Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Hlásím, že nám byl konečně oficiálně potvrzen termín 16. 5. 2011 :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, hurá, taky už máme papíry na matrice, takže 13.5.2011 ve 12.45 :-)
Odpovědět
@hanakniha Tak to máme od sebe kousek...
Odpovědět
Profilova fotka
acacia: co to, že se berete v pondělí?
Odpovědět
hest: díky. Tak on je hlavní problém v tom, že skoro manžel je fotograf. Celé přípravy a závěrečný raut chce fotit sám, jen ten obřad a úvod hostiny musí někdo vyfotit, aby na těch fotkách i byl. A jelikož je profesionál, tak nad spoustou fotografů co se považují za fotografy jen vrtí hlavou. Takže najít někoho na kom bychom se shodli oba je taky dost problém. :-D
Odpovědět
@hanakniha Už jsme svatbu plánovali před rokem (to byla neděle)... číslo 16 proto, že máme oba narozeniny šestnáctého a květen je krásný a taky mariánský měsíc. Jenomže loni jsme byli bez práce střídavě já a pak on... no tak prostě pondělí :-p . Komu na nás nezáleží, nepřijde... protože si bude muset vybrat dovolenou :-D .
Odpovědět
@jitka999 Tak to plně chápu... každý má nějakou profesionální deformaci.
Odpovědět
Profilova fotka
acacia: ;-) taky jsme plánovali svatbu už vloni na červen, ale mě měla dcera odjet na 3 měsíce do itálie, do toho šla máma na operaci, bylo by to chystané ve stresu... a v pátek 13 jsem byla požádaná o ruku, tak když to v roce 2011 vyšlo na květen, neodolali jsme :-)
Odpovědět
ahoj holky.. nemate nejaky typ kam kouknout pro inspiraci na svatebni ucesy?
Odpovědět
@jitka999 nj tak to chápu, že má pak jiný pohled-) tak držím palce ať někoho dobrého najdete-)
Odpovědět
postxz: třeba google wedding hair nebo třeba namátkou projet fotoblogy registrovaných na beremese. Každý tam má alespoň 3 účesy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitka999 a nemá tedy nějakého známého fotografa, který by vám ten obřad odfotil?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
hailliejade: původem je z Prahy a tak všichni jeho přátelé fotografové jsou z Prahy a navíc nikdo z nich nefotí svatby. Fotí spíše koncerty a to je jiná sorta. Interpret ti do té samé polohy jde 5x za večer, svatebčani jen jednou, takže když ti uteče minuta, máš smůlu. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jelikož se budu 14.května vdávat, tak doufám, že tu najdu spoooustu inspirací.
Odpovědět
@jitka999 Já bych se teda na Tvém místě bála, že asi dobrýho fotografa neseženeš. Neumím si představit, že by ti opravdový profík, který se tím i živí, přijel fotit jenom obřad a portréty, stejně tím zabije den, ale dostane za to pár korun, když ten samý termín může prodat někomu jinému jako celodenní za xkrát víc. Na Tvém místě bych poprosila manžela, aby se věnoval mně a hostům a foťák nechal spíš výjimečně někomu jinému.
Odpovědět
hellesvan: Tak zatím se příliš nebojím. Objevila jsem další várku fotografů, navíc fotografové tvoří i jakési balíčky, kdy ti naúčtují jen dvě-tři hodinky focení a za ty to bohatě stihnu. A manžela nenechat fotit, to si vážně nemůžu dovolit. Tak velký den a nedat mu příležitost fotit, to je čistá sebevražda. Na svatbě bude spousta fotografů, ale hlavně jako hostů, tak mi přijde divné je prosit, aby ještě fotili. Nic by ze svatby neměli. Pokud se rozhodl fotit přípravy manžel, protože se nemá na co připravovat a ještě se tím zabaví, nechme to tak. Takže já to vidím pozitivně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jitka999, mě bude svatbu fotit kamarádka, která taky fotí koncerty a na focení svatby se těší, je zvyklá fotit v pohybu. A druhá fotografka fotí portréty na starou zrcadlovku, na což se těšim já....
Odpovědět
Profilova fotka
určitě to není divné, taky plánujeme skoro 11 měsíců dopředu. Aspoň je čas si vše v klidu prohlédnout, naplánovat a zařídit. Vždyť nikde není psáno, jak dlouho se má svatba zařizovat. A když se člověk těší, tak tomu prostě neodolá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketkamarkova ahoj,máš pravdu,člověk prostě svoje nadšení neumí utlumit.Jen vesele připravuj...To je to jediné,co si můžeme dosyta užít.Svatba uteče jako když mávne proutkem. ;-) @jitka999 Já myslím,že jedině manžel ví,co chce mít nafoceno a jak.Rozhodně mu jeho přání neber,máš pravdu. ;-) Bude to supr,uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
my si asi zaplatíme fotografa přímo na radnici, viděla jsem jeho fotky z různých svateb a docela se mi líbily. Argument, že jsou všechny stejné a stejné pózy je pro mě marginální, když jsou na radnici 3 pěkná místa na focení, tak co asi tak vymýšlet dalšího... no a na velké slávě za měsíc na zahradě požádáme kamarády, co rádi fotí, ať vezmou foťáky s sebou a sem tam něco cvaknou. pannu nevěstinku ve šlehačkových šatech ze sebe stejně dělat nebudu, tak mi přijde za fotografa dát 5, 7 i víc tisíc zbytečný. Jo a šaty chci vlastní a fotky si pak udělat i doma na zahradě :-)
Odpovědět
hanakniha, teď jsem se musela zasmát. Ten argument stejné pozy stejné místa mi taky připadá směšný....stejné pozy ano, stejné místo ano, ale lidé jsou vždycky jiní. Co si ti fotografové chuďata mají pořád vymýšlet:-) Všichni chtějí mít to nejlepší, ale musí uvažovat nad tím, že jakákoli místnost nebo oslava tě svým zůsobem omezí.
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: no právě... chápu to u svateb, kde vydá nevěsta desítky tisíc za šaty a kadeřníka a vizážitu a stylistu a opalování a td. atd. atd..... a ještě něco, skoro na všech fotkách se sama sobě nelíbím, když už se nějaká povede, je to momentka, kdy netuším, že mě někdo fotí... takže na pěkný fotky sázím spíš na momentky od kamarádů, než na profíka, co mě bude někde stylizovat do póz a já budu vytrvale do blesku mrkat :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@hanakniha to je fakt,blesky mám taky moc ráda....Navíc,děsně nerada se fotím,nejsem moc fotogenická,takže se mi pak fotky stejně nelíbí...ale snad retuš a úpravy pomůžou.Jsem zvědavá,jestli někdy o focení řeknu,že jsem si to užívala...fotili jsme předsvatební fotky a pak se to dalo,ale ze začátku jsem měla hroznej blok...křečovitá,nesvá...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha hlavně s těma stejnýma fotkama je sranda, že přece nebudeš nikomu ukazovat fotky z ostatních svateb, uvidí jen tvoje a to že dalších x nevěst má stejné už vědět nebude :-) jestli je taková možnost a fotky se vám líbí, tak do toho běž @porodnibabka já jsem na focení taky zvědavá, doufám, že aspoň jedna dvě hezké fotky z toho ale vyjdou :-)
Odpovědět
AHoj holky, jé tady je nových nevěst. Tak my už máme konečně zaplacené letenky a zařizujeme papíry. Postupně nakupujeme věci na dovču, aby toho pak nebylo moc. Jen ty boty nemůžu sehnat tk si asi koupím žabky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka moje x-) Koukám kolik je tady nových holek, tak vítejte ;-) @lucil07 žabky nejsou špatný nápad :-D
Odpovědět
hoooj :) @smudlinka10 zenska, Ty uz to mas za par, jak se citis? :-N @lucil07 congrat k pokroku! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe jak? Šíleně :-D doma hromady věcí, šaty jsou mi po tom válení doma s kolenem menší ale už pomaličku hubnu, tak snad to bude ok, kdyžtak se dají povolit. Už při doručení jsem je měla na jednom místě víc uplé 8-( :-S Ještě musíme příští týden na matriku podepsat nějaké věci a upřesnit detaily obřadu, pak musíme domluvit pečení pařížských rohlíčků, protože se nikomu do nich nechce ale u nás je každej miluje :-D No přes únor máme zařídit seznam písniček pro DJ a v březnu už začíná pečení :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?