Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina a jak bys chtěla ty stromy zdobit? my máme obřad na zahradě, fotky jsou v albu, a uvažuju o lampionech nebo lucernách na večer, ale spíš aby vytyčovaly cestu, stromy jsou pěkné samy o sobě :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Koukala jsme na některé zahraniční fotky, ale nevím jak by to vypadalo v reálu, je to jen takový nápad. :) Navíc to jde jen u stromů, které mají větvě víc při zemi. Přidávám fotku, není to sice přesně to co mám na mysli, ale aspoň pro představu.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika viděla jsem lampiony na stromech a na zemi byli zavařovací sklenice s velkýma svíčkama a vypadalo to krásně...
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina mám někde fotky s lampiony na stromech a vypadá to dobře, zkusím najít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jasně, hlavně to musím udělat bezpečně, aby nedošlo k nehodě, když někdo kopne do světýlka :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika To bys byla zlatá, děkuji. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina přidala jsem do alba vše, co mám uložené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta já si připravím nějakou zábavu do zálohy, kdyby to nějak vázlo a buď na to dojde nebo ne...Myslela jsem, že požádám svojí sestru a přitelovu sestru, aby nám připravily nějakou prezentaci z našich fotek s nějakým vtipným komentářem nebo tak. Neměl by to být problém, protože už několik let fungujeme jako jedna rodina. Teď co jsme s přítelem v Anglii, tak můj brácha si přítelovu sestru adoptoval jako svojí sestru. Říkal jí:"Ájo, ty máš bráchu v Anglii, já mám ségru v Anglii, tak se adoptujeme než se nám vrátí, jo?" :-D Ona je skvělá a skvěle si rozumí i s mojí rodinou (a to je skoro o 10 let starší než já a skoro o 15 než můj brácha), takže by pro ně společná příprava nějakého programu neměl být problém.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika mně přijde jako samozřejmost, že se novomanželé fotí po obřadu. To se dělá snad na každé svatbě, ne? Nebo žiju v jiném světě?
Odpovědět
@petrajavor ten dortík je úchvatnej, vidím, že tě knoflíčkománie postihla naplno :-D
Odpovědět
@hannnahs Naštěstí se nám nic nestalo, odneslo to jen auto. Kdyby to bylo přes den, tak by to do nás určitě někdo zezadu napálil, takhle jsme tam v tu chvíli byli sami :-| Ale teda bylo to hodně nepříjemný, narazili jsme dvakrát, pak už to naštěstí vybral a nedostali jsme hodiny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jojo abyste nehořeli.... @hannnahs no postihla...v pátek mi přišel první balíček knoflíčků.... @xpila aspoň,že vám se nic nestalo....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika James Bond Inspiration
Odpovědět
@xpila tak aspoň, že jste živí a zdraví! To věřim, že je to nepříjemný. Já jsem jako řidička měla taky takovouhle nepříjemnou situaci jednou. Naštěstí jsme nebourali, byla tam teda 3 auta, která se málem srazila, kvůli jednomu řidiči, kterej samozřejmě okamžitě ujel... Od té doby neřídím... Všichni mi za to nadávají, že prý řídit musím umět :-) ale já už prostě za volant sednout nechci... Jedu jen v nejvyšší nouzi párkrát za rok, ale jsem z toho vždycky vyklepaná. @petrajavor tak sem pak určitě házej fotky výtvorů! :-) jsem na to hrozně zvědavá, jak to bude vypadat v reálu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to je nás víc :-) sem zvědavá jak to dopadne...
Odpovědět
@petrajavor já myslim, že perfektně ;-) jediný, čeho bych se asi já obávala by byl ten dort, při ochotě některých lidí... Aby ti ho někde udělali..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak příští týden jdu pro kontakt na cukrářku co pekla mikasi a ta je prej velice ochotná a hlavně šikovná...viděla jsem na fotkách dort co pekla jí a vypadal přesně jako ten na internetu :-) a mám potvrzeno,že všechny její dorty vypadají jako předloha :-) naštěstí...jediné nad čím furt dumám jsou ty knoflíky ne/jedlé.... jo a strach mám ze své zručnosti,co jsem ze školy na nic jsem nesáhla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co říkáte na tyto šaty na převlečení? Materiál satén a šifon.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 mě se líbí :-)
Odpovědět
@petrajavor tak to je fajn, že už máš na někoho kontakt a dokonce i reference :-) já myslim, že zručnost se nezapomíná, to určitě zvládneš levou zadní ;-) Já bych teda asi zvolila jedlou variantu, přeci jen, kdy se ti "poštěstí" si vyzkoušet sníst knoflík :-D a myslím, že o ty bude rvačka :-D @ivet1987 na můj vkus moc krátké a dokonce vypadají, že jsou dost i průhledné. Ale každopádně jsou zajímavé, a jestli se ti líběj, tak proč ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak na dortu jich bude dost,takže těch 20 lidí podělím.... :-D asi máte s Verčou pravdu,že jedlé budou lepší...teď mě napadlo zda je nechám bílé nebo fialové..mašle na dortu bude fialová...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No průhledné právě nebudou, je tam dole vrstva saténová a přes to až šifon, ale tak uvidím, ještě je doma nemám, ale moc se mi líbí :) @petrajavor No mě se taky líbí, tak musím popřemýšlet :-))
Odpovědět
@petrajavor no já bych se jinak obávala, že by hosté mohli mít choutky a ochutnávat i ty nejedlé, a pak by to nemuselo dopadnout nejlíp :-D no já ti nevím... jestli bude jinak poleva bílá, tak bych možná dala knoflíčky fialové... ale zase nemám o tom takovou představu, jak ten dort bude vypadat, takže těžko říct.. @ivet1987 aha, já soudím jen dle té fotky, že jsou tam jakoby vrstvy dole... ale tak uvidíš, až ti přijdou :-) fotka je kolikrát úplně jiná než pak šaty..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs měl by vypadat tak jak ten na fotce co jsem sem už dávala...ten dort na sudu,jen mašle bude fialová a ne růžová a knoflíčky nechám udělat takové jaké jsou na fotce vedle v detailu...jen nevím zda když nebudou fialové nebudou takové "umělé" ale zase si myslím,že ty bílé zaniknou na bílém dortu...
Odpovědět
@petrajavor Já bych dala fialové knoflíčky, k té fialové mašli se to bude hodit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina asi jo... Budu muset jít příští týden domluvit ten dort :-p
Odpovědět
@petrajavor to asi jo, to by zanikly.. to by byla škoda. A jak tak na to koukám, tak to rozhodně nebude ani nijak "přeplácané" barevně, takže klidně fialové knoflíčky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs děkuju...asi máte s @kaarina pravdu,bou fialkové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky myslíte si,že je blbé aby maminky dostaly takové kytky (jako je ta modrá)???? Když svědkyně bude mít stejnou jako je ta červená. Samozřejmě budou všechny do fialova. Říkala jsem si,že by oboum maminkám zbyla hezká památka na naši svatbu :-)
Odpovědět
@petrajavor proč by to bylo blbé? Dyť je krásná, vypadá pomalu jak opravdová :-D a navíc neuschne. :-) Myslím, že není nutné, aby si všechny kytičky byly podobné, stejného stylu, nebo byly ze stejných kytek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?