Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief Co Velká Klajdovka?tu plánujeme my,je to tam moc hezké :-) @kcvrcekz Znáš?kde to budete mít vy?zrovna včera jsme tam byli na svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
ale tam asi není moc terasa na posezení venku a grilem, páč to bysme chtěli, ale co by mě taky zajímalo, jak je to tam s kapelou, do kdy může hrát atd. a co když budou dvě svatby v jeden den, to by mě asi vadilo hodně:-( už to tam máš zamluvené?
Odpovědět
No momentálně uvažuji, zda se mi líbí víc Saliba nebo Bigoš, asi se zase zeptám sestřičky....pak jsem napsala Zuzce, zda nemá volnou jinou zářijovou sobotu. Potom jsem psala Čechovskému, ale bude to finanční pálka....a nejspíš by neměl čas
Odpovědět
Profilova fotka
pojištění svatby...http://www.novinky.cz/finance/232140-bohati-snoubenci-se-pojistuji-proti-riziku-deste-ci-uteku-nevesty.html?ref=stalo-se toš to sem nevěděla a neplánuju
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief O terase nevím, a o zbytku,na co se ptáš,jsem se zatím neptala,zamluvené to zatím nemám,až tak v prosinci. který měsíc plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta buď duben a nebo červen, květen je taky fajn ale kvůli pověře to padá, konkrétní termín ještě nemáme.
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief Nebuď pověrčivá,to platilo v minulosti
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No asi Slavkov, ale ví Bůh na tom ještě nejsme domluvení, já jen řekla, že si prostě na ten obřad tam našetřím...Uvidíme....
Odpovědět
Profilova fotka
a co třeba říkáte na místo hostiny golfový areál Kaskáda, má někdo nějakou zkušenost? http://www.golfbrno.cz/home.php
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief Tak Lysice seTi líbí taky,jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes jsme se byli podívat na místě, kde bychom chtěli svatbu...a je to tam skvěléééé!!! Neuvěřitelně milý personál, se vším poradili, ochotně s námi prošli prostory...no prostě jsem nadšená...dala jsem do alba fotečky, které jsem našla na netu, ale skutečnost je mnohem hezčí!!! Obřad, hostina (pokud jí nakonec uděláme), raut a grilování proběhne v jednom místě. Dokonce nám paní dala pár tipů na kapely, které tam hrály a osvědčily se, pošlou i nahrávky k poslechu nebo termíny jejich koncertů, abychom si to mohli poslechnout na živo. No prostě mám obrovskou radost!!! Po naší shodě termínu je to druhá jistá věc a hned má člověk dobrej pocit, že už se to hýbe kupředu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak to je super,gratulace!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janina_sun tak to ti závidím, kéž bych měla taky jasno, moc krásné a klidné místečko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, moc děkuju. Jsem opravdu nadšená...je to takový odlehlý penzion se statkem a koníkama...prý není problém pro děti zařídit i jízdu na koníčkách...všude kolem je zeleň, louky, lesy...nikoho nebudeme rušit, když se budeme veselit až do rána. Dokonce mají skvělé zázemí a párty stany, pokud by pršelo a paní starostka s matrikářkou jsou prý tak v pohodě, že kdyby začalo pršet a vypadalo to na krátký deštík, není problém s obřadem chvilku počkat a kdyby to vypadalo na celodenní nebo dlouhodobý deštík, tak to pro ně taky problém není, mají vybavení na to, aby se obřad mohl konat i v dešti...no prostě nám vše popsali, poradili, co tam svatebčani nejvíc využívají, s čím se v minulosti už setkali, čeho se vyvarovat....úplně jsem se tam do toho místa zamilovala. Dali jsme si tam i jídlo a moc dobře tam vaří, takže nadšení opravdu obrovské !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a měla jsem z toho místa takový hezký pocit...bylo to tam skoro jak v pohádce "Princezna ze mlejna"...takový příjemný, pohádkový prostředí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Tak to je super,že sis to tam tak užila, koně mám ráda,byla by hezká třeba svatební fotka na koni :-) já mám taky ohromnou radost z té svatby v Lysicích,co jsme byli včera,krásný prostředí a všechno na jedničku!!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Taky vám moc gratuluji. Je to nádhernej pocit, když je něco jistého a může se plánovat dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Jo to věřím. My máme aspoň jisté místo obřadu, v lednu potvrzení termínu Hostina snad taky vyjde. včerejší svatba byla úžasná, moc se nám to líbilo a už se nemůžeme dočkat,až tam budeme stát!!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta úplně Ti po dnešku rozumím :-D
Odpovědět
Holky já vám mám takovou radost!!!!!! Dneska jsem na netu našla TY botičky. Furt jsem uvažovala jestli bílé X červené X oranžové a dneska jsem našla bílé, s červeným zdobením (mám je v albu). A jsem z nich nadšená, nejsou ani tak drahé, nemají podpatek, jen malinký (což je fajn :-) ), jsou k dostání v ČR a hlavně, jsou BÍLO ČERVENÉ :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je super, jak tu přibývá těch nadšených komentářů!!! A bude jich ještě víc !!!! :-D 8-) ;-)
Odpovědět
@hannnahs Botky jsou super!
Odpovědět
@janina_sun @xpila no já se úplně stydim za takovej "výlev" :-D ale fakt z nich mám radost :-D a to je ještě ani nemám doma!
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to se neomlouvej, tak to má být :) Je potřeba ty emoce dostat ven !! :) já jsem taky jak malá holka, co dostala svou vysněnou hračku :-D
Odpovědět
@hannnahs Tak hlavně, aby pořádně seděly!
Odpovědět
@janina_sun no taky si tak připadám :-D prostě ani nevim, proč z toho mám takovou radost... asi mi už fakt hrabe :-D @xpila doufám, že jo :-) pojedu je vyzkoušet, jak to bude možné. Ale docela se bojím, páč moje noha je většinou tak na pomezí, vždycky jsem si kupovala ty "půlky", když se ještě takové velikosti dělaly.. A teď většinou končím s tím, že 38 je mi velká a 37 malá :-|
Odpovědět
@hannnahs Tak ony občas pomáhají ty gelové polštářky - když to jde, tak vzadu a když ne (jako u těhletěch) tak i v předu na chodidle (víš, jak to myslím). Mám s nima dobrý zkušenosti, jednou jsem si totiž omylem koupila o číslo větší boty a tohle mi pomohlo x-) Tak mně jsou zase všechny boty široký a levou nohu mám o půl čísla větší :-D
Odpovědět
@xpila jj, vím, ty gelové znám ;-) já si kupuju takové ty silikonové pod chodidla do vyšších podpatků, aby mi neklouzala noha a nedělaly se mi puchýře. No jsem zvědavá na toho Baťu, tam už jsem si boty totiž nekupovala ani nepamatuju :-D
Odpovědět
@hannnahs Já taky ne, a to ho mám de facto vedle práce :-) Ale přítel si tam kupoval minulý rok do práce a naprosto se do nich zamiloval, což jsem vůbec nechápala :-D Ale teda stály 3 tisíce, to já bych za boty už nedala...
Odpovědět
@xpila no právě, já většinou koukám u Bati a na můj studentský život mi to tam přijde většinou drahé.. sice asi budou kvalitnější než třeba Deichmann, ale právě bych za botky tak moc taky nechtěla dát.. jsem ochotná dát max. tak 1,5 tis., ale to jen za zimní nějaké vysoké, jinak ne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?