Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ahojky tak už jsem zpátky. My pojedeme od nás oba dva. Je takový zvyk že ženich má přinést nevěstě a její mamce kytku aby jí pustili k oltáři. Takže takhle to i bude. Hlavně doma bude pohoštění a ráno se tam všichni sejdou na přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
my právě budem mít svatbu až odpoledne, takže tohle všechno odpadne ;-) mě bude kytky dělat ségra a plánuju, že všechno odvezeme na místo svatby den předem, aby o svatbě byl klid :-)
Odpovědět
avano: díky moc za fotku! Jsou krásný, takový vintage, romantický x-). To pak ukaž Gepe, až se vrátí:-). No nic, já zase mizím, mám to dneska nabitý, ale zase už máme oblek pro drahého x-).
Odpovědět
holky, co si myslíte o žaketu? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri, chcete žaket? myslim, že pokud se hodí do stylu svatby a na typ ženícha, tak v pohodě... třeba můj přítel by ho mít nemohl, protože je menší postavy, ale svalnatej, takže by v tom vypadal divně...
Odpovědět
no já právě nevím, jestli se to hodí k přítelovi nebo k šatům... ale mluvili jsme o tom, líbí se nám to :-)
Odpovědět
ahoj holky :tak co nového :-) dneska jsme byly odzkoušet ty prstýnky a 18.11 je máme hotové taky jsme se dneska dost zapotily,řezaly jsme babičce dřevo,tak to mám místo cvičení :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dnes jsme byli na velké nákupy a hurááá koupili jsme všechno, co jsme potřebovali. 8-) i když ze začátku, jsem myslela, že na přítele oblek nenajdem. obešli jsme všechny obchody v olympii a co měl přítel akorát na délku, tak to mu 2xpřebývalo v pase a ty prodavačky vůbec neporadí. :-( už jsem z toho byla nešťastná. nakonec jsme zašli do OP Prostějov, s tím že i kdybychom měli za oblek dát 10.000,-, tak ho vezmem, hlavně, když bude sedět. Musím pochválit paní prodavačku. Opravdu paní na svém místě. Velikost odhadla na první pokus a oblek příteli sedl jako ulitý. Navíc stál jen 4000,-. ;-) Měla jsem z toho takovou radost, že jsem přítelovi dovolila koupit místo mokasín kotníčkové kovbojské boty. :-D ty prý vynosí.
Odpovědět
A co jste ještě pořídili? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě jsem si koupila bižuterii. náhrdelník, naušnice, náramek a prstýnek. to vše za 300,-. taky dobrá cena, ne?
Odpovědět
Koukám, že byl dnes příznivý den pro nákup obleků:-). My ho chtěli nechat původně ušít na míru, ale nakonec jsem ráda, že je koupený a kvalitní.
Odpovědět
No já přemejšlim spíš o půjčení nevíte kde je velkej výběr obleků? Ale to budeme řešit tak v únoru
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my jsme taky chtěli prvně oblek půjčit, ale vzhledem k tomu, že má přítel netypické rozměry, :-D a taky proto, že nám v půjčovně řekli, že obleky neupravují, tak jsme se rozhodli pro koupi.
Odpovědět
markys: ten můj má trochu bříško, takže jsme taky mysleli, že budeme hůř shánět:-).
Odpovědět
Profilova fotka
no ten můj je zase docela vychrtlý a vysoký. má 188cm a 65kg. navíc ten oblek tu jeho štíhlost ještě podtrhuje, takže u oltáře budeme jako dlouhý, široký a poněvadž máme oba brýle, tak i byztrozraký. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tím myslím, že přítel bude ten dlouhý a já ta široká. :-D
Odpovědět
No tak já jsem taky na oblek zvědavá minule ještě tak před přítelovějma 6ti kily jsme půjčovali oblek a nahoře super ale on je bejvalej cyklista takže kulatej zadek a namakaný stehna a ještě vysokej¨takže s kalohotama máme problém
Odpovědět
AHoj my včera taky nakupovali-ne na svatbu ale oblečení n sebe. Já měním styl a místo riflí jsem si koupila zimní károvanou sukni a pletené šaty, co se k nim nosí legíny a taky tričko a punčochy-no budu moderní jak hrom. A přítel se zamiloval do kabátu a šály v Luigi tak s itaky pokoupil-no utratili jsme peněz ale udělali jsme si po dlouhé době radost. Všechny zdravíme.
Odpovědět
No já čučím......Vy už jako nakupujete na svatbu??? Já nemám ani to datum!!! Začínám panikařit. Myslela jsem,že si promyslím přítelův návrh,který mě šokoval a vy už nakupujete. Kdy máte svatby?
Odpovědět
Ahoj lucil, dobře jste udělali!:-) Člověk se musí trochu vymódit, aby tu zimu přežil:-D. Já mám nové kozačky a chci si přikoupit něco do fitka, aby mi to tam slušelo:-).
Odpovědět
Já mám svatbu asi za 9 měsíců, v srpnu a už toho máme hodně. On pak nebude díky škole čas, tak budu ráda za to, co už je doma. Včera se mi ulevilo s tím oblekem.
Odpovědět
V srpnu a už to máte tak,že můžete nakupovat? Já to plánuji taky na srpen a NIC nemám.I když já mám největší zápřah teď do ledna..... Tak snad to pak stihnu.....
Odpovědět
Profilova fotka
no tak my máme svatbu v únoru, takže u nás už je nejvyšší čas na nákupy. :-D
Odpovědět
No tak když vidím něco pěknýho (viz.náušnice, který jsem moc chtěla), tak už to koupím. Ženich má i oblek, já mám šaty, spodnici, nějaký prkotiny. Máme datum, místo a restauraci. No a jsem ráda, že už je to zařízený, protože budou Vánoce a zkouškový a v únoru půjdeme asi na prsteny a pak už to uteče a bude se řešit oznámení, vlasy, dorty, atd. Za půl roku se to dá ale určitě zvládnout, jen jsem byla požádána o ruku už v červenci a pak jsem se na to vrhla, protože jsem měla volno.
Odpovědět
ahoj holky,tak to je fajn že nakupujete :-) jak už jsem psala tak už máme dozkoušené prstýnky,no a v listopadu budou hotové,takže si je dáme pod stomeček :-) a pak hned zajít na matriku a udělat oznámení,všechno běží jak po másle :-D :-D
Odpovědět
Já mám právě teď největší frmol a v lednu státnice, a potom už normálně. Takže snad to zvládnu potom. Zatím chodíme různě po restauracích a přemýšlíme kde uděláme hostinu. S tím mám největší problém.
Odpovědět
loli.všimla jsem si že ještě nemáš žádný album,jakou máš představu svtaby,tím myslím barvu a tak :-)
Odpovědět
Fialovááááá :-D , nemám zatím nic projitého,není čas :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak golfyachta nevyšla :-( Sice tam byli moc milí a ochotní, ale byli překvapení, že bychom chtěli tu loď jen na obřad, tam se počítá rovnou i s hostinou a i ubytováním. Nicméně nám nabídli, že by to pro nás udělali, ale za pronájem lodi chtěli 25 000,- s tím, že by ta celá plavba s obřadem a focením vyšla tak na 4 hodiny. Tak prd:-( Zkouším teda kontaktovat další parníky a jsem zvědavá, co mi řeknou jinde. Taky začla být ve hře varianta jedné ze zahrad...no měli bychom se rozhodnout co nejdřív a my stále nevíme...
Odpovědět
lili neboj mi máme svatbu v květnu a nemáme ještě vůbec nic. Zaboha se nemohu rozhodnout mezi 2 kombinacemi barev. A asi se nikdy nerozhodnu jak tak nad tím přemýšlím. A ani nevím jaký vybereme místo na obřad chjo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?