Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to bude pěkné ;-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Tak to chápu, taky bych to takhle chtěla... U mojí mamči jsem si jistá, že konflikty nebudou (až na její komentáře k mojí váze :-( ), ale u přítelových rodičů to asi bude boj a i když mě to mrzí, nic s tím neudělám. Zatím se nejeví zrovna nadšeně a vím jak se chovali u svatby přítelovi sestry(měli docela hodně konfliktů), ale třeba mě mile překvapí a nebudou se montovat, přeci jen nevěsta jsem já, ne jejich dítě.
Odpovědět
@stastnanevesta A nenapadlo Tě udělat si třeba vlastní návrh? Já si ho právě na to naše razítko dělala, je to originální, třeba něco co je pro Vás typické, nebo tak. My máme dvě rybičky, protože přítelovo přijmení trochu připomíná název jedné ryby, máme ji latinsky i jako přezdívku v geocachingu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina někdy se tomu člověk nevyhne.. přítelovi rodiče bydlí v jižních čechách, takže moc komentovat nemůžou. ale po telefonu se prý nejdřív petrova máma ptala, jestli se ptát musíme a později navrhla, jestli se nechceme vzít v šesti nebo v osmi lidech :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Ani nenapadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina U nás taky konflikty nebudou, vzájemné vztahy jsou výborné,mám radost :-) jsem ráda,že ani z jedné strany nám do toho nemluví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina jé, a jak se ta ryba jmenuje? :-D to razítko s vlastním návrhem je moc dobrý nápad a udělají ho skoro všude ;-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Jo tak, to je taky dobré, když jsou takhle z ruky. :) To pak můžete dělat jen stylem, že vždycky oznámíte co jak bude. :) Já jsem spíš zvědavá co bude, až oni oznámí nám, koho všeho pozvali. :-D ]-( @stastnanevesta To máš super, važ si toho. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Joooo teď ta tady byl kamarád policajt i se svou drahou a říkala jsem jí o knoflíčkách a tak mi nějaké po něm pošle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak já zase kolikrát jsem ráda, že mi naši poradí, nápady ostatních se taky hodí. a jsem i ráda, že můžeme plánování probírat, když už spolu nebydlíme, je to radost x-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Budu Cejnarová, takže ryba je cejn, latinsky abramis :-D Právě, dneska Ti vlastní návrh na razítko zpracují všude, ani to není nějak drahé, je to originální a když se to dobře vymyslí tak i vtipné.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina ježíš, to je taky bezva, když si zvou koho sami chtějí :-D to doufám u nás nikoho nenapadne. nedá se tomu zabránit?.))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaarina moc dobrej nápad ;-)
Odpovědět
Jinak nám vybouchlo i druhé místo na obřad, byl to evangelický kostel, včera jsme se tam byli kouknout v rámci Noci kostelů (mimochodem Nejsvětější Salvátor v Praze byl fakt úžasný, to úplně vzalo dech, všude tma, jen před oltářem spousta svíček a světelná hra na stropě, která vzbuzovala pocit, že jste pod vodou). Kostel by sice šel ale ten kněz co tam je :-D Jak bych to řekla, takový ťunťa no. :-D Takže nám nakonec asi vskutku nezbude nic jiného než unitáři a arboretum na Hrubé skále. :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika No, zrovna jsem říkala příteli, že jim budeme muset nějak brzy říct, že si to všechno chceme zařídit sami. Ale jestli to bude probíhat jako u jeho sestry, tak jen budu zírat koho že to zase pozvali a jestli jsem ho vůbec někdy viděla. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to razítko vypadá dobře... Holky co říkáte na takový dort?
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak mně je 25 a příteli je 32 , když jsme plánovali svatbu poprvé , tak se tchýně nezapojovala do plánovánní vůbec až mě to mrzelo zprvu, ale na druhou stranu jsem byla ráda, protože moje máma byla bezvadná, plánování jsme si užily obě dvě, teď ani ještě neví ani jedni, že už máme druhý datum, ale víme oba, že na to čekají kdy to z nás zase vypadne, takže my tyto mini přípravy už tak neřešíme, výzdobu máme komplet, šaty a oblek také , akorát budeme shánět ozdobu na přítelovo auto , lampiony štěstí , prstýnky a změnili jsme místo hostiny a i fotografku , na silvestra jsme si byli poslechnout naší kapelu a hrají úžasně a cokoliv .
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina ale arboretum taky není špatný, ne? takový uvolněnější. unitáře máme taky v záloze, prý udělají proslov páru přímo na míru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina tak to zkus zarazit, hosty byste měli zvát vy ;-) @petrajavor ten dort se mi líbí a na tom prvním to vypadá, že knoflíky jsou vyrobené z marcipánu, tak by se i daly jíst..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no přemýšlím zda je udělat jedlé či nejedlé.....
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika My spolu taky nebydlíme a já jsem ráda,že můžu mamku do příprav zasvětit.Já mám takovou radost,že v tom časopisu mají ty moje šaty :-) @petrajavor Taky se mi líbí.Objevila jsem i bordó motýlka, objednám ho příteli na svatbu,ať to máme sladěné :-) @kaarina Já jsem za to moc šťastná,že jsme si vzájemně padli do oka a mamka mi dneska zrovna říkala,že se jí moc líbíme dohromady a ať nám to klape i dál :-) našim se líbí i ty ozdoby na auta,super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor záleží na tom, co se ti víc líbí, ale já bych se asi přiklonila k jedlé variantě, aby se nemuselo při krájení nic sundávat. možná bych si nechala udělat od cukrářky pár na zkoušku, abys viděla, jak přesně vypadají ve skutečnosti.. @stastnanevesta tvoje šaty? v jakém časopisu? já mám asi dva a další jsou běžně nesehnatelné.. pokud teda myslíš svatební :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak věřím,že cukrářka to zvládne...viděla jsem fotky dortu co pekla pro misaki a byl super...tak snad u ten náš bude takový :-) @stastnanevesta jojo taky budeme kupovat regatu do barvy a kravaty pro tatínky + svědka...aby nám to ladilo...na kravaty půjdu asi za 14 dni :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika To arboretum je krásné, říkala jsem si, že bych možná i nějaký ten strom, pod kterým bychom se brali, mohla nějak nazdobit. Jen je to risk s počasím. Já jsem si říkala, že bych si pořídila takové ty barevné gumáky a vzala to s vtipem, jenže to jsem já. Příbuzní by to asi tak dobře nevzali. Přítelova mamka už měla řeči na ten skalní hrad, že to tam nebude tak čisté jako na zámku, jestli u tohohle nápadu zůstaneme, tak jí asi klepne až jí to řekneme a když u té kapličky prohlašovala že možná nepřijde, tak co teprv u tohoto. :-| Unitáři jsou právě super, ty opravdu chceme, už jen proto, že si můžeme nadiktovat co bude v proslovu a můžeme mít sliby. :) S tím zvaním hostů to bude problém, přítel s nimi o tom teď moc nechce mluvit, je pravda že je sice času ještě dost, ale abychom se pak nedivili. On to totiž jeho táta fakt nevzal dobře a stále ještě se k tomu nevyjádřil, nepogratuloval, nic. To je reakce na to, že se jeho syn bude ženit, co? Jediný komentář byl, že už na něj nebude mít slevy na dani. :-( @petrajavor Ten dort je parádní!
Odpovědět
@petrajavor Můžu se zeptat, proč máš vlastně takové nadšení pro knoflíky? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor určitě, jen abys měla představu.. ale mně se fakt víc líbí ty marcipánové. já pro tebe ale pořád nemám žádné do sbírky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina já ani nevím,na začátku jsem chtěla "jen" notový papír,ale ten se tady nějak rozmohl a pak jsem uviděla někde fotku s knoflíkama a bylo to..přišla další a další inspirace a už mi zůstanou...je to něco jiného,ale mě se to hrozně líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Není to svatební časopis,je to příloha MF Dnes nazvaná Ona dnes a byla tam v dubnu příloha o svatbách, vyfotím tu stránku a hodím do alba @petrajavor Je fakt,že bychom taky měli sladit kravaty svědků a tatínků,ale na to je čas
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika počkej tě nechám vyrobit ty marcipánové a ušetřím u cukrářky :-D :-D :-D :-D 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak já to vezmu z jedné vody na čisto...navíc já pánské kravaty miluju....v jejich vybírání se vyžívám,posledně jsem do chudiny Olinky půl hodiny hučela jen skrz kravaty :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?