Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@klarunka Na takové věci není nikdy dost brzy :) my už fotografku taky máme zajištěnou tak doufám, že se nestane, žádná neočekávaná věc, která by jí v tom zabránila :) a už máš nějakou představu?? šaty, barva, styl a tak?
Odpovědět
@michaela_k My to budeme mít v kapličce v mém rodném městě. Vypadá to tam jako v kostele ale dělají se tam civilní sňatky, takže bomba :)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě by se to líbilo venku, akorát nikdo nikdy neví jaký bude počasí!:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_k my to chceme venku taky a už se moc těším :-)
Odpovědět
@michaela_k No právě to je trochu riziko no :(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab no představi jsou, svatbu chceme do fialova, zatím ještě nevíme přesně kde. Chceme to mít trochu netradiční - někde venku, nejlépe v nějakém altánu, všechno na jednom místě obřad, bez oběda - rovnou žranice a zapíjení, tak hledáme místo kde nám to umožněj a nebude to drahý a daleko.. Šaty se chystám vybírat brzo, nechci klasický korzet s velkou sukní, protože jsem vysoká, připadala bych si jako obryně, chtěla bych na ramínka za krk a úzké, tak snad něco najdu.... zatim mě to hledání baví, šmejdim na netu a kopíruju si co se mi líbí. Ale budu klidnější až budeme mít místo a na matrice zamluvený termín... :-)
Odpovědět
@klarunka Mně to hledání taky moc baví, už sem začala obíhat i svatební salony a můžu ti říct, že je mi z toho do breku... žádné šaty se mi nelíbí protože všechny jsou spíš na styl korzetu s bohatou sukní a to se mi vůbec nelíbí... hrozně se mi líbí empírový střih, ale ty v salonech moc nemají a když už tak se mi nelíbí materiál :( asi jsem moc náročná...:(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab tak podle popisu máme na šaty stejný vkus ;-), já jsem ještě v žádným ze svatebních salónů nebyla, ale musim vyrazit, abych měla čas najít ty nejkrásnější... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarunka ahoj a vítej :-) taky mám radši na všechno čas a budu mít klid až budeme mít termín a to bude v lednu :-| jinak svatba bude v zámecké zahradě :-)
Odpovědět
@petulkkab Také chci takový střih, ale budu si je nechávat šít, myslím, že sehnat v půjčovně takové šaty je asi bez šance. :/ Takže radím, zkus někde takové šaty najít ve společenských, zkusit jestli Ti sedí a nechat si je ušít. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín dohodnut a vše nabralo jiný směr, Štiřín a Jemniště se ruší a zamlouvá se datum 22.září 2012 a Románská Rotunda v Týnci nad Sázavou.
Odpovědět
@klarunka vítám tě mezi námi a hezké plánování! :-) @petrianka ahojky, vy jste se byli podívat na Štiříně?? A jaký to tam na vás udělalo dojem, jestli se můžu optat?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Štiřín je pěkný, ale popravdě ta cena a ten boj o termín to my nemusíme, a nakonec nám kamarádka doporučila od nás 4km vzdálenou rotundu a to soukromý a jednoduchost nás oslovila.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Štiřín je pěkný, ale popravdě ta cena a ten boj o termín to my nemusíme, a nakonec nám kamarádka doporučila od nás 4km vzdálenou rotundu a to soukromý a jednoduchost nás oslovila.
Odpovědět
@petrianka no já se ptám proto, že já jsem tam původně taky chtěla mít svatbu, ale dost mi to tam znechutili, tak jenom zkoumám, jestli to byla jen moje zkušenost, nebo i víc lidí.. Zatím to bohužel vypadá, že víc lidí tam má blbé zkušenosti..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přípravy na svatbu se u nás na chvilku zastavily, jelikož ty zásadní věcy byly zajištěny... ale teď jsem zase měla chuť plánovat a uvažujeme o tom, že bychom si pronajali limuzínu na svatbu... nemáte nějaký tip v okolí Prahy? :-. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 už jsem pověřila chlapa ať se na to zeptá, až s ní bude mluvit... je to jeho známá, tak snad se něco dozvíme ;-) já jsem se učila v Bruntále na zemědělce... @michaela_k každá matrika to má jinak... někde jsou vstřícní a arezervují ti termín, který chceš a někde ti řeknou, že až po novém roce...
Odpovědět
@klarunka Jj on je ještě čas navíc by měla být nová kolekce na 2012, ale ono si člověk zas pak říká, že na poslední chvíli to honit nemůže, pač třeba nic nesežene a na ušití šatů pak už může být pozdě :(
Odpovědět
@kaarina No to já mám i vysněné i by mi je ušili ale prostě 15 tis za šaty na pár hodin mi přijde poněkud zbytečné... :(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no popravdě taky jsem neslyšela moc dobrého, i proto jsme se rozhodli pro Týneckou Rotundu. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky že nevadí když mi budou trochu koukat botky ze šatů,,, nebo myslíte že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@klarunka my taky 23.6.2012 :-)
Odpovědět
@petrianka právě.. já jsem s nima dokonce zkoušela i jednat, a to byla teprva katastrofa :-| jinak jsem zvyklá tam jezdit, bydlíme kousek, takže občas zajdeme na nějaký koncert, den otevřených dveří a tak. Ale tam se o chodu a případnym stylu jednání člověk nic nedozví, takže jsem netušila, že dopadnu tak mizerně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak budete řešit svatební oznámení? koupíte a nebo vyrobíte? :-) mě se zdají ty co se mi líbí hrozně drahý.. :-) tak právě nevím, jestli zkusit vyrobit a nebo investovat... :-) a prstýnky už máte nějaké vyhlídlé? a odkud? :-( to je druhý kámen úrazu zatím u nás...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 Ahoj :) My si budeme nechat vyrábět, ale teda co se mi líbí tak jsou teda drahé, tak budu muset být skromnější :) Prstýnky jsou vyhlédnuté, my budeme mít z oceli, příští měsíc se pojedem podívat a kdyžtak nechat vyrobit rovnou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 jee tak to se máte to nemusíte tolik investovat do prstýnků vid.. :-) my musíme mít žluté zlato, protože mám plné prsty zlatých prstýnků :-) a varianty bílé jsou hezčí, ale ty my mít nemůžeme.. :-( takže vůbec nevím kde a jak vybírat.. jsou drahé vid? :-) nevědí co by za to chtěli...když mě se z těch skromnějších nic moc nelíbí :-) líbí se mi v cenové variaci od 24-40,- Kč... :-) ale většinou ty kolem 24, - kč se mi až tak moc nelíbí... :-) tak já nevím buď zkusím vyrobit a nebo musím investovat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dnes objednala bílé psaníčko k šatům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 ahoj a vítej :-) my si necháme svatební oznámení vyrobit, naše vybrané sice už ta firma v katalogu nemá,ale ptala jsem se a prý nám je bez problémů udělají,poslali mi i vzorek :-) prstýnky máme vyhlídnuté,mrkni do alba. Máme oba rádi Irsko,tak jsou to tradiční irské a budeme je objednávat odtamtud a doufám,že si je dáme k Vánocům :-) přítel mi pořád říká,že letos budou a že mi slíbil,že budou,tak ať se nestarám :-) @petrianka vítej a krásné plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 Tak my kdybychom měli ze zlata tak z bílého, ale nechce se mi tolik investovat. Navíc jsem se rozhodla pro ocel kvůli tomu že je to tvrdčí materiál. A finance další důvod :) No jo, takové nějaké barevné papíry a drahé to je. Původně jsme si chtěli oznámení vyrobit sami, ale moc na to nejsme, nebylo by to hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 :-) to já ještě taky nevím, jak by dopadlo....:) já kdybych měla bílé prstýnky taky volím spíš ocel..přesně z obou důvodů.. :-) @stastnanevesta a v jaké se pohybujete vy cenové relaci? :-) asi si ho taky necháme teda vyrobit.. :-) nebo já ještě nevím... :-) tak to budete mít taky zajímavé a originální prstýnky a neboj určitě budou, když ti to slíbil.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?