Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Když už jsme u toho prádla. Uvažuji jestli si koupit na svatbu korzet. Nikdy jsem ho neměla a moc se mi líbí a věřím, že bych ho unosila i pak. Nejsem jedna z těch, co chce manžela překvapit jen o svatební noci a pak ho hned prodat. Věřím, že si s ním vyhraju. Ale stojí 1600 i s kalhotkami, což mi přijde docela dost. Je úžasný a navíc není jen bílý, takže nepůsobí svatebně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek No tak máš pravdu, že jen korzet bych mít nemohla...to mám vyzkoušené ;-)
Odpovědět
No tak holky teď teda nevím. Mám vybrané korzetové šaty a původně jsem plánovala koupit podprsenku. Je ale fakt, že korzet pěkně držel (i když za tu chvíli v salonu to nepoznáte), tak teď nevím, jestli by to nebylo lepší jít "naostro" :-| A to, že se korzet po nějaké době povolí, jsem neslyšela, to si tím pádem budu muset dát bacha 8-)
Odpovědět
@baracudas Já myslím, že korzet se rozhodně nepovolí. Určitě se dá jít bez podprsenky, v tom korzetu se to stáhne. Ale zase na druhou stranu, já nemám šněrování, jen zip a vzadu takové ty knoflíčky, takže si podprsenku asi vezmu. Nehledě na to, že mám docela těžký šaty, tak aby třeba neklouzaly...
Odpovědět
hoj, moje zkusenost se spolecenskymi saty se zapinanim za krkem, je lepsi podprsenka, pripadne upevnit nejak jeste zapinani. Jednou na svatbe se mi rozeply a ja bez podprsenky - nastesti zachyceno vcas.
Odpovědět
No já mám zase zkušenost od nevěst, které mají větší poprsí a měly korzetové šaty, že je lepší ty prsa chytit...Já sama měla korzet na šněrování a povolil, na zip nevím...ale já to riskovat nebudu. Takhle budu radši v klidu:-D A hlavně já mám svatbu v létě, takže kdybych se měla potit, tak to nemusí schytat šaty:-D
Odpovědět
@fridolinek u korzetu s vetsimi prsy je lepsi si to prichytit s tim souhlasim. I kdyz korzet stahuje, muzou vyskocit :) zalezi take na strihu korzetu.
Odpovědět
No já mám zkušenost, že jakmile je to šněrování a dovádíš, tak ti ty prsa nikdy nezůstanou na místě a abych se vyhla tomu trapnému a věčnému povytahovávání korzetu nahoru a rovnání prsou, tak to radši stáhnu do podprdy:-D
Odpovědět
Chjo, taky. Bych sla zkouset saty;)
Odpovědět
Taky přemýšlím nad tím, že původně vybrané korzetové šaty asi vyměním za něco takového http://aukro.cz/svatebni-plesove-matu... (v bíločerné barvě), protože mám velikost D a nerada bych, aby mi vylezly třeba při přenášení přes práh :-D
Odpovědět
@revival.lady z toho Ti ti Dcka bez podprsenky vyskoci:)) @hest vsak pujdes;)
Odpovědět
@gepe Nu...ty, co mám vybrané původně, mám v albu a řekla bych, že z toho vyskočí ještě víc, že jsou ještě víc nebezpečnější...copa Tvůj názor? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@gepe Tak lepší než bez ramínek, ne? Tohle by mělo ty vnady udržet líp... Ale jo, viděla jsem nevěstu, měla velký prsa a korzet bez ramínek a při tanci bylo vidět, jak se to mlátí, takže větší prsa možná tu podprsenku...
Odpovědět
@revival.lady Strihove se mi libi vic ty co mas u sebe v albu, nemluve asi o provedeni :) a ten korzet vypada ze je trosku uzavrenej na hrudniku.. myslim si, ze vetsi pravdepodobnost vyskoceni je u tech na aukru :-N
Odpovědět
@bella22 Prave taky myslim, bud klasicky raminka, nebo korzet pres hrudnik - ne do poloviny apod. to musel byt prisny pohled na ty mlatici se prsa :-D
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po dlouhé době. Teda vy tu řešíte, jak to udělat, aby vám nevypadly déčka ze šatů a já sháním podprsenku na áčka, která bude max vycpaná :-D Já ted sháním plavky na svatebku, pak už jen příteli nějaké oblečení a bude to. 8-)
Odpovědět
@gepe To je taky fakt, však stačí, když ten korzet bude vyšší. Ale ten můj by tu mlátičku jistojistě ocenil:D.
Odpovědět
@lucil07 neboj, mám stejnej problém. Sice mám jakžtakž dvojky, ale taky potřebuju dovycpat:).
Odpovědět
@bella22 Já mám ted po dětech asi půlky:)
Odpovědět
@gepe Mně se taky líbí víc ty moje v albu... asi to s nimi risknu. A napadá mě - silikonovou podprsenku pod ně! :-D @lucil07 Ani nevíš, co bych za ty áčka někdy dala :-)))
Odpovědět
@lucil07 šikovnou podprsenkou můžeš mít klidně o číslo větší. Viděla jsem, co třeba udělá Miraculous od VS a dělají i verze bez ramínek.
Odpovědět
@revival.lady Tak se rozdělíme:)
Odpovědět
Taky bych brala mensi, nechcete kousek? :-D @revival.lady silikonovou jeste k tomu? to uz bys mela fakt jak melouny! :-D ja mam doma akorat jednu gelovku a mam pocit ze to mam pak fakt jak narazniky, nebo bryndaky - tj., kdyz jim se na tom vse zachyti :D
Odpovědět
@gepe Chceme:)). Třeba myslela silikonovou jako s těma silikonovejma proužkama, aby neklouzala.
Odpovědět
@lucil07 Klidně bych ti půlku dala :-D @gepe Myslela jsem podpůrnou silikonovou, jak říká bella22, tak s těma proužkama, je bez ramínek i bez zapínání vzadu a dá se pořídit celkem levně, do 200 :-)
Odpovědět
@bella22 jo taaak :) @revival.lady jo taaak :) no ja mela na mysli tu, co ma silikonovy vnitrek dole na zpusob push-upu :D
Odpovědět
@gepe To by asi s prominutím nejdřív šly kozy a pak já :-D :-D
Odpovědět
@revival.lady prsa, prsa, prsa... dlouho nic a pak Ty :-D
Odpovědět
ahoec, tak my byli min. měsíc v Brně a přítel mě zatáhnul do jednoho obchodu se spodním prádlem. Tak jsem si vybrala podprsenku pod šaty - bez ramínek, ale jde to i s nimi ale nechci je a okolo obvodu má silikonový pásek, takže by neměla klouzat:-)
Odpovědět
@gepe No, to by byla nádhera... a Honza by měl dokonce na výběr, jestli jít s prsama nebo se mnou :-D vida, když už jsem u něho... svatbu si vymyslel on, o ruku žádal v prosinci, já jsem kývla, ale veškeré přípravy, atd. zařizuji sama! Tvrdil mi, že on na to nemá takovej "grif," že tomu nerozumí a kdesi cosi.... typiko chlap :-D =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?