bylo podle představ
Odpovědět
@stastnanevesta přesně tak :) poradíme si :) se vším
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk jsme holky šikovný,ne?
Odpovědět
@stastnanevesta jak jinak :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,mám dávat ženichovi korsáž,když bude mít frak? nějak si nevím rady :-)
Odpovědět
@stastnanevesta áno, naprostý souhlas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zelvatko Díky za tip s těmi oznámky. Také jsem si říkala, jak jsou všechna drahá a tohle je super řešení. ;-)
Odpovědět
Milé nevěsty, můžu se k vám taky přidat? :-) Plánujeme svatbu na červen 2012 někde kolem Brna, pořád si říkáme, že je na všechno dost času, ale jak tady tak koukám, měli bychom už se pomalu rozhoupat k nějaké akci! :-. Paradoxně jediné, co mám, jsou šaty... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@lck79 jasně, že se můžeš přidat :) vítej, a kdepak byste chtěli svatbu?? přímo Brno? nebo nějaký zámeček? či dva v jednom v penzionku a hotýlku ??
Odpovědět
Děkuji :-) Přesně to poslední, nejlepší by bylo mít obřad v zahradě nějakého pěkného penzionku, aby bylo všechno pohromadě a my nemuseli přejíždět, chceme to mít co nejpohodovější. A taky tam asi budeme mít pár malých dětí (máme 2letého syna :-) ), tak abychom je pak navečer mohli uložit do pokojů a fungovat dál na chůvičkách :-)
Odpovědět
Teda vážení, právě sleduju na JOJ pořad Mami, ožeň mě - a to je teda nářez! :-D
Odpovědět
@lck79 jasné tak to naprosto chápu, a už máte nějakou představu??? pročti kdyžtak tady diskuze, jsou tu různé, a o pár místech se tam slečny zmiňují :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. taky se k vám přidávám, my plánujeme svatbu na srpen 2012.
Odpovědět
@petulamrk Troch jsem tu listovala, ale 436 stran nedám :-p Vy už místo máte?
Odpovědět
@lck79 jojo v pondělí budeme rezervovat, chceme Slavkov...a hostinu v žebětíně
Odpovědět
@lck79 jinak dva v jednom dporučují kozí horku na přehradě, pak ještě něco je na přehradě, pak Harmonie..co vím ale jistě toho najdeš více
Odpovědět
Holky, co jsou to ty svatební noviny, hodně holek tady píše, je je budou mít..?
Odpovědět
@lck79 jukni do diskuze ...http://www.beremese.cz/diskuse/tema/svatebni-novinky/ zde jsou tipy a ukázky
Odpovědět
@petulamrk Slavkov je krásnej! A v Žebětíně ten Dvůr nebo Richarda? Dvůr moc neznám, k Richardovi jsme párkrát zajeli na to jejich pivko a na žebra :-)
Odpovědět
@lck79 jj Richarda máme taky na pivečko a na meníčka polední jsme byli asi dvakrát a žebra, jinak hostina by měla být ve Dvoře, až budeme mít jistý termínek tak tam razíme zamluvit, snad bude volno
Odpovědět
@adell_al A už máte něco namyšleného, kde to bude a tak?
Odpovědět
@petulamrk Aha, tak to já jsem právě chtěla zvolit opačný postup - prvně zamluvit hospodu a pak shánět někoho, kdo nás tam v zahradě oddá :-N
Odpovědět
@lck79 tak pokud je to dva v jednom, tak to přímo nabízí a asi se to řeší přímo s nima si myslím...nevím nemám s tím zkušenost,ale asi by to takto mohlo být :)
Odpovědět
No uvidíme. Po neděli se chceme jít zeptat asi na 3 předvybraná místa, taky aby nám to předběžně nacenili a tak.. Jak budeme mít vybraný místo, tak pak už to půjde samo :-) Jinak ty noviny jsem viděla, ale moc nepochopila, k čemu vlastně jsou. Vy budete mít svatbu do fialova? Hezké
Odpovědět
@lck79 ještě mě napadl Kadlcův mlýn, hotel Fontána, Santon
Odpovědět
Profilova fotka
u richarda se mi líbí zahrádka a žebětínský dvůr není špatný pro svatební hostinu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?