Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jj, myslím, že jsem pár variant viděla...ale teď nevím, kde...jestli na ně narazím, hodím odkaz :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun děkujiiii
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Jestli pojedeš do Brna,dej vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
našla jsem krásnéé jupííííí http://www.svatby-snadno.cz/jednorazo...
Odpovědět
Profilova fotka
@amirin Kam do Brna se stěhuješ? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Ty jsou úžasné a výborný nápad - čím více fotek, tím lépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Jj, tak přesně tyhle jsem viděla ;-) šikulka!
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ @janina_sun právě že jde o to že svatebčané si budou fotti momentky a pak mi to tam nechají je možné že z toho bude jen několik fotek použitelných ale za ty fajn momentky to stojí
Odpovědět
@stastnanevesta @jipe @petrajavor Jen svatbově se možná přestěhuju :-D Já vím, sem šílená, no ale :-D No docela jsem včera hledala a hledala a zalíbil se mi zámeček Buchlovice, ale pak jsem uviděla brněnský hotel Comsa (brňačky, znáte??) a ten mě dostal. Přesně něco, co bych si představovala. Tak uvidím, zda to pro slováky bude blíže či jak. Jinak by v hotelu byl obřad i hostina a ubytko.....oproti Praze je to i tak o třetinu levnější
Odpovědět
@jipe @petrajavor @stastnanevesta Obrázek, kde by mohl být obřad i pak třeba hostina
Odpovědět
Jsem na ty šílenosti no :-D Lehce moderní @jipe @petrajavor @stastnanevesta
Odpovědět
@kris88 Tak já jsem v oboru byla hodně dlouho, vlastně od svých 16 až do minulého roku :-) V září jsem trochu přesídlila. Ale nebylo to kvůli tomu, že by mě to nebavilo, určitě se chci k tomu vrátit, ale šéf byl magor (sezónné alkoholik) a taky jsem dostala finančně lepší nabídku.
Odpovědět
Článek se načítá
@aimirin A co Aria??? To jsou teda změny! :-D
Odpovědět
Ahooj holky, mám novinku :) v září budu mít snad šaty! včera jsem na ně narazila na slovenském beremese, hned jsem psala paní, protože přede mnou byli čtyři zájemci, ale dnes psala, že ještě nikdo 100% nepotvrdil rezervaci, takže jsou k dispozici... doufám, že budou moje! přikládám fotku :-)
Odpovědět
@xpila @xpila no jo, ale co Čechovský??:-D jsem se do něj regulérně zabouchla
Odpovědět
@verunka_ ty jsou překrásný! Ta krajka je boží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ nádherný šatičky ;-)
Odpovědět
@hannnahs mně se taky ta krajka strašně líbí, doufám, že to vyjde a budou moje :-)
Odpovědět
@janina_sun děkuju, držte mi prosíím pěsti :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ jj, moc držím :) Tak ať to vyjde a jsou Tvoje !!!! To bude další sdílená radost tady, už se těším!! :-)
Odpovědět
Ty šaty jsou bomba! :-. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ten hotel je parádní...jinak Buchlovice jsou od nás pár km :-) o svatbě tam jsme přemýšleli a kamarád se tam žení v září...jinak tahle svatba tam byla http://www.beremese.cz/fotoblog/misak... nádhera :-)
Odpovědět
@petrajavor Děkuji za tip!! Asi nakonec bychom to udělali takto - obřad v renesanční dvoraně Uměleckoprůmyslového muzea (znáš?) a pak hostina v tomto hotelu, ten je pár metrů od muzea. Škoda že nemá Brno nějakou pěknou zahradu :-) No ale to záleží, jak se vysloví Čechovský, já osobně si myslím, že už bude dávno zabranej
Odpovědět
Profilova fotka
pro ty, co řeší, jak to udělat, když chtějí pozvat tetu, ale ne pubertálního bratrance....pro ty, co řeší, jak to udělat, když jsou rodiče rozvedení a mají nové partnery...atd... :-) http://planujemesvatbu.cz/magazin/sva...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo znám z doby kdy jsem v Brně žila...kdysi jsme tam s ex byli...třeba ti řekne ano ;-)
Odpovědět
@petrajavor Hlavně aby řekl ANO drahý, že :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak to snad jo....to by nas... kdyby po všem tom zařizování řekl ne....a co říká na myšlenku Brna?
Odpovědět
@petrajavor no co myslíš....ťuká si na čelo :-D Jako všici ostatní. Ale zase když sem mu spočítala, kolik bychom ušetřili, tak byl smířlivější :-)) Ono to není tak daleko zase, navíc všem bychom platili ubytko, takže by na nich bylo akorát dojet. Nejhorší to budou mít asi moji rodiče, ti jsou až od Liberce. Ale maj barák u Prahy...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no to jo..o proti Praze to bude určitě levnější....
Odpovědět
@aimirin V Comse jsem byla jednou na firemní akci s rautem, jídlo bylo báječné, personál profesionální, uvnitř taky velmi hezké :) Jinak zahrad v Brně moc nemáme, obecně je to tu takové chudé na krásná svatební místa, ale mrkni na arboretum MZLU v Brně, tam je to krásné... od minulého roku to nabízí i svatební agentury.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?