Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@hannnahs A kolik stojí tyhle? Jo to já taky, bohužel ta kvalita všech značek už je dost podobná, takže si těžko vybereš. I u bot za pár tisíc můžeš mít zrovna smůlu na kus...
Odpovědět
@xpila máš recht. No tyhle jsou za 799,-. Není to úplně nejlevnější, ale ani žádná hrůza. Ty, co se mi původně nejvíc líbily tak ty stály 1 800,- a to už jsem si fakt říkala, že do nich nepůjdu.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím nevěsty při večeru.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs botky jsou nádherné... a teda ta oranžová barva to je superrr... budeš mít krásnou svatbu.... miluju oranžovou barvu...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun @hannnahs vždyť to je úplně perfektní mít radost z něčeho a dát to najevo... v dnešním světě... a od toho tady jsme aby jsme se podělily a zaradovaly... tady tu tvou radost z botek a čehokoli pochopí holky nejvíce..protože řešíme to samé... máme stejnou radost. :)))))
Odpovědět
@hannnahs Tak to je úplně super cena! Mně se líbí za 1500 :-( Mně připadá, že mám na boty celkem štěstí. Třeba v Anglii jsem si koupila takové obyč černé baleríny, takové trochu lepší, stály asi pět stovek a nosím je šest let :-D A to mám víc takových bot...
Odpovědět
Profilova fotka
¨holky k šatum které jsou fialovo bíléé... by se nehodily boty šampáňo že?? mám svatební boty ještě z první svatby.... jsou hezké... jen nevím..asi bych měla mít bílé že?
Odpovědět
@sylvestra2 uvidím, jak ta barva vypadá doopravdy, ale i kdyby byla víc do tmavě červena, tak to nějak doladím :-) no jsem ráda, že jsme tady samý baby, páč přítel na mně koukal jak na blázna :-D říkal, že to neni normální kupovat boty už teď :-D @xpila no já už jsem ani jiné botky než ty původní moc nehledala, tohle byla fakt náhoda, tak třeba ještě narazíš na nějaké hezčí nebo min. stejně hezké a za lepší cenu ;-) @sylvestra2 no záleží, jak to celé sladíš, jestli budeš mít i třebas v kytici něco šampaň, tak klidně i šampaň botky ;-)
Odpovědět
@hannnahs Tak hlavně já a boty je hledání na pár měsíců :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs muži.. ti mají na všechno čas.... i když muj teda vybírá semnouu už teď takže jsem moc ráda... .... no to bych mohla doladit.... uvidíme... bylo by fajn kdyby to šlo... boty bych měla vyřešené... :-)
Odpovědět
@xpila já to stejné :-N boty si koupim, pak pětkrát vrátím, jedny nakonec nechám a stejně tlačí
Odpovědět
@xpila no to u mě taky :-D já totiž jdu nějak mimo styl a trend, co se módy týče. Nosím to, co je mi pohodlné a jak na potvoru to většinou není to, co je zrovna úplně in a jsou toho plné krámy :-D @sylvestra2 právě. Přítel teda se mnou zařizuje takové ty věci, které potřebují rezeravaci (místo, hostina, foto, kamera atd.) ale na tohle mu asi přijde dost času. Jenže já mám strach, že příští sezonu už bych žádné boty (takové jaké chci) jak na potvoru nemusela sehnat
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs Já už mám botky doma několik měsíců a myslím, že nejsem jediná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs přesně tak... já se strašně bojím, že nebudou příští rok ty šaty které chci.... ale nechám to osudu... nejraději bych si je jela koupit ihned....ale bohužel mám po porodu druhéém dost kilo nahoře a musím do svatby ještě dost dát dolu.. takže te´d je zkoušení šatu nemožné.... budu doufat, že po prázdninách bych už mohla jet na zkoušku do toho Brna, jestli je vubec mužu mít a pak se uvidí.... a mám hroznou radost, že jsem včera na netu ve slevomatu či co to je nakoupila 10 procedůr lymfatické masáže... už se těšímmmm vyrelaxuju... a ještě mi to snad trošku pomůže...
Odpovědět
@alusak fakt? tak to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo takhle dopředu uvažuje a nakupuje :-) @sylvestra2 no ty šatky se nechají při nejhorším podle předlohy ušít ;-) u těch bot by to šlo hůř :-D ale naprosto tě chápu :-) No a ty slevomaty a tohle, to je hroznej mor, vždycky tam na něco narazim a občas i koupim. Teď jsme si s drahou polovičkou koupili poukaz do ateliéru na focení o dost zlevněnej, tak už se těšim, musíme se teda akorát dát do pucu, aby nám to slušelo :-D
Odpovědět
@verunkav @hannnahs Tak to já bych nosila cokoliv, jen kdyby mi to bylo :-D
Odpovědět
@hannnahs já jsem na tom totiž stejně jako ty, potřebuju specifické botky, co jsou krásné, ale pohodlné. Moc nefandím velkým podpatkům, což má v dnešní době 99% bot. Proto jsem skočila po prvních krásných nízkých botech a ještě měli poslední v mojí velikosti??? Tak to pak bylo bez rozmýšlení :-D
Odpovědět
@xpila to si občas řikám taky :-D @alusak jj, jakmile je to poslední kus, tak se taky rozmejšlim hned rychlejc :-D takhle jsme koupili naší postel a jsem naaaaprosto spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak nejsi,já mám botky doma taky už chvíli a jsem moc spokojená :-)
Odpovědět
Holky máte někdy pocit, že chcete se vším seknout? Já jsem se ještě včera rozhodla, že se prostě vdávat nebudu, že ty nervy nemám zapotřebí Nakonec jsme ale se sestrou vybraly Bigoše a už ho mám rezervovanýho, dokonce na 1.9. Čechovský za mnou tu dálku určitě nepojede.....tak snad budu spokojená. Ale začínám mít dojem, že svatby nenávidím
Odpovědět
Profilova fotka
tak můj boucí manžel se zbláznil, z ničeho nic se rozhodl že svtaba nebude tam kde sme vybrali, protože to maj oni dál od domova,,,
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 A vymyslel i náhradní řešení?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, prej kompromis,,, jenže já bych chtěla svatbu na zámku a aby to mělo zahradu na focení,, a v Praze toho teda moc není
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin neboj to nejsi sama,když se to všechno hroutí či mě to už se.e (pardon,že to tak musím říct),tak bych s tím nejraději sekla a nevdávala se a nebo se vdala první pátek,na první radnici jen jeansech a tričku,ale pak mi vy zvednete náladu,drahý mě obejme či se něco povede a já si řeknu,že se to nějak zvládne....to bude dobrý,uvidíš... @adelka206 třeba ho ještě přesvědčíš,že to vybrané místo je ideál...co ho to tak najednou popadlo?
Odpovědět
@aimirin tak do tohoto stadia jsem se ještě nedostala, ale v budoucnu se mi asi nevyhne :-D @adelka206 a jak daleko od sebe rodiny bydli? jinak včera jsem se dozvěděla, že přítel s rodiči, bratrem a jeho ženou letí v červnu na víkend do Londýna a chtějí, abych jela s něma, tak si týden po státnicích udělám aspoň pěkný výlet.. má tam být i výprodej obleků, tak tam zkusíme pořídit nějaký na svatbu.. já aspoň prošmějdím obchody, třeba se na svatbu bude něco hodit :-)
Odpovědět
@petrajavor :-) díky, zlatko Hele byla jsem se ti podívat do té kika, ale už tam neměli žádnou sponu :-((( asi to měli jen někde. Ale kdybys chtěla, ještě se ti mrknu někde ve městě. Měli tam ale ve slevě zajímavé svatební věci, to jo Jinak mi přišly houslové klíče z USA, nikdo po mě DPH nechce, tak teď nevím :-D Jestli se připomínat nebo jak. Jinak mi to zvedlo náladu, protože jsou opravdu krásný....aspoň něco
Odpovědět
jinak mě napadl šílenej nápad přesunout svatbu na Moravu :-D Ale nevím, kde se tam brát já to tam vůbe cneznám
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ no bydlíme každý na jiném konci, já cca 30 km od Prahy a od druhé rodiny jsme to je tak 50 km,,
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to nevim, celou dobu se vůbec neangažuje, prý ať si to zařídím podle svého a teď tohle,,
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak Morava je Morava :-) nic proti Praze,ale i přesto,že by byla možnost se tam vdát zůstanu radši u nás doma :-) Jinak to nevadí,já se snad dostanu v pátek konečně k babičce tak si o sponu řeknu...kámoška se mi tento týden jde zeptat na tu matriku a uvažuju i o termínu 19.11. :-p mě drahý zastřelí...sem ti říkala,že bude líp jak se něco povede hoď sem adresu toho vašeho fotografa :-) ať vidíme kdo vás bude mít na svědomí....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?