Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Kamarádka mi poradila at si hodim korunou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 No právě,taky si říkám,bylo by po starostech
Odpovědět
@stastnanevesta Taky si myslim a koruna nezabrala, přišla sem na to že tak jak si jí položim na prst tak taky dopadne, takže můžu podvádět... :-)
Odpovědět
@stastnanevesta A navíc bych si mohla vybrat už i bižu a korunku když bych věděla jaký budou šaty :-D My si prostě nějaký ten důvod najdem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Teď ještě na to ty peníze ušetřit a je to :-) snad se to do léta nějak dá dohromady :-D už teď se nemůžu dočkat
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Přesně,není nad dobré zdůvodnění a já bych si mohla pak v lednu domluvit i kytici a tak.Korunku prodávám,kdybys chtěla
Odpovědět
@stastnanevesta No to je právě to my by sme na ně teď i měli... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 já na ty šaty teď nemám,ale do léta bych na ně snad ušetřila nějak.Korunku Ti můžu nabídnout,potřebuju se jí zbavit,nebudu ji potřebovat
Odpovědět
@stastnanevesta a jak vypadá?
Odpovědět
Nemám Vás absolutně stihnout dočíst :-D Řeším s kamarádkou její svatbu, posílá mi fotky a má tu oranžovou-bílou a krása i vlasy krásně udělané. Moni, kdy se půjdem jen tak kuknout na šaty někam?
Odpovědět
@stastnanevesta Díky za uvítání. Omlouvám se, že jsem se už neozvala, ale nějak jsem teď nestíhala...no, my už to máme skoro celý rozplánovaný, skoro na všem se shodnem, takže pohoda...budem to mít v malým městečku u Třebíče, odkud oba pocházíme a přítel je syn kastelána místního zámku, takže to ani nemůžem mít jinde :-D Navíc skoro všechna naše poprvé se tam odehráli, takže ani to nikde jinde mít nechceme! :-) A vy už místečko máte vybrané?
Odpovědět
@jipe Tak to gratuluju! A diplomka půjde sama, uvidíš! Já to znám! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Páni, snažím se dočíst, co jsem zmeškala a vůbec se nechytám! :-D @nika89 Šatky jsou vážně moc hezký! Já se před pár lety zamilovala do šatků na netu a od té doby jsem hezčí nenašla, takže pokud sis opravdu řekla, že na nich nevidíš jedinou chybičku, tak neváhej! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak včera jsme měli diskuzy na téma svatba a skoro na všem jsme se schodli, jen pořát uvažujeme kam na obřad. Chceme oba ten zámeček, že je nehezčí a v pálit zase tolik peněz jen na 15 minut mi příjde škoda, i když se mi to tam moc líbí. To tam radši zajedu a vyfotím se tam :-)...Dohodli jsme se, že nás bude fotit kamarád a že by nám mohl udělat i fotku na oznámení :-)...chtěla bych oznámení, kde budeme my a něco vtipného napsáne:-)...Holky a pozvání ke stolu to se dává těm koho jen zvu ne? Ti ostatní to pochopí, když to tam nebudou mít ne? jsme se s přítelem dohadovali :-D @m.o.n.i.k.a Moni kdy chceš, jen b nemusel být ten sníh, ale u vás na karpatské je prý velký satební salon říkal včera Libor, že si ho všiml...
Odpovědět
@monako3 promiň, za ten polštářek, jsem trubka, učím se na zkoušku a do toho se tu zapojuju do diskuze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky my už plánujeme s přítelem svatbu skoro rok, ale brát bychom se chtěli až v červenci 2012 bude to určitě na zámku v Tovačově, máme to asi 10minut autem, je to opravdu krásný zámeček.. Fotografa už máme také vybraného z Troubek a navíc bychom chtěli mít i kameramana abychom měli i video vzpomínku. Svatební oznámení sem přemýšlela, že si vyrobíme sami s naší fotkou a něco moudrého se tam písne.. ;-) no ale máme malé finanční možnosti moje rodina mě moc nepodporuje, navíc už víc jak rok nemám práci.. :-( doufám, že to všechno zvládneme a bdeme mít na tento den krásnou vzpomínku.. :-)
Odpovědět
@nika89 @stastnanevesta tak já vám nevím holky. Chápu Niku, že si je chce koupit teď, když na ně má peníze a když hlavně jsou za takovou super cenu, navíc příští rok už by je nemuseli mít. Co rok, možná ze pár měsíců. Ale Jani, fakt si je chceš nechaqt ušít takhle brzy? Fakt nikdy nevíš, co se může stát a stejné šaty ti ušijou i za rok za stejnou cenu ;-)ale jako chápu tu touhu už si je vyzkoušet a mít je na sobě, takže asi mlčím :-D
Odpovědět
Ty jo holky, tady fakt není žádná nevěsta, co se bude vdávat v Praze... :-( :-D
Odpovědět
@alusak Vdávat se sice v Praze nebudu, ale bydlíme tu už dva roky a budeme dál...takže šatky budu pořizovat určitě v Praze :-) Taky doufám, že se mrknu na veletrh do Diplomatu...nejdeš taky?
Odpovědět
já se taky hlásím mezi ty, které budou mít "veselici" v Praze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak No já právě nevím,láká mě mít je doma a tak,ale je fakt,že je dost času, navíc mi je ušijou kdykoliv.Je to dilema. @monako3 Jasně,že pozvánka ke stolu se dává jen těm,co pozveš,kdo to tam mít nebude,ten na hostině nebude @cie Ano,my si vybrali zámek Lysice kousek od Brna,je tam nádherně. @cokoladka89 Tak koukám,že nás je tu už docela dost,co budeme mít svatbu 7.7. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Pokud nedáš oznamko někomu "natvrdlému", kdo touží se i najíst s vámi :-D tak to všichni pochopí, že oznámení je oznámení a ne pozvání ke svatebnímu stolu My jsme si vybrali taky zámeček, radnice 1 a radnice 2, co by připadaly v úvahu se nám nelíbí a venku se nám nechce riskovat počasí. Teď se tam si bere každý a je tam i nějaký příplatek, ale je to asi jediné přijatelné místo v okolí. Nikam daleko hosty tahat nechceme. @stastnanevesta Já bych s těmi šaty asi počkala až na příští rok @nika 89 pokud se ti líbí a budou ti sedět, tak bych je asi koupila, taková příležitost se nemusí opakovat @cokoladka89 Vítej, určitě to zvládnete, ještě je dost času. Já teda na oznamka foto nechci, nerada se fotím a obávám se, že by se mi to nelíbilo :-N
Odpovědět
@cie @adedav no super holky, konečně někdo s kým se můžu radit a kdo bude mít taky nějaké zkušenosti s Prahou. to se vždycky hodí ;-) a kde se váš obřad uskuteční? ten mimo Prahu by mě taky zajímal, protože z Prahy jsem jen já. Rodina mého přítele je odjinud, tak furt nevím, no... Ale asi bych chtěla Viniční altán a pak... Babo raď :-D @stastnanevesta sice teď si váhu třeba držíš ale fakt stát se může cokoli, šaty třeba přešít půjdu, ale už to nebude ono, fakt bych si třeba došla do salonů vyzkoušet nějaké šaty, ani nemusíš říkat, kdy bude svatba, ale se šitím bych fakt počkala ;-)
Odpovědět
@cie prosím tě a kdy je ten veletrh? mě se ty datumy nějak pletou...
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Asi máš pravdu, ale do toho salonu bych šla,jen tak si nějaké zkusit,láká mě to hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vdávám se teď v dubnu ale spletla jsem si téma 2011 a 2012, přečetla jsem si o koupení šatů a nedoporučuji to. Já si je koupila v srpnu s tím, že se mi postava nemění a ono ouha, byla jsem nemocná a kila šla nahoru, teď potřebuji šaty povolit a nechávám to až na poslední chvilku, protože už se to pomalu šine dolů. Člověk opravdu neví co mu život nastraží a dle mého je koupě šatů na míru ideální cca 6 měsíců před svatbou, možná i o chvilku později, nic vám neuteče a vy si ušetříte trápení a bezesné noci. Může totiž přijít cokoliv, nemoc, těhotenství, bohatá vánoční tabule a člověk pak jen trpí. Je to jen moje rada, tak třeba někomu pomůže. Šaty které se musí ušít nikomu neutečou, ba možná pak najdete lepšího krejčovou apod. Tak přeji hezké přípravy :-) ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta no to je podle mě to nejlepší, co můžeš udělat. je jasný, že to nebudou tvoje vysněný šaty, ale víš co... aspoň si můžeš vyzkoušet několikero druhů a podle toho pořádně vychytat, co na svých šatech chceš nebo nechceš, i když si teď myslíš, že máš dost jasnou představu ;-)
Odpovědět
@smudlinka10 naprostý souhlas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlinka10 Dík za radu,souhlasím a aspoň jsem si to ujasnila definitivně. @alusak Mně nevadí,že to nebudou moje vysněný, chci aspoň vidět,jak v těch šatech budu vypadat a tak, jak říkáš,vychytat detaily.Takže mám jasno, na zkoušku do salonů chci vyrazit někdy po zkouškách,jak to vyjde.Děkuju vám za rady,holky!
Odpovědět
Ahoj holky. Tak mě volal včera v noci přítel a ptal se mě, jestli už jsem koukala na nějaké ty datumu a vybral si 14.7, takže to je jen tak předběžné ještě se pořádně domluvíme jak přijede dnes nebo zítra, pak už jen koukat kde bude obřad a zamluvit si datum. Včera mi psala druhá kamarádka, že měli před svatbou rok a 2 měsíce a už měli datum na papíře z úřadu. @m.o.n.i.k.a Tak tady je diskuse něco o Ostravě, psala jsem tam, že svatební šaty mají v Té Belle na Té karpatské a včera tam psala paní, počkej pošlu ti tu diskusi, takže tam jenom asi kouknout, ale šaty bych nechtěla odtama
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?