Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Tak to je můj sen, mít pohádkovou svatbu a jeden den být za princeznu :-) Určitě to tak bude !! :-D Budeš si taky něco vyrábět sama ? Jinak termínek zatím na pevno není, ale momentálně je to ,řekněme "v jednání" :-D Tak snad to tak klapne, každopádně koncem května, začátkem června..Kdyby to nedejbože nevyšlo, tak pak připadá v úvahu už jen září nebo říjen. @stastnanevesta to je přístup ! :-) Když se to vezme kolem a kolem, tak je to taky za pár ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik Už aby to bylo!! jinak si říkám,kdy už jindy být za princeznu než na svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak to máte hezké :-) U nás jsem já ten co má všechno na háku a přítel je taková poctivá beruška :-D Hodně jsme spolu ze začátku bojovali, hlavně proto,že jsem i celkem nepořádná, a on si pomalu všechno srovnává podle pravítka, ale časem jsme se v jisté míře naučili respektovat :-) No,ale přiznám se, že jsem ty první měsíce chtěla vzít do zaječích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Však jasně, a neboj, ono se to povede :-) Budeme krásné princezny, každý na nás bude obdivně koukat, a hosté si budou šuškat jak moooc nám to sluší :-D Právě se ve mě probudila ta malá holka s tou korunkou na hlavě a princem po boku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta taky krásné moccccc @blaufik neboj určitě budeš za princeznu ... každá nevěsta je a bude.... :-) určitě si budud vyrábět hodně věcí sama... včera jsem zkoušela ozdobu na auto.. myslím že se povedla... a taky podnos pod prstýnek jsme včera zkoušela... jinak mámm spousty plánu... vyrobit si oznámení... svatební menu.. a chci si udělat svou tabuli... no a jelikož dělám i různé kytice... když kamarádky chtějí pro někoho.. a myslím že mi to jde.. tak si chci uvázat i vlastní květinku.. uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik rada na prádlo:mít každý svou skříň :-D jinak víš co se říká,protiklady se přitahují..jen je někdy riziko,že se pozabíjí :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevěsty dobrou noc všem.. jdu spát... ráno mne zase vzbudí v 7 ten náš raubíř...... tak musím být fit... :-D dobrou a všem hezký zítřejší den.... :))) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 taky jsem přemýšlela nad tím, že bych si mohla nějaké věcičky udělat sama :-) Když jsem doma,a mám hafo času, manuálně zručná asi taky budu, jelikož jsem vyučená jako knihařka, což k tomu bylo potřeba, tak věcičky jako svatební oznámení,popř, ty noviny, pozvánky ke svatebnímu stolu..přemýšlela jsem že bych si udělala i obálky, různé mašličky a dekorace. Za prvé se člověk vyřádí a udělá si to sám jak chce, a za druhé to co ušetřím tady na těch věcičkách můžu vrazit třeba do té hostiny, což není k zahození :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak u nás je to tak,že přítel má svůj pokojíček,kde si dělá všechno co chce, jen když chci trochu vzrůša tak stačí mu posunout o kousíček monitor, nebo nějakou věc, a je to :-D Tak alespoň,že nemáme oddělené lóže :-D @sylvestra2 Dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik tak oddělenou ložnici bych asi nedala i když drahý jak je moc unaven tak občas chrupká...ale jak mám spát bez něho toš nemožu usnout...takže teď jsou ty noční směny za trest...takže nuda nehrozí...rada proti nudě,posuňte monitor :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik jé ty si knihařka,to se máš...si uděláš knihu hostů sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D No loni měl noční skoro celé prázdniny, a jak říkáš bylo to za trest, neuměla jsem bez něho usnut, tak jsem pod sebe musela narolovat peřinu, ta tvořila iluzi těla :-D Celkem sranda, zamčená jsem byla na pět západů bo se tu sama bojím, bo je tu tak barevno jak v Kojetíně :-D ale tak přežila jsem no :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor tak zvládnout by to nebyl problém, spíše si budu muset pohrát s grafikou, snad jsem to ze školy nezapoměla :-) Si pamatuju, jak jsem v prváku zápasila s knížkama a prsty, jéje ty jsem měla popíchané jak švadlena :-D V prváku jsem byla jelito,no :-D, ale pak mě to chytlo, chtěla jsem i na nástavbu
Odpovědět
@sylvestra2 Ahojík, už to tluču z banky :-D ale koupila jsem naušnice mezitím jinde, dokonce levněji, a už ke mně putují
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik člověk přežije všechno :-) jak švadlenka? Ty naštěstí moc popíchané nejsou :-) bo bych byla jak jehelníček...tak to by bylo super,kdybys měla knížku co by sis sama udělala :-)
Odpovědět
Holky, neznáte na Moravě nějaké pěkné místo na svatbu? Nějakou pěkná barokní terasovitá zahrada u nějakého sídla...spíš vilky, ale i ten zámek nakonec přežiju Líbí se mi Kroměřížská zahrada, ale nemám tucha, zda se tam dá brát, na webu nic nemaj
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ty jsi švadlenka ? =-) tý jo.. to je hezké povolání :-) já jsem místo nástavby pak skončila jako cukrářka, ale ve třeťáku jsem přerušila, a pak už jsem se nevrátila..v září jsem měla myslím poslední možnost nastoupit.Ale tak cukrařina mě více baví doma, než ve škole, takže semtam upeču dortík, nebo nějaký zákusek.Už mám takovou menší sbíru fotek.Původně jsem si chtěla sama napéct i na svatbu,že bych cukrárně svěřila jen dort, ale myslím, že by se to nedalo stihnout.. no uvidíme :-D Ale s tou knížkou do toho asi půjdu, včetně oznámení.. kdyžtak bych si udělala návrh a zašla na praxi natisknut to do zlata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik tak to máš fajn..no já mám oděvku zaměřenou na návrhářství a oděvní výrobu,ale dělám v kasínu. :-D já to své povolání na naší svatbě neuplatním :-( jinak to,že si knihu budeš dělat sama ti závidím...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor a nemáš strach pracovat v kasínu ?
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik hned po škole jsem nemohla najít práci,šla jsem na benzínce,ale tam sem se bála,šla sem do herny,tam sem byla skoro tři roky a teď jsem skoro rok v kasínu a je to super práce :-) není se čeho bát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak ono to bude asi taky o zvyku, každopádně nic pro poseru jako jsem já :-D Jinak máš tady na profilovce krásné vasy :-) Hezky vlnité ty jsou tvoje, nebo trvča ?
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik jo zvyk je železná košile :-D jinak ani jedno...šikovná sestra kadeřnice,to jsem měla na jedno rande :-D jen mi to nakulmovala,ale byla to hrozná práce...2h času,mám moc vlasů :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no to mi povídej,kdybych vlasy neprostříhávala, tak vypadám jak můra :-D Ale moc ti to tam sluší,opravdu :-) No nic, už nevidím pomalu ani na monitor, tak se loučím, dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik díky,jen sem se blbec ostříhala a teď mám mikádo,z toho bude fajn svatební účes :-S dobrou noc :-)
Odpovědět
Tak to vypadá, že fakt možná jdeme do Brna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo a kdy? stěhuješ tam celou svatbu nebo jen tak?
Odpovědět
@sylvestra2 ty si zlatá, děkuju!! :-) ;-) já jsem viděla nějaké v internetovém obchodě, kde budu nakupovat dekorace, tam stálo asi taky 50 Kč. Ale otázka je, jaký budou mít tvary, tak uvidím, zkusím ho nejdřív sehnat tam ;-) ale fakt díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik Určitě máš naprostou pravdu... vyřádíš se... budeš pyšná na to, že jsi si to tak hezky udělala... užiješ si tu svatbu víc protže ty přípravy jsou krásné.. vymýšlení zkoušení plánování... samotný svatební den je nádherný ale uteče jako voda... a bude pak vzpomínat nejen na svatební den ale na celé přípravy.... A za druhé určitě na tom mnoho ušetříš.... protže dneska je to fakt děs kolik na tom všichn rýžujou.... třeba za kytky... to jsou palby jako blíázen... a přitom máme všechno po ruce... Doporučím ti... hned kousínek za makrem je velkohobchod.... jmenuje se CANEA a je to obchod s věcma na aranžování... není tam jen svatební ale je tam vše na zdobení jsou tam organzy fakt za super cenu... rovná je tam za 69 36 cmx 9 metru a nebo mačkaná za 89 ... malé jsou tam za 39 fakt super ceny a moc ozdob...určitě doporučuju se tam zajet podívat když už jsi z Ostravy...a hned vedle je velkosklad s květinama... a pokud je někdo šikovný tak proč si nevytvořit věci sám... že?? právě zazvonila pošťačka naše milá a přinesla mi balíček s náušnicema... jsou nádhernéééééééééééééééééééééé jsem nadšená... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak to drřím pěasti aby ti to co nejdříve vrátili... já jsem hrozná ťula.. já bych asi stále jen čekala a čekala a nakonec přišla o peníze... @blaufik téééda tak to je bezva že jsi cukrářka.. no já kdybych to zvládla napekla b\ch si koláče sama..ale koláče svatební nebo něco tomu podobnho jsme nedělala... tak to neumím.... ale cukroví si napeču sama na 100% a dorty taky neumím... já chci vidět tvoje fotečky tvých cukrářských výrobku najdu někde na netu??
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jasan... určitě pokoukej co máš po ruce a poklud náhodou neseženeš... tak než by jsi měla shánět na webu někde a platit vysoké poštovné... tak klidně pisni... pokud u vás seženeš tak tím lépe... a myslím že pokud to někdo prodává u vás tak by jistě šlo se domluvit aby ti třeba srdíčka objednali... možná budou mít i nabídku co mají možnost sehnat... v tom je báječný ten náskok rok před svatbou.. člověk má mnoho času fakt si zařídit a sehnat to co potřebuje včera mi zas jedna kamarádka chtěla asi dát najevo jak jsem divná že plánuju svatbu když ji mám až za rok... ono jim to asi nedochází kolik toho je okolo... protže v to zrovna nejsou.. že|? ale někdo fakt dokáže být jedovatý... a nepřejícný.... naštěstí mám kamarádky co mi třeba i samy\ zavolají že natřefily na to co sháním atd atd právě včera kámoška mi sehnala ty zakroucené lízátka červenobílé... :)))) superr holky nevíte zda jsou jednorázové fotoaparáty v ruzných barvách?? nějaké ozdobné??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?