Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Díky, snažím se :-) Je fakt, že doma je to něco jiného než na praxi, mám tam klídek a pohodičku, tak se hned líp dělá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, myslíte že může být snídaně v domě nevěsty bez nevěsty? já bych přijela až později..
Odpovědět
@cibetka_veronika já myslím, že jo. Beztak, i když je nevěsta doma, tak se připravuje, takže jí pomalu do odjezdu nikdo nevidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs díky :-) taky nevím, co to mamku napadlo. asi že budu stát u dveří a vítat svatebčany a nabízet jim snídani. ale já se chci nechat namalovat a učesat v Brně, tak dojedu k rodičům spíš jen na otočku. prostě chci jen symbolicky vyjet od nich, líbí se mi to :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Určitě. Když se vdávala ségra, bydlela už na Spořilově, takže jsme se všichni sešli u nás bez ní, kde jsme společně pojedli, popili, a jí jsme viděli až na Dobříši na zámku...
Odpovědět
@cibetka_veronika jj, já myslím, že je to v pohodě ;-) a mně se to i tak líbí. Že jsou svatebčani napnutí, kdy že vyjde ta nevěsta, jak bude vypadat, a jak romanticky předá ženich květinu :-) takže žádné vítání, ukazování se.. ani nápad! Až do odjezdu mi nikdo neuvidí! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk @hannnahs jasně, mně jde i o čas, kdybych měla být u nich hned ráno, můžu rovnou udělat obřad dopoledne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika já si mysím že klidně mužeeeeeee já taky nebyla na snídani.... přijela jsem k mamce a už tam byli lidi a já se šla teprve oblíkat a oni si dělali co chtěli ajá byla jinde vubec bych to neřešila... oni se pobavbí i bez tebe a budou kecat ldiid co se dlouho neviděli atd atddddd neboj seeee
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika souhlasím s hannnahs :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky už máte vybrané kdo vám pujde za svědka???
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 nemám, měla by mi jít sestra, tak uvidíme co vůbec řekne na svatbu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jojo,rozhodla jsem se pro svého nejlepšího kamaráda,nikdy mě nikdo jiný nenapadl. Jirkovi půjde za svědka jeho brácha. @hannahs To mě taky ne,ale musím vymyslet,jak s předáním kytky a předáním kytky maminkám
Odpovědět
Článek se načítá
@sylvestra2 já jo, je to moje kamarádka ze střední, už jsem ji i požádala, byla mooc ráda a teď se mnou všechno plánuje :-) ty už máš vybráno?
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ no právě že nevím.. do te´d jsem myslela že mám.... že mám jasno, a moc bych chtěla jednu mou kamarádku....ale za tu chvíli co plánuju svatbu už dvakrát vznikla taková ne moc hezká debata ... po té první jsem si říkala že jsme stejné palice... tvrdohlavé takže bych jí moc moc chtěla mám ji ráda všechno....ale budeme se muset domluvit na kompromisu a nebo prostě se domliuvíme na všem v klidu...ale po dnešní debatě jsem pochopila , že u nás to nejde... a ted nebím co mám dělat... nikoho jiného si za svého svědka ani nedokážui představit... ona je prostě super organizátor.. skvělá veselá ženská.. dkáže držet zábavu a pomoct.... ppradit... ale jakmile dojde na to že mám jiný názor.. tak je problém... a já se strašně bojím toho.. že ten problém nastane... a mi se to celé zhroutí..
Odpovědět
@cibetka_veronika Hlavně kdy bys měla čas na kadeřníka/nici a vizážistu/ku?! To bys musela vstávat už v pět a v šest být u první/ho z nich!
Odpovědět
@sylvestra2 Mně půjde spolužačka z gymplu, známe se skoro 12 let a vídáme se skoro jednou týdně, takže jsme si dost blízký a víme o sobě skoro všechno :-D Nějak jsme si to slíbili už na škole a pořád to držíme, bavily jsme se o tom tak před měsícem. Hlavně vím, že ona je schopná i hosty spacifikovat :-D Rodinu bych nevolila, protože bych nevěděla koho, mám totiž tři vlastní sestry, tak by nešlo vybrat jen jednu z nich...
Odpovědět
@sylvestra2 Nej kamaráda. Nečekám, že to se mnou bude nějak prožívat nebo dokonce plánovat, ale od toho mám holky :) Pro mě byl stěžejní fakt, že o mě z mých kamarádů a známých ví nejvíc a je pro mně nejbližší (tedy hned po rodině a skoromuži :-) )
Odpovědět
@sylvestra2 Teda nevím, ale já bych takovou svědkyni vážně nechtěla. Přece by měla respektovat tvoje přání, a ne to, co chce ona?!
Odpovědět
Profilova fotka
@punk ono to začíná vypadat, že budu mít od vizážistky i účes, ale i tak, moje představa o pohodové svatbě by se dost změnila. my se o tom moc nebavily, jen to zmínila do telefonu, tak uvidíme.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Tak mě půjde spolužačka co semnou chodila na základku do 4. třídy :-D Těší se snad víc než já, je taková dobře střelená ženská, která je pro každou srandu, takže to bude fajn :-)
Odpovědět
@hannnahs To je fakt hrozný, kolik nás tu je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 můžeš být konkrétnější, v čem máte jiný názor? obecně by v tomhle případě mělo být spíš po tvém, když je to tvá svatba
Odpovědět
@cibetka_veronika Tak to je parádní! Já mám svého kadeřníka už jedenáct let a ten bohužel nelíčí! ;-) Takže budu mít obé. Každopádně bych ráda měla Nikolu Miláčkovou, která dojede i tam, kam potřebuješ, tak bych se s ní dohodla, aby přijela do restaurace, kde budu pracovat na výzdobě, abych ušetřila čas přejížděním. ...jestli tedy bude mít čas... Když ne, v salonu mého kadeřníka mají i vizážistku, tak bych to měla na jednom místě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak milé nevěsty,,, místo plánování svatby bude asi rozchod :-(
Odpovědět
@adelka206 Jakto??
Odpovědět
Profilova fotka
@punk taky mám kadeřnici, ale když vizážistka udělá i účes, nebudu to komplikovat :-N tohle je zatím velký otazník v mých plánech, taky bych nejradši byla u dekorování sama, ale v tom případě by se všecky věci i se šaty musely převézt na místo svatby na pokoj, kde bych se pak chystala a vizážistka by přijela za mnou. protože jestli budu pár hodin lítat s hotovým make-upem a účesem, do focení nevydrží, to se znám :-) no uvidíme.. koukám, že to máme promyšlený do detailů rok dopředu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 není to spíš jen přeháňka?
Odpovědět
@adelka206 Co se stalo? My už se taky minulý rok skoro rozešli, ale nakonec jsme dospěli k tomu, že prostě spolu chceme být a že to stojí za to...
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Co se stalo?
Odpovědět
@cibetka_veronika no já myslím, že kdybys měla každého vítat, tak spíš budeš mít obřad až někdy večer :-D @sylvestra2 svojí svědkyni mám jasnou už skoro 6 let :-D no a přítelovy svědkyně se snažím nějak elegantně "zbavit", ale moc se nedaří, tak se s přítelovym výběrem budu muset asi smířit... @xpila se asi příští rok vdává a žení celý náš obor, nebo nevim :-D @adelka206 jak to? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?