Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
hannyy, asi Te zklamu, ale bella neni racheticka :-) takze zase strela mimo :-D
Odpovědět
Hanny nemyslis si ze si vazne protirecis!!! Kdyz gepe napsala do "vasi diskuse" tak si jej napsala ze nikdo ji neprosil o nazor a ty delas to sami na tejto diskusi a taky si ji poslala aby sla prec ze - jine pises a jine delas. Dalej pises ze kto si co oblece je jeho osobni vec, tak proc sakra si potom preberala se svi kamoskou na fb to jake saty a dekolt ma amadeuska. Vkuse pises neco jinyho nez delas. Ak mas problem s tym ze kazdy je dement v tejto diskusi tak proc ji neopustis. Muzu te vazne poprosit aby si uz do tejto diskuse nechodila, tu byla dobra parta predtym nez si prijela ty. Ak mas nejakej problem tak si zaloz jinou diskusi a prosim te nenic tu dobrou atmosferu ktora tu bola suprova ( dokaz je tu tych skoro 700 stranok ) az pokial si tu z neznamych duvodu prisla! Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: :-D zamkni :-D
Odpovědět
hannyy a nebylo by lepsi otevrit na Tvem miste dvere, projit a za sebou je zavrit? to by stacilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
hannyy, tak nenapadej ostatni a bud normalni :-)
Odpovědět
promin hanny ale v tejto diskusi tve prispevky nejsu o svatbe ale len o urazani ostatnych holek. Vyjadruj se k cemu chces a jak chces ale potom nepis ostatnym holkam ze ich nikdo neprosil o nazor ked delas opak. Bud sa zacni vyjadrovat k pripravam tvojej svadby a bud normalni a kdyz chces vkuse nekoho napadat tak si vytvor jinu diskusi s jinym nazvem a nechaj ostatnych v tejto diskusi na pokoji.
Odpovědět
Hanny,prosim te,prestan tady vsechny urazet. Mas penize? Jsi spokojena? Mas sveho dokonaleho muze? Supeeer,my ti to prejem. Tak i ty to prej nam. Vsechny slecny jsou tu stastne a spokojene,planuji svatbu a uzivaji si to. Polud chces planovat s nami,prosim,rady te tu uvitame. Ale pokud chces urazet,tak to asi neni to prave misto a bude lepsi kdyz odejdes.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nějak dnes nestíhám, drtím se angličtinu a počítače, zítra mě čekají zkoušky a o úterku ani nemluvím ]-( Holky nemáte některá už kalkulaci z restaurace? Potřebovala bych tak pro cca 35 - 40 lidí, ať vím kolik nakoupit pití atd.
Odpovědět
loli, byla/byli jste se mrknout na brevnove v klaster? Tam by jste to meli krasny a i tu vyzdobu by jsi tam podle me mohla realizovat, hlavne venku by jste to meli hezky :-)
Odpovědět
smudli, my asi nebudeme mit tvrdy, a vino pocitame 2lahve na hlavu :-D
Odpovědět
s tim teda ze bude jeste i pivo, ale to bude od kusu, kdo si da
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no my budeme mít tvrdý ale ne moc, jinak bude pivo - alko i nealko, víno, nealko pití a čaj + káva
Odpovědět
tak to taky tak jak Ty :)
Odpovědět
U nás v rodinách se moc nepije, maximálně víno, o starost míň:-). Asi udělám nápoják a vyberu 2 bílý a 2 červený vína.
Odpovědět
Profilova fotka
smudli: my plánujeme říct, že za pití dáme asi tak 15 000 Kč za celý večer, s tím, že neplatíme tvrdý. A jak se dosáhne téhle hranice, tak už si to každý bude platit. Snad nás neokradou. Holky už u vás byl Mikuláš?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ama: jj to je rozumný ;-) my jedeme první várku nakupovat v lednu, pití se nekazí tak je to ok
Odpovědět
amad: hlavně je dobrý zařídit, aby to, co se vypije na baru, si lidi platili sami, jinak budete koukat...
Odpovědět
bella, napojak je dobrej :) pokud budeme mit tvrdy tak bude dany co budeme mit na rautu na zahrade za lahve. Pokud tvrdy nebude, tak nebude ani na rautu a budou si muset dat pokud budou chtit v rest., kde si to budou platit sami. Ja a pritel tam budeme mit na sebe listek otevreny pro nas, pres ktery taky bude prehled. smudli, piti se nikdy neskazi, maximalne nevydrzi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jako já myslela, že tomu nevadí dřívější nákup :-D jejda já už se taky těšíííííím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella: No já doufám, že to bude fungovat:-) Smudli: Já taky ;-) Ale snažím se přeorientovat na Vánoce, abych nebyla za blázna;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já už se o přeorientování nesnažím, ono to už nějak nejde :-N
Odpovědět
Gepe: Nebyly,ale radi bychom. Tenhle vikend se koooonecne stehujeme,takze nic jinyho nestihacka. Ale pojedem,urco. od koordinatorky jsme dostali tip na Golf Yacht. Znate to? Videly jste nejaky album,protoze fotkam na webech se neda verit,ale vypada to hezky.
Odpovědět
Pardooon,nebyli....ja si tady povidam s mamkou,kde jsme byly a nebyly a rovnou to pisu i vaaam. Tak se omlouvam. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
loli: My jsme se tam byli podívat a je to tam vážně krásný a ti lidé jsou tam moc ochotní. My jsme to ale nechtěli mít vše na jednom místě, tak to padlo, protože loď by nám sice pronajali, ale za pro nás neúnosné peníze..
Odpovědět
Golf Yacht jsme tu právě xkrát probíraly, Amadeuska ti o tom poví víc. Nebo si spíš dej hledání v diskusi a ono ti vyjede, co se tu o tom psalo. Jedno album je tady: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Áá, tak už jí tu máme:-).
Odpovědět
loli, v pohode, no uvidis jak vam to vyjde :-) tady taky jeste nejaky fotky ;-) http://golfyacht.cz/cz/svatba/svatebn... http://bajecnasvatba.cz/reference/33
Odpovědět
Amad: Pošleš mi do IP podrobnosti(cenu atd)? My chceme taky obřad jinde. Na těch stránkách BS jsem to viděla a na ofic. Yachtových taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky moje, tak jak jste strávily celý víkend?my jsme byli na chatě a byla to síla...vše zamrzlé,zima,venku večer až -18°C...Brrr,ale přežila jsem.V sobotu jsme si užili mikulášskou...A která jste dostala Barborky?Já už je mám ve vázičce a doufám,že vykvetou. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?