Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
avano: v dnešní době existuje fakt šetrná antikoncepce, jen si člověk musí připlatit. Ale většinu věcí i tak neovlivníme. Díky moc! Drahý mi sice řekl, že jsem jak vánoční stromeček, ale jinak se všem moc líběj:-D.
Odpovědět
Jinak jsme se pustili do výběru snubáků a horko těžko hledáme shodu...:-(. Musíme se jít podívat naživo, takhle z netu je to na prd.
Odpovědět
bello, naušnice jsem taky nepochválila, promiň! jinak já teda taky doufám, že neotěhotním na potvoru, jen proto, že se to nehodí =-) a nevysazovala jsem ani tak kvůli hormonům, jako spíš proto, že jsem totálně neměla chuť na sex, pořád mě bolela hlava a navíc jsem ke konci měla bolestivější menses než předtím... ]-( a když mě doktorka přesvědčovala, že to rozhodně nemůže být antikoncepcí a je blbost ty prášky měnit, tak jsem si řekla, že na ni kašlu a místo změny jsem rovnou vysadila 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po dlouhé době zavítala zpátky sem a ani se nesnažím tu něco dočítat :P Ale co mi neuniklo je ten milionovy rozpocet na svatbu co se tu tolikrat rozebiral :) Docela jsem se pobavila. Premyslim jestli na to hodit nejaky koment nebo ne... ale kazdopadne slecnu chvalim, utratit tolik penez za svatbu bychom neumeli ani my, a to s enejak extra zkratka nedrzime. Ale toto by bylo nad me sily :-D
Odpovědět
Ahojte kocky po dlouhe dobe :) Tak jsem cekala, ze vsichni vsechno mate a ono ne, tak to jsem se uklidnila. My ted s tim studiem a praci nestihame, ale dnes jsem obeslala restaurace a zítra jdeme na matrikur rezervovat datum! Jinak máme saty, oblek, bublifuky a lampiony (ukvapena koupe, ale levny). Skoro hotovy mam taky noviny. :)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, to budete mít nejlepší, protože když to uvidíte spolu naživo, tak vám určitě do oka něco padne... teri, já kdybych taky cítila, že něco neštimuje, tak se na prášky vykašlu, ale zatim je to dobrý, ani tu chuť na sex mi nevzaly :-D
Odpovědět
ovecky: moc hezký šaty!:-) avano: no jasně, to se musí vidět. Chystáme se zajít k tomu Rýdlovi:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella: mrkla jsem k tobe do alba a ty nausnicky jsou naprosto uzasny!!!! Fakt nadhera. Nemohla bys mi pisnout do IP kde jsi takove sehnala a za kolik?
Odpovědět
Ahoj holčiny, ta už jsem se naštvala a řekla jsem si že už musím rozseknou to místo na ten obřad tak už mám v hledáčku jen 2 místa ale zase se nemohu rozhodnout
Odpovědět
Profilova fotka
bella a co se příteli nelíbí??? tvar, vzor, nebo kombinace bílýho a červenýho zlata?
Odpovědět
carrynka: díky, já jsem z nich nadšená, dlouho jsem takový hledala:-). Koupila jsem je od jedný slečny na Ebayi a stály mě cca 15 dolarů i s poštou.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, a který ti zbyly??? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda která místa ti zbyla... to je sloh, fuuuj
Odpovědět
Profilova fotka
Bella: Tak to je supr, ja jsem na Ebay taky uz nakoupila spoustu veci, na tohle musim taky mrknout :) Diky!
Odpovědět
avano: no jemu se nelíbí: a) kombinace bílý/červený, b) když nejsou skoro na chlup stejný, c)když ten dámskej má brilianty pravidelně dokola, atd...takže se podřizuju já.
Odpovědět
carrynka: no mrkni tam! Jsou jich tam mraky, stačí zadat něco ve stylu "pearl ribbon earrings", "bow earrings" atd.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak to koukam, protože jak znam toho svýho, tak by řekl "dobrý" a nebo "ne ty se mi nelíbí" a tim to pro něj končí a detaily právě neřeší... ale třeba až to přítel uvidí na vlastní oči tak se mu to bude líbit...
Odpovědět
avano: no já jsem si taky myslela, že mu to bude spíš jedno, o to víc, že ho nebude nosit!!! Bazíruje na spoustě věcí, ohání se symbolikou, ale pak ho strčí do krabičky a bude to všechno jedno. Mně nevadí, že ho nebude nosit, chápu, že to kvůli povolání nejde, ale když ho vidím, jak je kritickej:-D. No nic, měla bych mít radost, že má zájem. Začal vybírat sám od sebe. Carrynka: http://cgi.ebay.com/Swarovski-White-P...
Odpovědět
Profilova fotka
Bella: Jee diky :) Uz tam utikam :P
Odpovědět
ava: no prosimtě viniční altán a vrtbovská zahrade každé má svoje plus a mínus
Odpovědět
avano: když se koukneš ke mně do alba, tak na těch dvouch posledních prstenech jsme se shodli:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella, mě se víc líbí ty první ;-) ježíši, to o tý angažovanosti ani neříkej, abych nebyla potom taky překvapená, jak mi do toho bude kecat :-D rouy, ale to už je dobrý, ne? když už máš na výběr jenom dvě...:-) já jak nejsem z Prahy tak znam obě místa jenom tady z beremka. hlavně aby to vyšlo ;-)
Odpovědět
avano: mně taky, ale říkali jsme si, jestli to není jenom kvalitnější fotkou. No uvidíme...ještě jsem přidala jedny, co prošly, ale mně se zase moc nelíbí, když to má ten jeden kamínek...
Odpovědět
avano, jojo bohužel svatba stále platí-))dneska jsem zkoušela zase jestli bychom to neodpískali..protože fakt nevím kde na tu svatbu vezmeme, tak jsem to nakousla, že bychom ty peníze mohli využít jinak než je vzít a vyhodit vzduchem za 1 den..a dostala se mi odpověď a dost, svatba prostě bude...já to fakt nechápu-) chlapi se většinou ženit nechtějí a ten můj je tím posedlej-))) to já sice už pocit že jsem si nic neužila nemám, ale s těma dětma mám pocit, že mládí v hajzlu-) tak proč se nevzít, že-)))) Právě že nemám vkus...běhala jsem po tom hornbachu..ale dát na červenou organzu červené oranžové a zelené lístky....přišlo mi že se to pak nějak tlouklo...hlavně jsme nějak zdeptaná z toho, že budu jak slonice-) tak se nějak přestávám těšit, já doufám, že mě zase ta euforie zařizovací chhytne. Přítel má teď hnízdící...takže vyklízíme skříně, rušíme nábytek a snažíme se to tu udělat dle jeho nápadu víc obyvatelnější aby se sem vešlo i druhý mímo-)
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt, že tu holky psaly, že ty co se jim líbily na netu ve skutečnosti nebyly tak pěkný jako ty, který na netu vypadaly divně...
Odpovědět
hest: to jsem ráda, že jsi v pořádku. Já tě chápu, ale zase na druhou stranu, co by za to některý ženský daly:-). A náhodou je super, že máš chlapa, co si tě chce tak moc vzít:-).
Odpovědět
avano: no mám zkušenost, že nejlíp vypadá jednoduchej prsten třeba se třema briliantama z bílýho zlata. Uvidíme, co se nám zalíbí:-). Ale líbí se mi spíš lesk.
Odpovědět
Profilova fotka
hest je fakt krásný že si tě chce vzít, má tě rád a chce mít oficiální rodinu... některý (třeba já) by upsaly duši ďáblu, aby si je vzal a měl hnízdící náladu :-D :-D
Odpovědět
avano: však se dočkáš:-). Ale už aby to bylo!!!:-D
Odpovědět
jo já vím, že to je hezký, jenže já jsem typ člověka co se svatby strašně bojí-) já jsem měla být chlap-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?