Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Já byla nedávno na jedné svatbě a jelikož místo obřadu bylo v jiném místě než hostina,tak se tam připravil menší koutek s občerstvením a mezitím šli novomanželé na focení,ale z této zkušenosti vím,že svatebčané se tam docela nudili.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jak to? to já ji mám na rozdávání @cibetka_veronika by ti mohla povídat :-D
Odpovědět
@petrajavor to ano,ale představa je to krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jasně, měla to být pěkná rodinná večeře v místě budoucí svatby :-D pán je fakt v pohodě, jen si to chci prostě zorganizovat po svém. nechci mu vymalovat zdi v restauraci nafialovo, tak by to nemělo vadit :-D určitě takových rad bude ještě spousta a pokud se lidi uvolí jednat podle mých plánů, je to v pohodě. už by neměl být problém, v agentuře to s tou ruletou asi pochopí a další je zařízené..
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor mě to i mrzelo, rodiče mám skvělé, ruletu vzali v pohodě, bondovky vzali v pohodě a pak se diví kvůli takové blbosti jako focení před jídlem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,teď jsem si listoval starším číslem Ona dnes,kde byla část o svatbách a mezi svatebními šaty tam měli vyfocené ty MOJE!! mám radost
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jojo to zamrzí...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No mám pocit,že dokud nemáme termín,není co objednávat,nevím,potřebovala bych poradit asi
Odpovědět
@cibetka_veronika Přítelova sestra měla na svatbě focení po obřadu před obědem. Rodiče trochu reptali, ale byli snad jediní, jinak si nikdo moc nestěžoval a to byla docela dost zima a my čekali v zámeckém parku (vdávala se na podzim). Bylo tam pár lahví s alkoholem, kdo chtěl, tak se zahřál touto cestou. Po obědě zábava nijak nevázla. Takže já být Tebou tohle opravdu neřeším, je to Váš den. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejkaandy chápu, ale zase mi to už přijde trochu moc, když jim zařizuju zábavu na celé odpoledne, že by nemohli taky něco kvůli nám vydržet, když jinak máme všechno na jednom místě, můžou si jíst, pohybovat po zahradě a okolí.. zas pro nás je to svatba, snad jediná.)), a chceme mít krásné fotky..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak něco se určitě najde...
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina díky, taky si říkám, že by to soudní lidé mohli pochopit. zas té rulety bychom se chtěli totiž účastnit taky, i když bohužel nevěsta asi nemůže vyhrát celou tombolu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta a co koktejlová show?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Uvažovala jsem třeba nad razítkama nebo tak,ale nevím,jestli to není brzo
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Co máš na mysli?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta myslím si,že brzo není...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta psala jsi, že bys ráda nějaký doplněk zábavy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No možná jo,uvidíme @petrajavor Doufám,že do té doby nevyschnou,mám na mysli něco takového http://www.svatebniatelier.cz/ostatni...
Odpovědět
@cibetka_veronika V tom máš pravdu,můžou být rádi,že dostanou najíst a napít :-) Už vidím toho mého záchvaťáka,kdyby mu někdo něco řekl,jak by ho hned vyhnal.Nikdo nikoho nenutí,aby tam byl,že?Ale ten kdo má pochopení,tak to pochopí
Odpovědět
@cibetka_veronika Přesně tak, pro Vás je ta svatba jediná a je to Váš den o Vás. Já vždycky když přemýšlím nad některými požadavky a třeba si i řeknu že teda asi ustoupím, tak se pak vždycky zarazím a řeknu si ať neblbnu. Protože když to nebude podle mé představy tak mi to pak bude líto a nehodlám si zkazit svatbu jen kvůli tomu že někdo, kdo se ten den nevdává/nežení to chce mít jinak. :) Nenech si tím vůbec zkazit náladu!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta já jsem plánovala razítko na papírové ubrousky, ale jestli bude číslice 007 na spoustě jiných věcí, bylo by to zbytečné.))
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Souhlasím, je to den,který si každý dělá pro sebe a já na žádné řeči nedám a nenechám si do toho mluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejkaandy uvidíme, to se právě ukáže na místě. naši na to sice poukazovali, ale oni jsou zrovna lidi, co se ten den budou bavit, i kdyby měli jen celý den sedět u stolu a povídat si x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Mně se to razítko líbí a chystám se ho objednat
Odpovědět
@stastnanevesta razítko Ti nevyschne, my máme jedno doma na geocaching, normálně si doléváš barvu do toho polštářku. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina asi to je vyřešené, to byla první reakce a včera když jsme si s mamkou volaly, ani už o tom nechtěla mluvit, takže asi už to berou :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika No vidíš, to je super. :) Tak si s tím nemusíš dělat starosti, to je dobře. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta a budete razítkovat ubrousky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina chtěla bych se totiž vyhnout konfliktům kvůli svatbě. já to i řekla příteli, hned když jsme začali plánovat, že bych se nechtěla kvůli takové krásné události jako je svatba hádat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Tak to ráda slyším @cibetka_veronika Ne,myslela jsem to na zadní stranu obálky s oznámením :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?