Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ahoj holky, no limuzína vyjde - ta od "známého" na 2000/hod. Vzhledem k tomu, ale že je z jiného města, tak než by dojel sem a pak jsme dojeli zase do dalšího města kde je obřad a než by ten obřad skončil a my se najedli a mohli se jet tou limuzínou dál fotit tak jsou to nejméně 3-4 hod. A tolik peněz za to dát nemůžu. Taťka uvažoval, že mi ji na hodinu zaplatí, ale to by nevyšlo ani na to, aby počkal po obřadu...my máme problém ten, že naši a limuzína jsou z jednoho města, já bydlím s přítelem v jiném (asi půl hodiny cesty) a svatba je ve třetím městě vzdáleném další půl hodiny - v případě rovnání aut do svateb. kolony atd. by to byla fakt pálka...
Odpovědět
@makovaapanenka Gratulace @hest Fááákt? No tedaaa !!! Pozval si vás na schůzku? @fridolinek Tak to je škoda.... :-| . Zkus to najít jinde,kde to bude výhodnější..nebo třeba veterána ;-)
Odpovědět
loli veteráni stojí skoro stejně a spousta z nich se mi nelíbí. Nemám pro ně prostě pochopení a cit. Jeden veterán objel už dvě svatby v mé blízkosti a nelíbil se mi...já chtěla limuzínu, abych mohla jet příp. taky s družičkama a abych byla princezna...ale je to další věc, která se mi nesplní.
Odpovědět
@fridolinek Tak to mě mrzí :-| . Princezna budeš tak jako tak......neboj!
Odpovědět
loli to právě nevím...jsem si jistá, že jisté elementy to nebudou chtít respektovat..
Odpovědět
@fridolinek Ale no tááák.....Zkus to najít jinde! Přece nemáte jednu limošku na celej okres!!! A i kdyby si nakonec neměla,jsou důlěžitější věci... Jestli chceš...odvezem tě naším autem. Limoška jako taková to není,ale do té kategorie se řadí ;-)
Odpovědět
loli: díky:-) Přítel pojede kamionem, pojede jich víc a všichni jsou nadšení. Já to respektuju kvůli němu, jezdí s ním a má svou práci rád a tohle si přál. Akorát už konečně pochopil, že s tou sukní ty schody fakt nevyjdu:-) Takže budu přemýšlet a hledat....ale jsi hodná děkuju:-)
Odpovědět
@fridolinek Jasně,každej ať si udělá raodst po svém....s tím autem to myslím vážně....rádi pomůžeme!!!!
Odpovědět
@loli88 jj jsme pozvání příští týden na schůzku, tak jsem zvědavá-)
Odpovědět
@hest Tak pak dej vědět jak to vypadalo.....
Odpovědět
Ahojky, tak konečně jsem narazila na někoho, kdo má stejný termín svatby ;-) Ta naše paní matrikářka zní do telefonu docela mile, ale pořád nám jen opakuje, že v ten náš termín bude na dovolený a že vlastně i její další dvě kolegyně budou na dovolený, protože to tak prý prostě dělaj každej rok... takže nevim, přijde mi to hovadina, aby v hlavní svatební sezoně všichni vypadli a neoddávali. Ale v pondělí se chystáme na osobní náštěvu a třeba ji tam přesvědčíme, ať nám vyjde vstříc. Vy máte všechno v pohodě? Žádný problémy?
Odpovědět
Jojo, je to tak - máme to v sobotu :-| Chceme to v Nelahozevsi, kousíček od Prahy, ale zatím je ten úřední šiml neoblomnej! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kajkapraha Jaký termín máš a kde se chcete brát?
Odpovědět
Profilova fotka
@kajkapraha Odpověděla jsi dřív, než jsem se zeptala, to je telepatie! :-D No mně to přijde jako šílený nesmysl, tady v Praze jsem se poprvé setkala s tím, že řádným oddacím dnem není sobota - přitom většina lidí se bere o víkendu ]-( No a zavřít ve svatební sezóně matriku - no comment ]-( 8-)
Odpovědět
Datum už máme napevno na 23.7. a moc bysme to chtěli mít na zámku v Nelahozevsi. Ale zatím to prostě na matrice nějak bojkotujou, takže jsme trochu zoufalí. Ale v pondělí se chystáme na osobní návštěvu, tak se nám třebas podaří nějak s tim hnout. Uvidíme... Ale aspoň jsem si dneska zarezervovala svatební šaty, tak mám radost, že se zatím aspoň něco povedlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kajkapraha Gratuluju :-) Já vyrážím na šaty v pátek - bude to takový svatební maratón :-)
Odpovědět
koukam, že si "skáčem do řeči" :-D No máš pravdu, je to prostě hovadina. Oddávací pauzu si dávají od 1.7. do 19.8., takže vlastně v těch nejlepších termínech. Nerozumim tomu, ale uvidíme v to pondělí... Co ty? Všechno OK? A kdy to vlastně máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@kajkapraha To by snad vyhrálo úřednickou absurditu roku, jestli něco takového existuje :-S my to máme 3. září na Chvalském zámku v Horních Počernicích a hostinu v Chvalské tvrzi - obojí zarezervované, i když jsme tam ještě nebyli osobně, ale do té restaurace se chystáme aspoň podívat v pondělí, protože tam máme schůzku s fotografem, a taky jsem dnes zarezervovala DJ, takže teď už jsem v klidu, ty nejexponovanější věci už mám a na všechno ostatní času dost 8-) Jsem zvědavá, jestli v pátek něco vybereme, ale i kdyby ne - času dost, jak už jsem řekla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ahoj, co sa tyka oddacich dni, ja som sa stretla na vsetkych matrikach v Prahe, ktore sme kontaktovali (asi 3 :-)), ze oddacie dni su stvrtok a v piatok... Napriek tomu, ze vacsina svadieb je prave v piatok a v sobotu
Odpovědět
No tak to je paráda, že už to máš takhle pořešený ;-) Na Chvalech je to parádní, obvzlášť po tom, jak to tam zrekonstruovali. Ten můj chlapík totiž odtamtud pochází, takže to tam moc dobře znám :-) Na ten výběr šatů se hlavně dobře obrň, protože já jsem z toho celodenního zkoušení byla na prášky :-D Je strašnej výběr všech možných druhů, střihů, atd, ale budu držet palce, abys našla to pravý ořechový :-)
Odpovědět
@foxik00 no to je prostě strašná hloupost, mozek mi to nebere!
Odpovědět
Profilova fotka
@kajkapraha matrikam sa nechce asi o vikendu pracovat, tak si za to beru priplatky :-) my sme povodne planovali svadbu na sobotu, ale nakoniec sme to dali na piatok, pretoze na tu sobotu sme nemohli zohnat fotografku ani kameramana a to, ze je piatok riadny oddaci den na matrike je len bonus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajkapraha Jééééééé, tak to jsi mě potěšila! :-) My jsme si to vybrali právě podle referencí a fotek tady na serveru, jinak jsme o tom předtím nikdy neslyšeli, ani můj snoubenec, rodilý Pražák, ale on se vlastně poprvé dostal do Modřan, až když se se mnou seznámil, takže vlastně není divu :-D Nápor na nervy to bude dvojnásobný, protože s sebou beru mamku - to je taky jeden z důvodů, proč jsem jich na jeden den nahňácala tolik - bere si kvůli tomu totiž dovolenou a přijede až z Ostravy. Ale od ženicha mám poměrně přesné instrukce, takže aspoň vím, na co se koukat :-) Ty sis vybrala kde a jaké? A měla jsi v nějakém salónu špatnou zkušenost?
Odpovědět
Jojo, je to tam moc prima a určo tam budete mít krásnou svatbu :-) Já jsem si na ty šaty dneska taky s sebou vzala mamku, ačkoliv jsem se toho dost bála, protože máme každá úplně odlišnej vkus. Ale nakonec to dopadlo v pohodě a já se po celym dnu vrátila zpátky do prvního obchodu, kde mě jedny šaty zaujaly natolik, že jsem na ně celej zbytek dne musela myslet :-D Jestli bys stála o nějakej tip, tak můžu vřele doporučit salon Maggie v Praze na Vinohradský. Bylo to tam supr a všechny ty šaty perfektně sedí. Ale na druhou stranu je třeba říct, že úplně nejlevnější to tam není. Ale já si ty moje šaty vybrala právě tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máte pravdu,že matriky mají se sobotama problém,proto my jsme vybrali rovnou páteční termín.Dokonce tu i jedna holčina psala,že jeden termín a to sobotní,jí řekli,že prostě neoddávaj a nazdar.Ani jí neřekla proč.Tak jestli mají nějakou akci nebo tak nějak.... |-| Nám to naštěstí vyšlo,ale neumím si představit,že s tím místem počítáš,oni ti řeknou,zeptejte se v lednu a pak ti řeknou, "ne,tento termín neoddáváme" No a pak třeba hledáš jinde a když je to datum,jako bylo kdysi 7.7.2007,tak jsi nahraná. :-| @kajkapraha udělala jsi dobře.Maggie má krásný šaty.Princeznovský.Ale máš pravdu,že mě třeba ta cena odradila,i když je pravda,že moje šaty taky nejsou žádná láce. @makovaapanenka A kam všude se chystáš?Já můžu všema 20 doporučit Adinu na Pankráci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka A jakýho fotografa jste si vybrali? Hest,supr.Tak to je paráda,že se ten tvůj pán konečně rozhoupal. Fridoli,nic si z toho nedělej.Limuzína je sice limuzína,ale třeba bys sehnala podobně luxusní autíčko za leoší cenu.2000 kč za hodinu,to je pánečku práce...Doktor má 109 kč na hodinu a auto vydělává bez problému takovýhle částky.... :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@armiangel Máš doma nějaké různě široké prstýnky?Jako ono se to nezdá,ale třeba ten tenoučekj silnější prstíky jakoby přeštípne a není to moc hezký...Ty 4 mm jsou akorát,tak vyzkoušej více šířek a rozhodni se. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@popinka007 no právě mám z toho taky strach, aby to nebyl nějakej hadr :-| , na to odkud jsou sem se neptala, ale paní zněla věrohodně, a bylo mi řečeno, že když se mi šaty nebudou líbit a nevezmu si je, budou mi vráceny peníze! mají tam i nějaké reference od předchozích zákaznic...tak nevím no, jestli to zkusit či ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Chystám se do Bereniké, Andělského studia, Naïve a Venesis. Adinu mám v záloze, kdybych si nevybrala :-) A stejně na svých stránkách mají, že máme nejdříve navštívit jejich konkurenci, abychom měly srovnání ;-) Fotografa máme Petra Prokopa, vyrozuměla jsem, že je něco jako dvorní fotograf Chvalského zámku a hotelu Chvalská tvrz, kde to máme, tak aspoň bude vědět, kde se dají udělat nejhezčí záběry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajkapraha jéé, máš stejný termín jako já :-) My to budem mít na Zámečku v Uhříněvsi. Držím palce s tou matrikou, jsou to prudiči. My platili 1000,- za to, že to je mimo obřadní síň.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?