Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@janina_sun tak hlásím čerstvou zprávu! šaty mám zarezervované, v září si pro ně pojedu do Bratislavy! mám šííííílenou radost!! :-)
Odpovědět
@miuskas jé to jsi mě hrozně potěšila :-) a v jakých prostorách přesně jste měli raut? Já uvažuji o obřadu v prostorách Uměleckoprůmyslového muzea, to je pár metrů vedle. Mají tam renesanční dvoranu. Asi možná do nějaký agentury půjdu, protože takhle na dálku a bez znalostí se zařizuje blbě. Líbí se mi Svatby podle Katy. Hlavně asi budu muset najít oddávajícího...brněnská unitářka je prej hrozná a matrika bere termíny ještě později jak matrika v Praze :-D @verunka_ tak to gratuluji, jsou pohádkové!:-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin a není v Brně unitářů víc? @verunka_ gratulace,to je super :-)
Odpovědět
@petrajavor jen jedna reverendka...ještě můžou oddávat evangelíci, ale v tom se vůbec nevyznám..... Právě jsem na beremese četla že ta reverendka moc neumí mluvit a chybějí jí zuby no...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak jak pojedete do Brna toš se s ní domluv a potkejte se,uvidíš jaká je...
Odpovědět
@aimirin Tak se svatební agenturou ti neporadím, tak daleko v plánování ještě nejsem :) Jinak doufám, že ti vyjdou unitáři, protože matrika Brna střed je hotové peklo, oddávajícícho si nevybereš(aspoň z toho co jsem slyšela), nával obrovský od prvního dne... Ten raut byl v přízemí, nevím jak té místnosti říkají :) Okoknout to budeš muset sama :) Ale chutnalo mi tam...
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ tak to je super, jsou vážně nádherný!!
Odpovědět
@aimirin, @petrajavor, @stastnanevesta moc vám děkuju! jsem tak strašně šťastná, fakt jak malé dítě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, naše mamka má fakt zajímavý nápady, prý mám být u snídaně v domě nevěsty hned ráno. já sice chci vyjíždět z domu našich, ale neplánuju odpolední obřad proto, abych musela být hned ráno v pozoru na místě :-D je to divný, když bude snídaně v domě nevěsty bez nevěsty?
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ to máš bezva, že sis domluvila šaty x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_tiše závidím :-) Jinak my včera s mamkou asi vyřešily noc před svatbou, budem všichni včetně nás dvou spát v tom hotelu,kde pak bude hostina a ubytování,ráno se nazdobí auta a tak,je to všechno v klidu a na jednom místě,přesouvat se od nás by bylo složitý
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to je dobrý nápad, můžeš se oblékat v hotelu a kadeřnice apod. za tebou určitě přijedou x-) u nás to bude právě to složitější řešení :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jo,asi to je nejlepší řešení,stejně se mi nebude chtít se za kadeřnicí táhnout do města
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ juhuuuuu, Verunka má šaty !!!! Holky, já vám to tak moc přeju a už se těším, až budu mít taky nějaký vybraný :-) Ale na zkoušku se chystám nejdřív na podzim....možná to nevydržím a vyrazím už v září...uvidíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ne, to si fakt domluv do hotelu, stejně vás pak čeká cesta na zámek. kolik to máte kilometrů?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Z hotelu jsem našla,že je to asi 38km
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jo, to jde. místo obřadu nijak obstarávat nebudeš, že? tam zařídí dekorace v den svatby někdo jiný?
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že někdo už řeší svatební cestu a my ještě ani nevíme, kam pojedem na dovolenou letos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No jsou to zatím takové nápady,hlavně jestli budou peníze. Místo obřadu zdobit nemusím,to zařídí na zámku v ten den
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Tak to já se tam určitě pak zajdu někdy mrknout, jak budu mít cestu do Makra. Jako taky mi příjde, že už jen když se řekne "svatební" tak je tam zbytečná přirážka. Vždyť on svatební dort není zas nějaká věda oproti obyčejnému dvoupatrovému narozeninovému a taky mi kolikrát ty ceny příjdou celkem přemrštěné právě kvůli tomu že je to "svatební" dort.. no prostě škoda slov, určitě jsem pro, aby si člověk dělal věci které zvládne, a umí udělal sám. Uděláš si to tak jak chceš, jak se ti líbí, takže proč ne, že. Jinak s tou cukrařinou, odešla jsem ve třeťáku,takže jsem nevyučená, každopádně fotky svých výrobků mám, ale jen na facebooku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak to záleží i na tom, jak rychle ti rostpu vlasy, ale tak třeba něco vykouzlíš :-) Svatební účes přece není jen o drdolech ;-) Mě by se třeba líbilo mít rozpuštěné vlnité vlasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ nádhernéééé šaty a kolik stojí??
Odpovědět
@sylvestra2 moc děkuju! no je to pěkná pálka - 1000 euro, ale doufám, že je pak prodám :-)
Odpovědět
@sylvestra2 a musím ti pochválit ozdobu na auto i pod prstýnky! je to krásné a ty si moc šikovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik a nemáš je veřejně?? já bych se ráda koukla...
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ cože?? 24 tisíc???mazeeec jinak moc děkuji za pochvalu :-) :-)
Odpovědět
@sylvestra2 jako myslím, že pak bych je tak za 15 tisíc mohla prodat, takže ten rozdíl už nebude tak velký.. no ještě že mi dojde stipko ze školy, jinak bych na ně neměla :-D a nemáš zač, těším se na tvé další výrobky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jéé, já mám taky VŠO, ale jen Bc
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik tak ten dortík s beruškou je nádherný a ta koule to je mazec fakt superrr, ten penis to je síla..a ty koláče jsou krásné supeeer tučnáci a myšky supeeeeer mocc šikovnáá
Odpovědět
@krejci1510 vážně??? No to snad neni možný :-D nejen, že jsme tu z oboru, ale ještě ze stejnejch škol, to je vrchol :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?