Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@petrajavor fakt? Já bych chtěla dělat o poldů :-))) No hele já tu narazila u jedný slečny na kapesní zrcátko s rytinou, ale vygooglit to nemohu
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jojo :-) @olinkak někdy se tchýně hodí...hej já mám hlad jak spisovatel,pošli mi něco dobrého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak teď si dávám a je dobrej.. jako poleva by mohla být tužší a pro mě možná malinko ubrat cukru v korpusu, ale dobrý no.. tentokrát i Alexík se oblizoval a to má rád spíš krém x-) Nevyautovala jsem bývalého švagra, ségra se nedostavila. Ale to přijde :-| A co ty? Psala jsi něco o šatech? Já to nedočítala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku Ahojka, no tak v srpnu už může být krásný počasí a taková romantická noc pod hvězdama :-) :-) :-) Ne dělám si pochopitelně srandu. Pokud máš většinu pozvaných z Brna, tak bych to udělala někde v Brně. rozvoz hostů po Brně tě vyjde rozhodně levněji než ubytování..Ubytovala bych jen ty co to mají extra daleko..A kolik počítáš hostů??
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku ahoj.. v Třebíči není nějaký vhodný penzion aspoň? Byste to měli možná lepší v Brně, podle toho co čtu..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika :-) :-) Mrkni do ke mně do alba co už mám a hned pochopíš :-D :-D :-D Jsem přesně vysmátá jak tento smajlík :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no já mám od jedné slečny z USA jako dárek ze svatby zrcátko...je krásné,ale dát ho do kabelky a pak s ní někoho praštit tak s ní někoho zabiju...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor A co by sis tak dala??? Dnes na meníčka byl samý fujtajxl, tradičně pizza, nějaký salát se smažákem a pak kung pao...školní jídelna hadra :-S :-S :-S Ale třeba taková kotleta s nivovou omáčkou a ameriky...to je jiné kafe...Pošli posla a do boxíku ti to nachystají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak ahaa, tak to gratuluju k šatům :-D už jsou na cestě?
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak posel jde dom čumět na hokej a kašle na mě...dala bych si kuře na kari s ananasem...musím juknout na rozvoz než umřu hlady...
Odpovědět
@petrajavor no ono jde o to, že přítelova máma se vůbec nelíčí, nečeše, neoblíká...takovej ten přírodní typ :-D A furt se diví, když k nim přijedu, že se každej den prostě namaluju (jen makeup a řasenka). Takže se bojím, že by to bral ajako provokaci :-D Mě napadlo dát každému páru lahev pravýho šampáňa a k tomu skleničky s nějakým decentním vypískovaným motivem. Ale bojím se, že to bude pro rodiče jen cetka...i když kdybych se snažila, aby to bylo opravdu decentní vypískování, třeba by se jim to líbilo a i by to používali Jinak minule už mě ta jeho máma tak strašně sra....ale šíleně. Cokoliv řeknu, řekne opak. Můžu říct cokoliv aona na to udělá ironickou poznámku. A já musím jako mladší samozřejmě slušně mlčet
Odpovědět
jinak já snídala buchtu od mámy, obědvala buchut od mámy a jak to tak vypadá, tak ji budu u večeře, pokud mi teda nedonede přítel propriety na salátek :-)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika Děkuji :-) Už jsem si je hned přivezla domů:-), teď už na mě budou čekat rok a nikdo mi je nebude nosit a přešívat atd...Prostě láska na první pohled :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Njn, je blbé, že Pecka nerozváží...Bych je nasměrovala k tobě raz dva...Teda, tak to má drahý mínus, že tě nechá trápit hlady...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin A to se tě drahý nezastane??? :-S :-S My když jsme se o něčem bavili a matinka řekla něco proti tak můj okamžitě reagoval, no my jsme se tak s Olí domluvili a ona hned otočila, že to byl jen její názor a že do toho rozhodně nebude mluvit...Pro mě zadostiučinění za tu tetku !!! :-D :-D :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika ahojky, to víš určitě je. a rozhodně si myslím, že ubytko by vyšlo levnějš tady v třebu než v brně. jenže tady hraje víc pro třebíč než pro brno. v třebíči je krásná příroda, autem je to pět minut k poli plnýho zralýho obilí, teď to tady známe, gotická basilika, všechno je tady kousek a proti je ta dálka. jenže vem si, my jsme taky jeli sestřence do brna na svatbu a poskládali sme se na podlaze :D jenže v brně zase krásnej kostel:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin si mě pobavila a just bych ji to zrcátko dala :-D :-D :-D :-D ale já jsem mrcha :-) teď mě tak nakrkla jedna kr... na deníčkách,ji zakroutím krkem... ]-( mě bude baba jedna zamindrákovaná veřejně kritizovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jé, to se máš a teď můžeš vymýšlet další doplňky přímo ke svým šatům. a máš pravdu, nikdo je nebude přešívat, courat se v nich blátem.. taky chci svoje šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika JJ, moje řeč...A mrkla ses?? Co na ně říkáš??? Vím, že to není tvoje krevní skupina, ale na živo předčily moje očekávání...Ano, teď začnu řešit bižulku a závoj a spodnici a botky a kytku...atd. No pro mně nelehký úkol...Co myslíš, jaké by se k nim hodily naušničky, spíše jemnější, že?? ;-)
Odpovědět
@olinkak No to zase zastane, to by letěl jinak :-D, ale k čemu to je? Většinou je na něj ještě víc naštvaná a na mě taky a dělá mu naschvály :-( Takže je to spíš horší a horší. Teď už to spíš neřešíme, protože začíná tenhle negativismus nasazovat na všechny okolo, i na přítele. Ona byla vážně nemocná a její manžel prohlásil, že podle toho, jak je nasraná na všechny okolo, už je určitě zase zdravá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jj, jen se nedej :-D :-D
Odpovědět
@petrajavor jaké deníčky? Jak tě kritizovala? Holky, došly ty stojánky-houslové klíče, já je vyfotím, jsou nádherné
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak drahý řekl,že máme večer raut a když mám hlad ať se stavím u Formanů na pizzu :-p no k sežrání chlap...no nic,teplé jídlo dělám až o víkendu a bude :-D jinak jak přijedeš budu mít už asi i figurky na dort :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak já se nedám..bréca jedna,ať si mě nepřeje,se nebojím 8-) @aimirin normálně veřejně....tsss...sem jí dala taký komentář,že si to za rámeček nedá... :-D :-D :-D :-D šup sem s těma fotkama...
Odpovědět
@petrajavor fakt, jako tady? To je síla :-D Teda né že bych tu veřejně nekritizovala svoji skoro tchýni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin :-) :-) :-) Tak to sedí!!!:-) Tak se s ní o ničem nebav, odstav ji na vedlejší kolej, prostě pokud se na něco sama nezeptá, tak ji neinformuj..A pokud se zeptá tak ji odpověz diplomaticky, že ještě nevíš a hlavně si nemyslíš, že by měla na věc stejný názor a že její "podporu" opravdu nepotřebuješ!! Bude ji mrzet, že je mimi dění a třeba své chování přehodnotí !! ;-) ;-) ;-) Buďme optimisté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jéé tak to se těším o to víc, my už máme taky vybrané, ale jsou docela drahé za 1050 + poštovné...Tak hledám v bazárcích, jestli je někdo náhodou neprodává se slevou...ale zatím nic:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin @olinkak já sem potvora... :-D :-D :-D :-D :-D už mám od ní i omluvu,prej to nebylo myšlo na mě...a vzkaz s omluvou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No už se těším na foto, sem s ním !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jo a máš jejich fotku? my chtěli figurky s hokejistou,ale je za tu cenu jako ta vaše a i v bazárku jsem ji viděla 500-700 a jsem škrťa tak je mi to líto dát za figurky (které se víc líbili drahému)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?