Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
@bella22 @hellesvan Obřad je v kostele, hodina je mše.
Odpovědět
@acacia No tak asi bych mu to dala a nedohadovala se, i když to není málo.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady : ty šaty na aukru jsou nádherný, já mám bohužel ramena jak zápasník, takže si prsa za krk zavěsit nemůžu :-(
Odpovědět
@loli88 Myslím ty :-) zamilovala jsem se do nich, jen co jsem je viděla a nejsou drahý, i se spodnicí vyjdou na trojku :-))) @hanakniha Co přes ramena přehodit nějaké bolerko? ;-)
Odpovědět
@revival.lady Fakt? Super cena!! A navíc za super šaty. Já mám s těma šatama potíž...žádný se mi nelíbí. @gepe Kde si necháváš šít šaty?
Odpovědět
@loli88 bude mi je sit maminka pritele, ma vysokou krejcovinu a je sikovna.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady : s bolerkem počítám, ale mám vyzkoušený, že mi spíš sedí ramínka rozšířená na ramena, nebo i spadlá, než za krk.
Odpovědět
@loli88 Já jich projela desítky, ale sotva jsem tyhle našla... jsou z aukra. Paní šije přímo z kamenného obchodu, ale kontaktovaly jsme se přes aukro. @hanakniha Já chci ramena holá... snad to bude vypadat dobře :-) ještě chci do té doby trošku zpevnit ruce.
Odpovědět
@gepe Blanka Matragi :-D ??? Ach jo...taky chci u někoho fakt dobrýho..... @hanakniha Spadlá ramínka....to je krásný střih.....
Odpovědět
@loli88 no to zrovna ne:)) ale sikovna je hodne :)
Odpovědět
@gepe Já ci tááákyyyyyy :-(
Odpovědět
@loli88 njn:)) hele, tak se zeptej matragi ;) anebo kdo by Ti mohl pomoct myslim, tak nejaka ceska navrharka a to zaroven i s sitim, myslim ze by to pro Tebe bylo nejlepsi reseni ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@loli88 A co se podívat po nějaké šikovné návrhářce třeba na Fléru.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky @revival.lady šatky jsou krásný ;-) Budou dobrý,uvidíš. ;-) @loli88 hledej šmudlo...Co nějaká oděvní průmka?Třebas by ti pomohli. ;-) A od Maggie Sotero teda nic?Tam jsou krásný modýlky...
Odpovědět
@porodnibabka Doufám, že mi ty moje melounky udrží, pevně doufám... radši fakt trošičku vyšší výstřih :-)
Odpovědět
@hellesvan @porodnibabka Spíš bych raději nějakou ověřenou a kvalitní švadlenku :-D
Odpovědět
hanakniha: mám právě vyhlídnuté jedno přímo s podvazkama. Pošlu ti odkaz od IP. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitka999 : znovu díky, korzet je fakt úžasnej
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, zítra jdu na první kolo zkoušení šatů do Adiny. paní byla po telefonu moc milá a gratulovala mi ke květnové svatbě a ještě v pátek třináctého - říkala, že už jsem třetí ;-) kdo u nich bude zkoušet. Tak jsem na to zvědavá. Současně se mnou bude zkoušet i dcera společenské šaty. A příští týden máme rande se stylistkou, vizážistkou a kadeřnicí, tak jsem fakt zvědavá, co nám profíci vymyslí
Odpovědět
@hanakniha Držím palce....
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 : díky :-) vzhledem k tomu, že stále hubnu, je to trošku předčasné, ael nějak jsem neměla stání, že ještě nemám nic zařízené..
Odpovědět
@hanakniha Já taky shazuju a zatím to nějak neřeším....Přemýšlím,že si zajedu pro šaty do Londýna od Phillipi Lempley....Ale začnu to řešit asi až v dubnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha vím o jedné nevěstě,co tam byla a má svatbu 13.5. a pak jsem tam byla já.Taky se vdávám v květnu,ale 27...tak třeba myslela mě. :-D Jinak doporučuju.Já tam byla spokojená.takže jdete na Prahu 4?!
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Já tam byla o víkendu v sobotu a mám svatbu 13.5. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Aha,tak to myslela tebe.Já tam byla právě v prosinci a řikala jim,že mám svatbu v květnu.a co?!Vybrala sis něco? ;-)
Odpovědět
@loli88 nemela jsi nahodou na mysli Phillipu Lepley? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No v albumu se všem na mně líbí, ty co stylově chci nejmíň. :-D Nezamlouvala jsem ještě nic. Ještě se chci podívat jinam. Ještě jse mbyla v nevěstě a tam se mi teda líbilo více. Tam mám svoje favoritky. Jedny tam jsou nádherné, ale bohužel ta krajjka na nich už je hodně unavená, jinak bych do nich asi šla.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Myslíš ty z té Adiny?Píšeš tam,že je krajka unavená...Ty se mi na tobě líbí moc a pak ještě jedny....Hned někde ze začátku,s vlečkou,ale tobě ta vlečka fakt sluší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jo z Adiny ty s tou unavenou krajkou, koukala jsem, že se ti líbí v albu ;-) No a v Nevěstě se mi líbí ty na začátku s tou vlečkou, takové jednoduché, ale připadala jsem si v nich neuvěřitelně šik a sexy. Přemýšlím, že si je dojdu ještě zkusit jednou. A hlavně mně dostala jejich cena 5500Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib tak u těch jsem taky hlasovala,že se mi moooc líbí.Sluší ti.Bud ty nebo ty...Vtěch z Nevěsty jsi jemná...ty z Adiny jsou elegantní,krásný.Zajímyvý a málokomu tenhle model sluší.Blbý je,že rozhodnout které jsou ty nejčlověk musí sám bez pomoci.,což bývá to nejtěžší,je na tobě,ale řid se srdíčkem. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?