Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 aby se kvůli 20km nezbláznil...mě by z toho kleplo,ještě že drahý nereptá :-) řekni mu co všechno od místa chceš+mu připiš jeho požadavek na půl cesty a ať něco najde a když nic nenajde (jako,že nenajde) tak to bude na tom tvojem...přece se z toho nepicneš...
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Pár kilometrů sem nebo tam, musíš mu vysvětlit, že nikdy nebude nic 100% a o chvilku déle jeho rodina na cestě snad vydrží, ale ty hezké místo obřadu a focení neoželíš. Jedině že by našel adekvátní náhradu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin :-D Ty jsi šílená
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Tak to velká gratulace, jsem ráda, že ti to vychází..mám radost s tebou :-) :-)
Odpovědět
@adelka206 těch dvacet kilometrů není zas tolik.. když se ženil přítelův brácha, tak my jsme jeli na svatbu necelé čtyři hodiny, rodina nevěsty to měla půl hodiny a nikdo si nijak nestěžoval.. a je divné, že ti to přítel neřekl hned, když si místo vybrala..
Odpovědět
@jipe no....hele....volala jsem s Čechovským a dal mi maličkatou naději, že by přijel i do Prahy. Sice opravdu velmi velmi malinkatou, ale chytám se jí. Tak na tu Moravu kašlu...jsem šílená já vím :-D Asi si fakt musím dát oraz, nebo mi hrábne...ještě že má přítel narozky, tak mu to kuchtím dortík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Moc děkuju, Olinko!! :) nejradši bych skákala do stropu radostí :-D Ale ten pocit sama znáš díky šatičkám, viď? :)) jj, už se to pomaličku začíná rýsovat, hned se dostávám do většího klidu, že to prostě dobře dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Morava je Morava :-) @adelka206 My to máme na místo obřadu 30km,což je ještě docela v pohodě :-)
Odpovědět
@petrajavor no to ještě uvidím, kdo nás vlastně bude fotit :-D Na každý pád bude Slovák :-D Uáááá.....mně připadaj tak sexy, ti slovenští hoši :-D Jo teď jsem napsala něco o té Scharf a dostala jsem vedle čočku. Tak si jdu k vám lízat rány. Pak sem dej fotečku spony!!! Já teď peču dort příteli a vymýšlím, co mu dám za dárek
Odpovědět
Profilova fotka
včera na žádačce se pil sekt se slivovicí, tak mě omluvte, že vás nebudu dneska dočítat, holky :-N něco nového?
Odpovědět
Holky, nic si z toho nedělejte, mně kolikrát taky přepadne taková nálada, že bych se na to nejradši **** Jako třeba dneska, kdy mi z restaurace poslali úplně jinej rozpočet, než mi nabízel zámek, kterej tu restauračku pronajímá... No už jsem z toho říčná.. Zas to budu muset řešit a vůbec se mi do toho nechce, páč teď nevím, kam dřív skočit... grrrrrr... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika Povídej, přeháněj, jak to šlo ? :) My máme místo obřadu do 10 km od všech rodičů, takže pohodka, ještě vybrat restauraci v lokalitě.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Jj, taky jsem si vedle té diskuze všimla...a tak trochu si holky smlsly na každém, kdo řekl něco proti Zuzce...a to třeba ani nebylo myšleno nijak ve zlém :-D netrap se tím..tady je líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tak povídej, jak to proběhlo?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Některé slečny a paní zde mi přijdou jako zaryté fanynky/odpůrkyně něčeho a to se pak projeví v diskusích
Odpovědět
@janina_sun x-) navíckdybych si myslela že je tak hrozná, tak bych ji asi předtím nechtěla mít že jo :-D Prostě nás rozhodily ta maily...přítele hodně, řekl, že už na to nějak nemá. Čímž vyjádřil už i můj stav. Třeba bude líp a nakonec si řeknu, že vše hloupé je pro něco dobré.:-) Já jsem taková hlupka no, sestra řekla, at beru Zuzku, tak jsem se neodážila brát nikoho jinýho, Ale její přítel a jeho kámoš fotograf zase hlasovali pro Bigoše a já si oddychla. CHÁPEŠ to??:-D Fakt jsem ňouma, ale je to pro mě důležitý, ty názory ostatních
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no viděla jsem,že se do tebe pěkně pustily :-) jinak neboj dám sem pak foto aj brože tak i botiček...hej máš stránky na toho fotografa co by za tebou nedojel? zajima mě jak fotí...četla sem celou tu diskuzi o Zuzce Schaft
Odpovědět
@jipe Nj já jsem zase zavilý odpůrce celodenní svatby...já si to uvědomuju :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Taťka nás přivezl do Brna v půl dvanácté večer, je mi blbě a mám zničený hlasivky, to je bez přehánění shrnutí :-D Dopadlo to dobře, nijak oficiózně jsme nežádali, s čímž jsem ani nepočítala. Oznámili jsme zasnoubení a úmysl vzít se, celé odpoledne a večer se probíraly detaily :-D Nojo, pokud jste všichni z místa, je to nejjednodušší :-)
Odpovědět
@petrajavor jo jo, počkej...je Bůh!!!!! On říkal že to zkusí mooožná zařídit, jenže já už si nechci dělat naděje, zase budu zklamaná. http://www.jancechovsky.sk/
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Mno, my žijeme v Brně, ale rodiče jsou 300 km daleko, ale zase aspoň pohromadě..
Odpovědět
@jipe a kde chcete mít svatbu, v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,dnes jsem dostala maila od našeho fotografa ohledně "předsvatebního" focení v létě a prý z toho bude 50 fotek,jsem nadšená!!! :-) :-D @cibetka_veronika To jsme dvě,taky jsem nastydlá a sotva mluvím,takže večer do školy nejdu.Já se u nás na oficiální žádost těším,ale ještě si chvíli počkám
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin právě že ne, u rodičů (okres Chomutov), nechceme většinu hostů tahat přes republiku a zajišťovat jim ubytování. Takhle dojedou jen babička s dědou (1 pár z každé strany)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tak to jste si užili prima večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme jiného fotografa než Scharf, ale mně to od ní nepřijde divné, náš fotograf má taky jen focení od osmi hodin výš. @jipe jasně.. a jde to, plánovat takhle na dálku? Já se budu snažit využít výhody Brna i výhody venkova :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Fakt? Koho máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin fotí krásně...sice můj styl to není,takové by se mi líbili,jako posvatební,ale vím,že ty na tenhle styl fotek si...viděla sem ty svatební a znám i tu brněnskou restauraci :-) s dárkem ti neporadím já taky budu za měsíc bojovat,ale koupím mu něco svatebního,asi :-D teď kukám na variete tak sem v jiném světě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun To jo, fakt skvělý večer, jen teď je mi hůř. Nevadí, na svatbě určitě slivovici chci :-D @jipe Já zase včera ukecávala naše, ať tam přespí, když už tam budou druhý den lidi, které znám mnohem míň.. pár lidí tam budeme mít i den před svatbou a po ní zajišťujeme pokoj pro lidi z Prahy a dál, Petrovy příbuzné z jižních Čech a Plzně a možná nějaké moje kamarády z Brna..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?