Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky co říkate na toto pro malého? :-) http://www.beremese.cz/bazar/svatebni... @stastnanevesta Děkuji no uvidíme, ale pokud se budeme brát na řadě, tak si myslím, že s datumem by snad problém neměl být. Ale včera mi tu někdo hodil brouka do hlavy s tou Slezskouostravskou radnici :-)
Odpovědět
@monako3 krásné, ale kalhoty a vestička jsou prodané . Ale něco takového bych mu koupila vypadá to moc hezky
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a aha a na nemá doma více šatů? že bych se taky koukla??? tyto, ale taky stojí 1000,- což asi nechci tolik dávat, ale určitě chci nějaké neutrál stříbrné, abych si je potom mohla nechat. http://www.beremese.cz/bazar/svatebni... prodané? Fakt? toho jsem si nevšimla, kruciš ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 To asi ne,ale i tak je hezký mít to,co člověk chce. To oblečení pro malého je moc hezké,jdi do toho, bude mu to moc slušet :-D My se dneska dohodli,že určitě budeme tancovat s rodiči,že je z toho nemůžeme vynechat,nevím,jak s tancem s tchány,do toho se mi až tak nechce,no ještě uvidím.Někdy se chceme zajít podívat do té restaurace,kde chceme mít hostinu,já už tam teda byla,ale drahý ne,jsem zvědavá,jak se mu to bude líbit.Taky už jsme začali řešit menu.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak nakonec to opravdu nemají, nevšimla jsem si toho, škoda za tu cenu :-( jen kravatu bych mu koupila jinou. ještě se mi líbí toto http://www.beremese.cz/bazar/svatebni..., ale ještě asi počkám, ještě toho bude.... vy jste uvažovali, že nechcete tancovat s rodiči? to by mě ani nenapadlo :-D....Sice tchan je takový divný tak pochybuji, že on se mnou bude chtít tančit :-D a hlavně ten tam zas všechny bude bavit s těma kecma o bohu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Ne že bychom nechtěli,nějak jsme na tohle téma nenarazili,nějak se to bralo za samozřejmé.
Odpovědět
@monako3 má to tam napsané. Moni tak to nevím možná jo, to jsem se neptala, jak chceš :-) Našla jsem tyto boty, ale nevím jakou máš vel. a jsou taky hezké http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... Jinak ty co jsi chtěla krásné. Mě se hrozně líbí tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3...
Odpovědět
My určo taky nevynecháme tanec s rodiči, ale tancovat s tchánem se mi zrovna nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Jo všimla jsem si, je to škoda, dobrá ceny to byla.... ty první co jsi poslala, jsou úžasné, už jsem je někde viděla a staly přes tisíc a ty jsi našla docela dobrou cenu koukám :-)...a ty co se ti líbí jsou krásné, ale já chci asi i tak trochu otevřenou špičku :-)
Odpovědět
koukám holky, že už vás ty nákupy taky dost vzaly ;-) ale je to fajn, moct ot plánovat takhle dlouho. nějaké holčiny tady založili téma svatební mánie a prý proč jako někdo plánuje svatbu klidně rok a půl dopředu... Jak kdybysme byly nějaké husičky, nebo co. Ale jako mě to přijde fajn, každý se může všechno v klidu rozmyslet a žádná hoňka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Taky si myslím,že je fajn mít na ty plány čas a nestresovat se,ať si říká kdo chce,co chce :-D
Odpovědět
@alusak No někdo požádá svou milou v únoru v březnu o ruku a př. se chtějí vzít v létě třeba tak už plánují, nevidíém na tom nic špatně, horší by bylo kdyby jsme si tady psali a plánovali svatbu v roce 2013, to by mi teprve přišlo trapný. :-) @monako3 Moni jj, otevřené vypadají moc pěkně. Já bych raději tu zavřenou špičku, mě moc otevřené vepředu nesluší, mám velké prsty :-D A stejně pod šaty to nepůjde moc vidět, jen když si je nadzvedneš :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@alusak já si myslím, že je to taky v pohodě, lepší si to hezky naplánovat a kupovat postupně už za prvé, aby člověk nestresoval a byla to pro něj jen zátěž a navíc ho to tolik finančně nepoloží, když si to hezky postupně koupí :-) @m.o.n.i.k.a :-D....moni jsem koukala na šatičky pro malé holčičky, to j krása, až ti to zavidím :-D
Odpovědět
@monako3 @m.o.n.i.k.a naprosto s vámi souhlasím. Jinak děkuji, z té vaší diskuze jsem se inspirovala a zavítala na ten váš minibazar a fakt se tam dají najít moc pěkné věci, tak dík ;-)
Odpovědět
@monako3 Moni já ještě né, jinak bych se zbláznila a chtěla už kupovat ted :-D Chci mít aspon 3 družičky a chci aby malá nám pak donesla polštářek s prstýnky, ale to bude ještě malá i když bude mít přes dva roky, tak uvidíme, bylo by to krásné :-) @alusak není za co, tam jsou moc pěkné věci
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a však vám může donést prstýnky i malý, ten tomu určitě bude rozumět. To Kubík by bez tak zdrhl s prstýnkama :-D
Odpovědět
@monako3 No to jsem taky uvažovala, ale malá by v těch šatičkách byla roztomilejší, uvidíme, možná to necháme na malým, času dost :-D Tak jsem si spočla 15 min. od malé a už je zas vzhůru, už at je Lukáš doma, furt řve :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a No však uvidíte,... my už spíme hodinu :-D ....a kde ta paní bydlí, co prodává ty šaty??
Odpovědět
@monako3 Vůbec nevím, psala mi číslo na jinou paní, která je má doma, ona je prý internetový prodejce a ta druhá to zkladnuje doma a odesílá. :-D Ale uvažuju, že napíšu kámošce co bydlí v Té anglii at mi kukne tam na šaty kolik stojí asi, protože tam mají vše levnější jak tady
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Aha, no tak uvidíš....to budeš mít fajn pokud ti pošle z Anglie. Já taky uvažuju jestli si koupit přes net z nějaké ciziny, ale mám strach, že mi nebudou sedět, jedině jít do salonu tam si jich pár vyzkoušet a podle tipu, který mi bude sedět tak objednám...nebo si prostě půjčím a bude ....
Odpovědět
Ale jako na šaty se chci jet podívat tak i tak, zajímá mě jak vypadají ve skutečnosti
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Jako k té paní jo? Však pojedeme, i když si pořát říkam na šaty dost času, co když se mi pak přestanou líbít :-D kdybych si je vybrala ted :-D
Odpovědět
@monako3 Jo Moni k Té paní. Já je chci jen vidět jak vypadají na živo a pak se uvidí. Je to hodně dopředu si je kupovat, ale zase se mi strašně líbí, tak uvažuji, že bych pak si je bud koupila, ale to půl roku před svatbou pokud ještě budou, nebo bych si je nechala ušít u Té známé, kdyby se mi nelíbili jiné.
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Jo jasně, tak se pak domluvíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Já jsem si vyhlídla taky otevřené boty,nejsou zdobené,když budu mít zdobené šaty a otevřené se budou hodit i proto,že to bude v létě :-D
Odpovědět
@stastnanevesta jj my to máme taky jak bude hic :-D Snad se v šatech neupečem.
Odpovědět
To já mam jasno, budu mit botky s plnou špičkou, po tatkovi sem podědila křivé prsty, tak at nejsou vidět :-D @jipe To sme na tom stejně, taky bych potřebovala zpevnit a už týden si říkám že bych mohla začít cvičit, ale zatím mi to nevyšlo. Zato má drahá polovička začla zase cvičit, když sme spolu začli chodit byl samej sval, a ted po pár letech má pěknej povní mozol :-) Tak douám že to aspoň trochu dožene, než bude svatba... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Doufám,že se v šatech neupečemale snad to nebude tak strašný
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, jen chvilku jsm tu nebyla a vy jste popsaly 7 stranek :-) spisovatelky! @nika89 ja si taky rikam, ze bych mela zacit cvicit nebo tak neco, ale ani ne tak kvuli svatbe, spis kvuli sobe. Clovek se pak citi hned tak nejak jinak, ze jo. Jenze nejak nevim, kdy si na to udelat cas...dneska jsem letela do Rima a vratila jsem se presne ve chvili dopravni spicky u nas v Parizi. To nikomu z Vas nepreju, to je uplna katastofa :-S Jinak jsem nasla moc hezkou fotku, tady u nas na webu. dam ji do sveho blogu. Jmenuje se to "maries cool", coz je neco jako "zenich a nevesta cool" a pokusim se sveho draheho premluvit na nejaky podobny oblecek. Uz se mu zalibily botky converse, tak uvidime :)
Odpovědět
@stastnanevesta taky si myslím, když to přežili jiné nevěsty tak i my x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?