Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
@revival.lady Buď ráda! Ten můj když se do toho náhodou na chvíli vloží a něco vymyslí...nedávno si usmyslel, že chce při obřadu zahrát Novosvětskou...
Odpovědět
@bella22 Jéé :-) no, někdy ráda jsem a někdy teda ne... ale měsíc dva před ho taky zahrnu přípravama a bude to! Jen nevím, co se tak hodí pro chlapa, aby mi nemohl odporovat, že tuto a tuto... :-D
Odpovědět
@revival.lady no u nas je to taky, ze svatbu chtel vic pritel nez ja :) @bella22 s tou novosvetskou, to se vzdy pobavim:))
Odpovědět
@revival.lady tak třeba ve svatební den vyzvednout kytku a postarat se sám o sebe:D. Já toho svýho nechávám spíš schvalovat, ale angažoval se třeba u snubáků. @gepe to je nářez, co? Ještě abych na to sehnala celej symfoňák:D.
Odpovědět
@bella22 prave! to by asi koukal :D
Odpovědět
@bella22 Asi bude lepší, nechávat jen schvalovat :-D
Odpovědět
@gepe Já budu ráda, když seženu to smyčcový trio, je to složitější, než jsem si myslela.
Odpovědět
@revival.lady Přesně tak. Ale třeba vybral si sám oblek, kravatu, náplň do dortu...nechci ho z toho vyšachovat. Jen je dost zaměstnanej, tak vyřizuju já a třeba teď ve čtvrtek mám schůzku s kameramanem a jdu tam sama.
Odpovědět
@revival.lady ja nechavam schvalovat a je to tak fajn :) @bella22 tak u nas obdobne :)
Odpovědět
@bella22 Tak s tím počítám, že si vybere sám... nějkaé ty menší úkoly mu asi přece jen vymyslím, ať se drobet manžílek angažuje a nezvyká si, že vše zařídím já se svědkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, budu teď sama doma, tak budu mít konečně čas tady víc psát. Pořád jsem nehodila NTB do opravy, tak musím chodit k našim. Jsem absolutně vyflusnutá, přemýšlím zda jít spát nebo ne. Jo jinak jsem se ptala, jestli je možné někde tady vypouštět lampiony štěstí. Bylo mi doporučeno, ať na ně radši zapomenu, že díky ním bylo tady v okolí za poslední rok 90% výjezdů
Odpovědět
Zdá se vám 1.500,- jako cena za varhaníka hodně? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
@smudlinka10 jojo, někdy z toho vypadne ten hořák a nezhasne a zapálí to nějaký pole... @acacia já ti nevím - jak dlouho bude hrát?
Odpovědět
@smudlinka10 a nemáte to někde u vody? Ty plovoucí jsou taky nádherný a nic nezapálí.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 heh, naposled vzplál seník @hellesvan bohužel ne, ale já to přežiju i bez ohně :-D
Odpovědět
@acacia no jestli to je erární varhaník na klasický obřad, tak to se mi hodně zdá. Jestli je obřad církevní a varhaník hraje na velké varhany hodinu, tak to vůbec není moc.
Odpovědět
@bella22 Ten můj si usmyslel úvodní melodii ze Star WArs...taky pecka ;-) @revival.lady Hele,buĎ ráda,že máš klid. Já taky chtěla aby se angažoval.....a poprvý za náš vztah jsem chtěla aby byl co nejdál ode mě.... :-D Nevím jestli si pamatujete tu peripetii s místem hostiny :-D . Takže buĎ v klidu a buď ráda,že jsi na to sama. Ale třeba u prstýnků jsme se shodli dokonale. Jinak co se týče prádla,já jdu naostro. Mám sice Déčka (70 D) ,ale neřekla bych,že moje prsa jsou až tááák velká,že by je šaty neudržely. Jinak u zkoušení šatů doporučuju zvednout ruce prudse nahoru (jako když se dělá mexická vlna) a pořádně se předklonit a taky chvíli skákat nejlíp se zvednutýma rukama...sice budete vypadat jako idiotky :-D ,Ale hodně to napoví jestli to šaty udrží či ne.
Odpovědět
@smudlinka10 to mi na tom právě vadí. Můj otčím má les a taky na to nadává.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-)) tak u nás svatbu nejvíc chtěli všichno okolo nás :-) přítel dostane na starost hrubou přípravu místa, alkohol a nějaké jídlo pořešit, to budeme dělat společně a taky domluvit DJ, nebo to má být jeho kamarád a doufáme, že nám to udělá zadara/tedy jako svatební dar
Odpovědět
@loli88 S těma šatama je to dobrej nápad :-) já si je nechávám šít, našla jsem kontakt na netu, ale zajdu do nějaké půjčovny a vyzkouším si šaty podobného střihu :-) a ráda na jednu stranu jsem, na druhou prostě ne :))
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 No jsem ráda, že nejsem jediná kdo má doma blázna. Já jsem si usmyslela video oznámení a začíná to být pěkná divočinka protože skoromanže chce melodii z Indiana Jonese. :-D
Odpovědět
@revival.lady tady budu mit sity, a prave jsem jednou byla akorat v pujcovne abych vyzkousela ruzny typy satu, skakala a delala kraviny kdyz se pani nedivala:) za to pobaveni to stoji! :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jitka999 : právě že taky o korzetu přemýšlím i napotom, myslela jsem že by mohl být s podvazkama... čekatel na mě ještě nic podobného neviděl, maximálně bodýčko
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 já zamítla i ohňostroj, to že se dva lidi zbláznili nemusí vědět celé okolí. Na první tanec máme vystřelovací konfety a ahoj... možná je ani nevyužijeme :-D Včera jsem dostala povel, že je čas na řidičák. Takže po svatbě se ze mě stane pirát silnic :-D
Odpovědět
@revival.lady Složitý,co? :-D Hlavně si pohlídej pěkně pevný vršek! Jinak děvčata,jsem pekelně smutná. Práve teĎ jsem měla mít státní zkoušky a místo toho ležím s teplotou už třetí týden.... :-| takže mě to čeká v červnu .
Odpovědět
@gepe Pobavení a ještě se dovíš, co ti sedí a co ne :-)
Odpovědět
@loli88 Tak to mě mrzí... ale ber to pozitivně, do června máš ještě možnost vypilovat nedostatky :-) ten korzet u šatů, co mám v albu, právě pevně vypadá a když si nechám udělat trošku vyšší... myslíš, že by stačilo vyšší o 3-5 cm? Já bych řekla,že jo :-)
Odpovědět
@revival.lady ano, presne to byl hlavni duvod navstevy :)
Odpovědět
@kucirlib Šmarjá :D Tchýně chtěla pro Toma čestnou salvu ( je členem takový skupiny,jmenuje se to Pražské děti a jde o to,že si dospělí chlapi hrajou na vojáky a jezdí i do zahraničí dělat různý bitvy) Ale jelikož to máme u Pražskýho hradu tak to naštěstí nepřipadá v úvahu. Taky budeme mít něco ohnivýho...Fire Show . Už se na to těším.
Odpovědět
@revival.lady Jestli myslíš ty úžasný černobílý,tak si myslím,že to ani zvyšovat nemusíš....myslím,že to udrží. ALe zkus si zablbnout v kabince a uvidíš.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?