Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vsem @gia a @cipisek holky odkud jste?my se chceme jit zeptat pristi mesic na mtriku a pak zjistit zamek,saty ty necham asi az po novem roce chci jeste zhubnout par kg...ale zavoj nechci i kvuli tomu ze zakriva uces a kdyz uz si vyberu nejaky hezjky tak at jde videt
Odpovědět
@stastnanevesta @gia_ děkuji za přivítání :) jinak ohledně závoje, taky neplánuji, nevím, ke mě se nějak asi nehodí.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk ahoj vitam te @stastnanevesta me se libi ten 3 uces ve zvetsene podobe
Odpovědět
@misa1982 děkuji za přivítání :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk taky se ke mě nějak extra nehodí ale chtěla bych spíše nějaké úplejší šaty které budou tvrovat postavu nebo nějaké vzdušené a k těm uplejším by se mi to docela líbilo :)
Odpovědět
@gia_ jojo, nevím no možná třeba kratší, ale bud záležet na šatkách, takže uvidíme uvidíme
Odpovědět
@gia_ koukala jsem na Tvé album, taky jdeš do fialové ? :) plánuješ nějak barevné doplňky k šatům jako botky a podobně???
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk šak taky podle šatů..:) jojo zkusíme to,určitě bych chtěla nějaké doplňky na sebe ve fialové :) ale ještě chceme zvolit nějakou doplňkovou bravu asi to vypadá na zelenou :)
Odpovědět
@gia_ tak to jo, no já chci světle fialovou, líbili by se mi botky, a podle šatů pak buď třeba mašle jak bývá někdy a nebo bižu :) a mám jedny šaty vyhlídlé a mají i v mé konfekční velikosti a ty jsou přímo s fialkovou výšivkou...viz album
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk jsou krásné :) já bych chtěla botky a do vlasů něco :)
Odpovědět
@gia_ musím zajít vyzkoušet, ale bojím bojím..nějak mám ze zkoušení strach...
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 díky,uvidíme,jak to dopadne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulamrk taky bych měla jít ale říkám do června času :) tak skočím asi až začátkem ledna :)
Odpovědět
@gia_ já plánuji tak nějak listopad :) a kdepak budeš mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk chtěli bychom zkusit zámek Lednice :)
Odpovědět
@gia_ juu to by mohlo být krásný :) ty jsi z brna? my chceme Slavkov
Odpovědět
Profilova fotka
holky jinak porad nevim jak daavat do alba fotky co se mi libi reba s netu ja jsem premyslela nad svatbou do takove te malinove barvy....a ted koukam na nejake polstarky pod prstynky......
Odpovědět
@misa1982 já jsem si vždy fotky z netu uložila do pc a pak vložila sem, malinová je moc pěkná barvička, a kdypak máš svatbu a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
14.7.2012 zamek Bruntál jestli nam to vyjde aha tak pak to vyzkousim s tema fotkama dik
Odpovědět
@misa1982 není zač :) a kdy Vám vypisuje matrika termíny? snad to vyjde :) musíš věřit
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevim to jdeme zjistit prave v rijnnu :-) 14.7. mam totiz narozeniny 30 :-)
Odpovědět
@misa1982 jé to by bylo moc hezké, kdyby to vyšlo, no my budeme volat o termín 3.října :) tak snad nám to klapne, uvidím, tam se oddává ve více místech a nevím který týden bude kaplička :) snad to vyjde nějak
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 já jsem taky z Bruntálu... na matrice mi řekli, že trmíny budou vědět, když brzo, tak v prosinci. Jinak po novém roce určitě. Máme známou na zámku, tak jsme se o těch termínech bavili s ní.
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 neptala jsem se, jestli je možné, dělat na zámku svatbu i mimo vyhlášené termíny... tak třeba to půjde
Odpovědět
Profilova fotka
@cepisek ja mam pocit ze te odnekud znam.....kde ses ucila na skole?a dekuji takze na matriku az po novem roce jo?a kdyz se budes bavit se znamou muzes mi zjistit jestli to jde i mimo terminy na tom zamku?a kdy chcete svatbu vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se zeptat, kdy je nejvhodnější doba jít na matriku? stačí po novém roce:?
Odpovědět
@michaela_k no my si třeba budeme volat o termín 3.10. a osobně pak stačí přijít v lednu vše podepsat a dozařizovat, záleží asi na každé matrice
Odpovědět
@michaela_k no já sem s matrikářkou už komunikovala... chceme svatbu 30.6.2012 a paní nám řekla, že ještě ani nemá kalendář na rok 2012. Ono asi záleží o jak frekventované místo jde... jinak nám řekla, že si nás tedy poznamená, ale že se máme ještě v listopadu ozvat, abychom doladili detaily :) ale když sem jim psala v červenci tak mi řekla, že stačí se tam stavit až začátkem nového roku...
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslim, ještě se musíme rozhodnout kde to vlastně bude, jestli na hradě nebo v zámeckém parku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky přidávám do klubu! :-) Plánujeme svatbu na 23.6.2012 (to mam narozeniny) tak aby se to dobře pamatovalo. :-) Dneska jsme udělali první krok, zamluvili jsme si fotografku. Tak z toho mam radost že už se to začíná rýsovat. Může se do zdát docela brzo, ale já to mam radši všechno včas a pak už si budu hrát s detaily - a na to se těšim!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?