Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
akfs já chci taky princeznovské šaty, ale barvu zase budeme mít bílo-zelenkavou. A tak chci ladit i kytku a ženichovi košili:-) Potahy na židli - asi uděláme jen mašle, ještě uvidím:-D
Odpovědět
akfs: koukám že jsi se ti líbí stejná barva jako mě :-)) teda ještě se rozhoduju k fialové
Odpovědět
Ještě k loli: proto jsem včera obdivovala že stíhá být v 22 letech manažerka marketingu a ještě studovat. Já jsem z oboru reklamy a když jsem se z Práce vracela v 11 večer byla bych zvědavá jak bych to skloubila ze školou a tak to má v tomto oboru skoro každý samozřejmě až na majitele firmy i když to taky občas neplatí.
Odpovědět
akfs: no mě bude kytku dělat buď kamarádka nebo asi přítelova teta, to se ještě uvidí. MYslím, že obě vážou hezky, ale já chci kulatou kytku bílé růže s perličkama a přes to nejede vlak:-D
Odpovědět
fridolinek: Myslím, že na svatbě chceme být všechny za princezny ;-) Bílé růže jsou nádherné, vůbec svatba má být čistá. Před třema týdnama jsme byli s přítelem v Římě a Vatikáně (v chrámu sv. Petra mě požádal o ruku, šílená romantika x-) a tam jsme viděli nevěstu v černých šatech s velkým tetováním přes záda. Přišlo mi to hrozně morbidní :-D rouy: já myluji růžovou od malička a protože chceme mít všechno ostatní bíle, přiklonili jsme se k sytější barvě. Světlá růžová nebo starorůžová by nám moc splývala. Fialová je taky hezká, ale já jsem si k ní nějak nenašla nikdy cestu...
Odpovědět
akfs: já právě ještě nevím k čemu se přikloním pokud by to byla fuchsiová tak bude v kombinaci se světle zelenou. Je to trochu bláznivější ale zase veselí a trochu to tu bílou oživí. Ale ještě uvidim
Odpovědět
Fuchsiová se světle zelenou je krásná, toho bych se nebála. Viděla jsem kytku, kde byly kaly (fuchsiová) a růže (fuchsiová a světle růžová) a zbytek byl vyplněn světle zelenýma kytkama. Počkej najdu odkaz. Měl to tady někdo v albu
Odpovědět
No já mám v albu taky pár kombinací :-))) tak jsem zvědavá co si nakonec vyberu
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... ta je kouzelná, ale chce to jednodušší šatky
Odpovědět
jj tu mám taky uloženou v počítači ta je pěkná :-)
Odpovědět
No nic holky ségra má dneska zápas tak se na ní jedu podívat a pak jsem zase tu
Odpovědět
Profilova fotka
bella, jsi tu?? hodila jsem si do alba tu fotku růží, nejlepší období už mají za sebou, taky už jsem je dostala jako "jeťáky" na vyhození a už je mam ve váze 3 dny a furt jsou pěkný ;-) úžasně zajímavá barva, plnokvětý... aksf, já třeba princezna bejt nechci :-D :-D krátký šaty, v ruce karafiáty, žádnej závoj, nic :-D ale to jsem tu spíš takovej exot :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem vás zase po hoodně dlouhé době přelouskala a nestačím se divit, co všechno se tu stačilo probrat =-). Já zastávám názor, že je to každého soukromá věc, jak si svůj velký dne naplánuje. Vůbec není rozhodující jestli se za svatbu utratí 20 tisíc nebo 2 miliony. A v tom je právě ten rozdíl, vybíráme si a rozhodujeme o tom jedině my. Pokud někdo má na to, utratit za přepychovou a velkolepou svatbu se vším luxusem tolik, je to jeho věc. Ale samozřejmě chápu i tu většinu, která o to nestojí, nebo na to ani ty prostředky nemá. Já tu asi budu působit jako marťan, protože budeme mít dost malou a nenačinčanou svatbu s rozpočtem do 50 tisíc. To ale přece neznamená, že to hned musí být méně kvalitní než přepych za půl milionu. To se pak nesmí slečna urazit, že se svým názorem nepochodí. ;-)
Odpovědět
Holkyyyyy,probohááááááááá, já neřekla,že proto,že budu mít svatbu za půl mega bude ta moje lepší než ta Vaše! Ptala jsem se,jestli náhodou nejsem blázen když máme ten odhad :-D , který vznikl jen s ohledem na jinou svatbu,bez jakýchkoli informací. Navíc nevím jestli budeme mít svatbu za tu cenu! Ten odhad je postaven na informaci od jediných známých co se brali! Proto jsem tady,abych se dozvěděla víc...... Mimochodem,přemýšlím nad tím jak se sejdem na obřad.. A co Vy? Vyzvedne Vás ženich doma nebo se sejdete na místě a on Vás poprvé uvidí až jak jdete k oltáři?
Odpovědět
Profilova fotka
loli, nejlepší bude, když se o penezích nebudem bavit :-) a třeba budeš příjemně překvapená, že je tu normálně sranda :-p u nás to bude trochu jinak, my budem mít svatbu i raut všechno na jednom místě, takže tam nejspíš dorazíme spolu s přítelem.. i kdybysme se brali jinde, tak přijedem spolu a budem vyrážet spolu z našeho bytu...
Odpovědět
My budeme mít svatbu v kostele, takže se sejdeme u nás doma (u nevěstiných rodičů) i s rodiči, kteří nám dají požehnání. Pak nastoupíme do auta (každý zvlášť, ženich jede s rodiči první, pak kolona a nevěsta s rodiči poslední), budeme mít s přítelem stejná auta a odjedem na obřad. Přítel si tě přebírá od tatínka až u oltáře. Teda tak to aspoň chceme my :-)
Odpovědět
Na jednom místě? Taky není špatný nápad...... V Sacre Coeur by to asi šlo. I když já se teda přiznám,že se těším až pojedu v koleně aut a všichni budou troubit :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
loli, to je přsně to, co nechci :-D my si vybrali nádherný míste u rybníka a lesa, je tam ranč a obrovská louka, kde se chceme vzít... ještě mam druhou verzi, a to že tam dojedem s přítelem, všechno připravíme a já pak na obřad přijedu s kamarádkama takovým starým obouchaným retrobusem :-D :-D budeš tu zakládat album??
Odpovědět
To zní krásně,ale já chci klasiku v kostele a pak nějaký hotel nebo zámek. A i tu cestu si užiju :-D . Zakládat album určo budu,ale až se moje přípravy a představy posunou někam dál než chci se vdávat někdy v létě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to chápu :-D můj přítel kostely nenávidí, takže kostel nebude určitě a ani jeden z nás není věřící. já do kostela chodim tak jednou za 5 let... já zase chci svatbu úúúplně netradiční :-D
Odpovědět
Já jsem věřící a celá moje rodina taky,ale Tom ne. Ten se tomu přímo směje. proto ne církevní sňatek,ale do kostela bych chtěla. Příjde mi to takové slavnostní. Ale uvidím až se porozhlídnu. Nějaká zahrada v Praze by nebyla špatná.
Odpovědět
Profilova fotka
u venkovní svatby je trochu problém to, že buď musíš mít štěstí na počasí nebo "mokrou" variantu - altán, pártystan, prostě něco, kam se člověk schová, kdyby náhodou lilo jako z konve...
Odpovědět
Já když už zahradu tak jen na obřad.......
Odpovědět
tak já jsem taky strašně toužila po kostelu, i když nejsem členem žádné církve, ale přítel to nechce, takže smůla :-p nehledě na to, že žádná odsvěcená kaple, kterou jsem v Praze viděla, se mi nelíbila... taky bych chtěla svatební kolonu :-) i když v ní možná nepojedou všichni, protože budeme mít asi problém s nedostatkem aut... loli, myslím, že se tu nikdo nechce hádat, já bych k tomu jen dodala, že na mě tvůj první příspěvek taky nepůsobil zrovna diplomaticky ;-) to je problém internetové komunikace obecně - občas to prostě ten druhý pochopí úplně jinak, než jsme zamýšleli, a pak z toho vznikne tohle ;-) takže bych to uzavřela tím, že jsme se nechtěly vzájemně urazit, vysvětlilo se to a můžeme zase řešit příjemnější věci ;-) doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terinka86: myslím, že jsi to trefně vystihla....opravdu je nejlepší celou záležitost uzavřít a jít dál. ;-) U nás je to celkem jednoduché, nebudeme dodržovat žádné tradice, uzpůsobili jsme to tak, aby nám to co nejvíc vyhovovalo. Já budu v našem společném bytě se svědkyní, co mi bude pomáhat s oblékáním. Ženich bude s rodiči a přijede si mě vyzvednout. Svatba v kostele je určitě krásná a nezapomenutelná. Ovšem pro mě to není, nějak si tam sebe samu neumím představit, mám to pořád nějak spojené s náboženstvím. Nám bohatě postačí klasický obřad na místní matrice. :-)
Odpovědět
terinka tak svatební kolonu chce asi většina nevěst:-D My jsme nad tím ještě moc nepřemýšleli, ale ono asi ani moc způsobu nakombinovat nepůjde (přítel je z jiného města a já taky no a spolu bydlíme zase v jiném městě, takže se tu ráno asi všichni sjedou - z naší rodiny a on pojede s rodiči od nich). Ovšem co uděláme ze zbytkem jeho rodiny zatím nevím, jestli je hnát sem a potom všichni komplet na místo obřadu nebo jestli nás někde po cestě počkají:-D
Odpovědět
Nevěsty, máte nějaké stránky, kde by byly nápady na jmenovky? Asi bych si chtěla aspoň toto udělat sama :-) Nebudeme dávat žádné dárečky, jen bublifuky pro děti a pak každý dostane výslužku a malé svatební víno, tak ať je aspoň jmenovka a svatební menu osobní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fridoli, tak to máte celkem složitý :-D ale poskládat kolonu je v rámci příprav svatby to nejmenší :-D
Odpovědět
avano: no já to zatím neřeším:-D Říkám si, že na stres je času dost:-D my to pak určitě nějak vykoumáme:-D
Odpovědět
frido, tak to máte taky vtipný... u nás to bude tak, že přítel bude určitě u rodičů, já buď u našich nebo u babičky (naši bydlí na opačné straně Prahy, než bude obřad a navíc kadeřnici mám pět minut pěšky od babičky, takže to asi vyhraje ona :-D) akorát právě nevím, jestli se se zbytkem pozvaných sejít až na místě nebo ještě před odjezdem - ale na to je fakt ještě času dost 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?