Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka: tý jo :-D závidím ti, že máš tak úžasnýho bráchu, můj je takovej debil, že ho ani nebudu zvát na svatbu..
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha smutný... :-( :-N Jo a s tím vašim termínem mě to ani nepřekvapuje...když už porušit tradice,tak pořádně... ;-) Holky,s tím poplatkem 1000 kč za obřad...Dáváte to taky?My jo a taky prý kvůli tomu,že to máme v prostorách zámku...Stačí to zaplatit před svatbou?Jak to máte vy?!Pokud vím,je to nevratná částka...
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: mám pocit, že nebudeme mít svatbě tradičního ale vůbec nic, začínám totiž přemýšlet o tom, že nebudu mít nejen bílé ale asi ani šampaň apod. a taky ne dlohé ale krátké.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka jj, my to platíme taky, je to za každý místo, který není přímo určené obecním úřadem jako oddací, v našem případě taky zámek. Platili jsme to už teď, svatbu máme v červnu, ale asi záleží na tom, jak to která matrika dělá. A nevratné je to určitě.
Odpovědět
Holky, nevíte, jestli se ten poplatek musí platit i v případě, že budeme mít církevní sňatek v kostele? =-)
Odpovědět
Holky mam pro vas tip na saty.. jestli teda jeste nevite.. na strankach slevo(tecka)cz kdyz date filtr na modu, tak tam je nabidka od svatebni agentury na saty v hodnote 15000 za cenu 8000 maji tam moc pekne saticky.. a jestli je nechcete pujcovat.. tak je to idealni sance :)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka @hanakniha holky on je fakt zlatej, je mezi náma 10 let rozdíl ale rozumíme si asi nejvíc ze sourozenců. Jinak ležím, mám zánět průdušek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak my máme naplánovanou svatbu na 10.září. Termín už máme domluvený radši dostatečně předem, i když jsme v okrese kde se moc lidi asi do svatby neženou. Přípravy i když je čas, jsou v plném proudu. x-) Chci mít připravené vše v klidu a né pak bláznit měsíc předem. :-) Už se moc těšíme, už aby bylo září. :-)
Odpovědět
@nina24 Já se těším, aby bylo po svatbě... rozhodně souhlasím - mít do dopředu je fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@acacia tak koukám,že jsme došly obě do stejné fáze :-D @nina24 rozhodně to děláš dobře...Možná přijdeš do stejné fáze jako já.Ted se mi nechce nic zařizovat(ačkoli ještě pár věcí je) a stále to odsouvám...myšlanka...času dost,je fajn,ale počítadlo v albu mě vždy rozhodí.tak raději album vypnu a opět se uklidním větou..."času ještě dost" :-N
Odpovědět
Paráda, nějak jsem nabrala směr a jde to hezky od ruky. Už máme půl příprav na manželství za sebou, kostel zamluven, farář taky. Už nám sehnal i varhanici. Zamluvila restauraci, dohodnuli menu. Objednala jsem si dort, zamluvila šaty, zajistila fotografy. Objednala metráž na výzdobu. Takže už jen květiny, prstýnky, oblek, šperky, kadeřníka a můžeme na svatbu. :-D
Odpovědět
@jitka999 Tak to velký gratulace... hned se člověk těší víc v klidu, ne? 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já mám v pátek schůzku se svojí agentkou,takže se taky posunu o kus dál. Ale ty šaty... :-| Budu muset najít kvlitní,hooodně kvalitní švadlenu.
Odpovědět
@jitka999 tak to toho máte hodně;-)! Já jsem zase dneska konečně sehnala kameramana, takže snad další věc z krku. Ale budu muset pohnout s restaurací. Jen čekám, až nám odepíšou z hotelu a pořád nic! PB: jj, taky se mi moc nechce zařizovat, spíš jenom furt očumuju, ale teď když jsem viděla realitu s tím kameramanem, tak jsem se dost lekla a asi to popoženu. Což o to, věci jako kravata se seženou, ale ty dorty a kytky bych měla pomalu zařídit...no, jdu napsat floristce, jestli mi sežene to, co chci a kdy se mám u ní ohlásit:)).
Odpovědět
@smudlinka10 Šmudlinko, já mám taky pořád problém s těma průduškama...a to už se to se mnou táhne od prosince. Jak jste na tom s přípravama??
Odpovědět
@bella22 Jo, restaurace se chovají, jako by nechtěli ani vydělat (a nebo pak až moc |-| )
Odpovědět
@acacia viď:). No docela mě to překvapilo. Je to týden, co jsem jim psala. Chtěli jsme tam ubytování a hostinu a zatím bez odpovědi. Zvláštní a působí to nespolehlivě. Určitě je ale kdyžtak k dispozici jiná varianta... A jak dopadla ta restaurace vám? Já v týhle diskusi dlouho nebyla, takže jsem trochu mimo mísu:).
Odpovědět
@bella22 Zatím špatně... stačí se podívat ke mě na "články"... rozhodně vím, co NEdoporučit. Hledáme dál =-) .
Odpovědět
Profilova fotka
mám otázku pro ty, které už jste byly v salonech na zkoušení šatů - co si mám vzít na sebe za prádlo?? normálně nosím hladké černé, stahovacího nemám nic (velikost 42-44), podprsenky košíček D, bez ramínek nebo odpínací taky nemám, nebo si mám předem pořídit nějaký korzet? nebo bílé prádlo? asi raději hladké? nebo to event. koupím až v salonu, podle toho jaké si vyberu šaty?? díky za odpovědi
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Já byla zkoušet v tělových kalhotkách a bílé podprsence, hladké co nosím pod tričko. Stejně jsem celou dobu měla spodničku. No a podprsenku jsem měla sundanou. S nahotou moc problém nemám a zvát se do šatů v podprsence se i moc nechtělo, mám košíčky B až C. A ani jedna slečna co mi pomáhala se zkoušením se netvářila, že bych měla na sobě něco špatně. Řikaly, že bez tý podprsenky je to v pohodě, že to líp sedne a nic nikde nečučí jako ramínka apod. Prádlo pod šaty bude to poslední co budu řešit.
Odpovědět
@acacia to je děs... my jsme se zase setkali s jedním mírně otráveným provozním...řekl nám, ať přijdeme těsně před svatbou, že by ho to znervózňovalo, kdyby mu to tam mělo viset na nástěnce:D... Hanko, podprsenka bez ramínek by byla nejlepší, bílá, ale pokud nemáš, tak si ramínka stáhneš. A vezmi si radši něco reprezentativního, protože se pravděpodobně před paní ze salonu celá svlíkneš a budou tě soukat do šatů:).
Odpovědět
No a je fakt, že pokud máš korzetový šaty, tak do nich podprsenku většinou ani mít nemusíš...
Odpovědět
@bella22 Blbec no :-o ... jsme v ČR.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 No jinak než svlečenou jí do šatů neoblečou ;-) Ale doporučuju rozhodně svoje botky. Já měla svoje černé plesovky, ale aspoň jsem nemusela do cizích což je pro mně těžko představitelné. 8-(
Odpovědět
@kucirlib No tak to jenom že si třeba někdo myslí, že se do nich oblíkne sám a v kabince:D. Já se teda do svých šatů obleču v pohodě sama, ale už mám cvik, jak si je pořád zkouším:D.
Odpovědět
ahoj holky, mě oblékala vždycky paní, má to nacvičené a hlavně mi to vzadu utáhla. Já teda podprsenku měla a mít budu ikdyž mám korzet. Podle mě holky s větším poprsím tohle potřebují, protože jak se den blíží k věčetu váha se projeví...:-) A měla jsem normální kalhotky a stejně to bylo jedno, měla jsem kruhy skoro pořád.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 no docela dobře, tento týden začínáme šít spodničku pod šaty a budeme domlouvat dort. Chlap musí podat daně sám, kvůli tomu jak byl 2 měsíce OSVČ, tak ještě musíme lítat kolem toho ]-(
Odpovědět
@smudlinka10 Už to máte fakt za pár, ale všechno zmáknutý!:) Fridol, já tou podprsenkou zase potřebuju něco dovycpat:D.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda já se považuji za člověka s větším poprsím a ani jednou jsem šaty nezkoušela s podprsenkou:-) Naopak jsem si chtěla vyzkoušet, jak mi které prsa udrží a které ne. Takže já půjdu určitě bez, protože jsem si vybrala šaty u kterých to není žádný problém;-) Jo a to mi připomíná, na seznam věcí, co si musím vzít s sebou, připsat podprdu:-) Kdybych se chtěla převlíknout, tak už by to tak skvělé nebylo :-) Jo a jinak jsem měla teda jen normální bílé kalhotky.
Odpovědět
amadeuska no pokud máš šaty se zavazováním za krk tak jo, ale pokud korzet, tak ho podle mě musíš častěji dotahovat, na spoustě fotkách jsou tu potom holky se svěšenýma prsama, protože si nedaly pozor, nedotáhly to a ten korzet trochu povolil a už to nebylo pěkné...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?