Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlinka10 Ahooooj,kóčo, no,letí to holka.To je děsný.Jůůů,pařížský rohlíčky...To je asi dobrota,vid?neznám,ale zní to skvěle. ;-) a co nervíky a co doma,nešílej?a co Přéma,jak to zvládá?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@porodnibabka doma pohoda, Přema je nervní asi víc jak já, má strach, že se něco pokazí nebo něco prostě neklapne
Odpovědět
Jaj tak my budeme mít mladého kluka, který nás bude fotit, bude to komedie na ntou, protože já focení nesnáším. Smudli tobě už se to kvapem blíží:-) Já si to nějak nemůžu pořád uvědomit.
Odpovědět
Holky, nevíte náhodou, když se budeme brát v kostele, jestli se na termínu stačí domluvit s farářem anebo v tom nějak figuruje i matrika....?
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Určitě i matrika, alespoň na stránkách našeho oddacího místa (zámku) píšou, že i při církevním sňatku v kapli je nutné kromě faráře kontaktovat i matriku.
Odpovědět
@ptjj Děkuju :-) ale asi jsem trubička, nějak nepobírám proč kontaktovat matriku... kvůli termínu to přece být nemusí...
Odpovědět
@ptjj Jinak, dívala jsem se, že plánujete obřad ve Lnářích, dobrá volba :-) původně jsem chtěla také, ale nakonec jsme se rozhodli pro církevní obřad v kostele sv. Bartoloměje v Plzni na náměstí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Nevím, jestli to tak je, ale myslím si, že to je kvůli vystavení oddacího listu a určitě se musí zanést do matriky, že jste se vzali atd., potřebují určitě Vaše čísla občanek atp. Jj, vybrali jsme Lnáře, přítel je z Plzně, já ze Strakonic, takže to máme tak na půl cesty :-) a trochu blíž k nám, protože si ženich bude muset přijet pro mě a vyjíždí se od nevěsty. Takže jsme udělali takovýhle kompromis.
Odpovědět
@ptjj Tedy, kdybych stále bydlela v Písku, máme to podobně... jestli jsi za ním jezdívala vlakem, tak jsme se možná potkávaly :-) ale to od loňska neplatí, v květnu jsem se za ním stěhovala a po různých peripetiích od listopadu bydlíme konečně spolu :-) takže stačí, když na tu matriku zajdu až po svatbě, pro oddací list a zanést,že jsme se vzali... předem to stačí domluvit jen s panem farářem, OK? :-) Děkuji za rady, já jsme děsnej zmatkař... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
revival.lady: nejdřív se domluvíš s farářem, tam předkládáš křestní list, občanku a rodný list a na matrice si předem (ale max. 3 měsíce) musíš vyřídit osvědčení z matriky, že jste splnili náležitosti nutné ke vstupu do maželství, na matrice ti stačí občanka a rodný list a případně rozsudek o rozvodu pokud je někdo ze snoubenců rozvedený. Pokud nejste cizinci toto by vám mělo stačit. Na matrice vyplníš dotazník a podepíšeš takové ty věci jako že znáte svůj zdravotní stav blá blá blá, jak se budete jmenovat, jak se budou jmenovat děti atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady přesně jak píše Hanka. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@revival.lady Nee, vlakem jsem za ním určitě nejezdila :-) my jsme se seznámili až v Praze, kde teď bydlíme. Jo a tu matriku určitě už před svatbou, jak říká @hanakniha.
Odpovědět
@hanakniha Děkuji za informace, moc!!! O tom křestním listu vím, budu muset jet do Sedlice do jižních Čech, ale snad to tam budou mít... doma ho totiž mamka nenašla :-( ohledně té matriky mi šlo spíš o datum, chtěli bychom 20.8....
Odpovědět
Profilova fotka
revival.lady: pokud tě bude oddávat farář, termín na matrice rezervovat nemusíš, jen včas vyřídit ty papíry.
Odpovědět
@hanakniha Moc díky :-) to jsem ráda... o tenhle termín je totiž prý docla boj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady: já koukala jak jelen, že byl boj o náš termín. říkala jsem si, že v pátek třinástého a ještě ke všemu v květnu se nikdo brát nebude a že jsme originální, nicméně jsem terín rezervovala už v listopadu a v pondělí jsme byli na matrice podepsat papíry a už měli všechno obsazené a to praha 2 oddává na 3 místech
Odpovědět
@hanakniha Fakt???? Waaau, to bych teda ani náhodou nečekala :-O
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady: já taky ne ;-) , jheště že jsem to zarezervovala včas :-)
Odpovědět
@hanakniha To je dobře :-) hele kamarádka chce svatbu v červnu a ještě si nebyla zamluvit datum.... a nevěří mi, když jí říkám, že je v tom odvážná docela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady: to teda jo, stačí na matriku zavolat, oni udělají rezervaci a řeknou, do kdy máš donést papíry.
Odpovědět
@revival.lady Tak záleží na tom, kde to je. Někde není vůbec tlak a stačí měsíc před, jinde rok.
Odpovědět
@bella22 Oni chtějí nějaký pátek v červnu a obřad v Meditační zahradě v Plzni a tam je docela solidně nacpáno...
Odpovědět
Profilova fotka
Brej den ženy :-D Včera jsem sedla na zadek z ceny oběda :-D bude nás to stát cca 2tisíce pro 33lidí x-) brácha je prostě kouzelník. Raut, bude stát cca 3,5tis. takže prostě bomba
Odpovědět
@smudlinka10 To si děláš legraci? Budete grilovat trávu??? Kouzelná cena...Jak se mu to povedlo? Není to od bratra svatební dar?
Odpovědět
@smudlinka10 Nekecej? :-) to je vážně suprový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 ne, trávu určitě grilovat nebudeme Víš, nikomu nemusíme platit za práci, sociální, zdravotní, takže platíme jen za suroviny. Na každého počítáme 200g masa na oběd, což je docela velký plátek. Ještě to bude plněné. Je to jako když vaříš doma, takže tě nestojí řízek 90kč jako v restauraci ale kolem 20kč
Odpovědět
@smudlinka10 zeno, tak to je super! x-)
Odpovědět
@smudlinka10 Fakt pecková cena... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlinka10 týýý jo.To je nádhera...Když se daří,tak se daří ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?