Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs má budoucí tchýně je floristka...a květiny opravdu miluje,tak jsem si říkala,že by to bylo krásná památka..ale pak jsem si říkala jestli to není moc a maminkám nebylo líto,že nedostanou opravdové květiny...
Odpovědět
@petrajavor tak jako floristka si myslím, že z toho bude nadšená :-) jinak to asi záleží na každym... Zkus nějak nenápadně zjistit, co říkají kytičkám pro maminky, jestli se jim to líbí atd.. Třeba moje mamča tuhle říkala, že ani kytičku nechce, že jí mít nemusí.. Takže já tak nějak váhám, jestli teda kytičky pro maminky ano nebo ne... protože asi ani svědkyně je mít nebudou a družičky vůbec nemáme..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak maminkám rozhodně kytičky chci dát i když nám obě řekly to co ta tvoje,ale vím,že květiny milují :-) říkala jsem si,že knoflíčkování si budu dělat sama jen ty kytice pro maminky nechám vyrobit naší floristkou a aranžérkou :-) řeknu ti,že naše babičky si ještě dneska pamatují jakou kytku dostaly od mého tatínka v den svatby
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 hezké šaty :-) já se převlékat třeba nebudu
Odpovědět
@petrajavor no právě proto váhám, jestli jim tu kytičku dávat nebo ne. My s přítelem jsme si říkali, jestli by nebylo jim lepší dát něco "trvalejšího" jako památku na naší svatbu.. No ještě uvidíme, v tomhle vůbec jasno nemáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no o tom jsme uvažovali taky tak to uděláme tak,že rodiče dostanou dort a napsané poděkování,tatínci kravatu a maminky květinu....víš co řešila bych to asi tak,že bych maminkám dala nějakou malou kytičky a drobnost...přece jen květina potěší každou ženu a vždycky...
Odpovědět
@petrajavor to je pravda, kytička potěší vždy :-) mně se třebas líbí i květinový náramek pro svědkyně, ale vůbec nemám tucha, kolik tahle parádička stojí a jak se to pak udržuje, aby to třebas hned na hostině neuschlo, přeci jen klasická květina se dá do vázy a může na stole působit i jako dekorace, ale co s tím náramkem...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs zkus se zeptat v květinářství....ale já si myslím,že pak to prostě zdechne...ale moc drahé by to být nemělo,dává se většinou jeden větší květ...myslím si,že svědkyním to stačí a vypadá to hezky...
Odpovědět
@petrajavor taky si myslim, že to asi umře :-| ale vypadá to fakt hezky. Navíc si myslim, že svědkyně by měla mít volnější ruce, když bude držet např. nevěstě květinu při podpisu, upravovat šaty, nebo tak... No budu to muset ještě promyslet.. Takových detailů, nad kterýma se musí přemýšlet, to je hrozný, to by jeden vůbec neřekl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ani mi nemluv,my už to máme za pár...když sem začala plánovat všichni se smáli,když sem řekla co je třeba tak všichni na to máš JEN rok??? a on to ani rok nebude... s tou svědkyní máš pravdu...
Odpovědět
@petrajavor tak to u mě naopak se strašně všichni diví, že už plánuju teď... páč všichni to vidí strašně jednoduše :-D já jsem si teda taky myslela, že to bude jednodušší, ale teď vidim, jak jsem se šeredně sekla :-D a jsem ráda, že už jsem začla, páč ještě se školou a státnicema to bude samo o sobě boj :-|
Odpovědět
@petrajavor a mimochodem, jak tobě je?? Už se dostavily nějaké nevolnosti? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs to jo,tu školu vám nezávidím...jako já jsem těm co se divili dala seznam věcí co se musí zařídit (mám toho 10str hustě popsaných A4) a všem spadla pusa :-D
Odpovědět
Juch, tak jsme snad konečně vyřešili místo obřadu. :) Není to oficiální obřadní místo, a je veřejně přístupné, takže snad nebudeme ani nic platit. Teď už se jen rozhodnout jestli to uděláme někde přímo venku, nebo v budově. Fakt mám radost, tak snad to vyjde, protože tam je nádherné okolí, několik alejí, prostě úžasné, přítel je taky nadšený. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jediná nevolnost kterou mám je z oběda,bo drahý dělal obalovaný květák,který já miluju...tak jsem se zase přejedla :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina to je krásné...
Odpovědět
@petrajavor no já zase obdivuju tebe, že "dobrovolně" chcete zvládnout mimíska a ještě svatbu. Z toho bych měla strach, že to celý prozvracim :-D jo ty to máš až takhle promyšlený.. tak to já mám právě seznam jen v hlavě... tak to nikomu moc ukázat nemůžu :-D mám teda v excelu seznam, nějaké propočty, kde bych co chtěla sehnat, seznam hostů, ale to je tak vše.. @kaarina teda, to je nádhera! Můžu se zeptat, kde to je? Opravdu to vypadá moc dobře :-) vůbec se nedivím, že jste z toho tak nadšení :-)
Odpovědět
@petrajavor :-D :-D :-D tak to máš ale dobrý, že ničim takovym netrpíš. Aspoň si můžeš těhu pořádně užít :-) Já jsem zvědavá, co jednou čeká mně.. páč babča ta prozvracela celý těhu a mamka tý bylo taky mizerně, nesnášela třeba jízdu metrem a tak :-D takže já z hlediska dědičnosti asi budu mít půlku těhu hlavu v záchodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak u nás to všechny ženy zvládaly dobře,jen babička nesnášela ráno jízdu v mhd....já nesnáším smrad z chlastu...měla jsem tu jednoho opilce,naštěstí ho dealer vkopl,mě hrozilo,že ho pozvracím :-D jen jsem za první měsíc přibrala 6kg,takže se musím teď krotit.....bo se nevlezu do žádné podprsenky ani halenky a mám strach,že na šaty budu potřebovat látky jako na slona :-D
Odpovědět
@hannnahs Je to v Jičíně, Valdštejnská lodžie. Od ní vede ještě několik alejí, za tím parkem dozadu je krásná cesta k lesu, no prostě paráda. Jsme fakt nadšení, protože je to prostě úplně perfektní, nechápu, jak je možný, že jsem na to místo úplně zapomněla. :-)
Odpovědět
@petrajavor to je zajímavý, že to mhd tak působí :-D mamce prý vadilo to světlo, jak se míhalo v tom metru.. No tak opilce nemusím taky cítit, to mi vadí i normálně :-| já bych to brala v klidu, já už se teď prsama nevejdu do skoro žádné podprsenky, takže kdyžtak nebudeš jediná ;-) @kaarina no já jsem taky úplně zapomněla tady na pár míst, až mamka mi připomněla místo, které jsme nakonec vybrali, takže to je asi normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo....už sem si vybrala krásné šaty :-) @kaarina řekla bych že jak je toho moc člověk prostě zapomene :-)
Odpovědět
@petrajavor jsou to některé z těch, co máš v těhu albíčku?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo jsou :-) mám u nich napsané tak tyhle si koupím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs O škole mi ani nemluv,já doufám,že se nebudu muset zachraňovat na posledí pokus a že to všechno dobře dopadne a budu moct končit v září
Odpovědět
@petrajavor ty jsou teda! :-) opravdu skvělý výběr ;-) @stastnanevesta určitě jo ;-) hlavně pevný nervy! Musíme to už nějak zvládnout, když už jsme došly tak daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Já si to říkám taky,ale připadám si jak blbec,že mi poslední zkouška dělá takový trable
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor díky za fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika nemáš zač...asi by se ti nehodili takové fotky jako dekorace,někam? není to sice moc svatební,ale pokerové...než to nahážu do popelnice
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor víš co, tak je nevyhazuj, sice na mareše koukat :-N , ale jinak fotky pěkné.. jen nevím, jak bychom si je předaly..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?