Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
no koukám holky že jedete :-), bella a markys, gratuluju k oblekům, my asi vystačíme s tím co má přítel pracovní, pořídíme jen extra košili aby mi ladil :-), jeho bratránek má v olomouci obchod s pánskou modou, takže když potřebujeme, tak nám v sobotu otevře jenom pro nás a nakupujeme, on fakt super poradí, doporučí krásný věci a pomůže mi přítele přesvědčit i do větších experimentů (barevné košile, kravaty atd.) a navíc nám pak spočítá super slevy, třeba kalhoty za 2000 nám dá za 700, že měly vadu 8-) a ještě přidá třeba kravatu jako dárek loli, já jsem na tom jako rouy, svatba v květnu (asi) a nemáme vůbec nic, nemůžeme se dohodnout na vhodném místě, to je asi potřeba vybrat co nejdřív, aby měli volno tam kde chcete, jo a pak kvalitního fotografa, ty jsou taky brzy rozebraní, na ostatní věci je čas, no pokud bys měla tu koordinátorku, tak se s tímhle nemusíš vůbec stresovat, ti dobří profíci jsou schopni zařídit svatbu podle tvých představ během 2-3 měsíců klidně, ale zase chápu, že ty přípravy mají taky něco do sebe, když si to člověk zařizuje sám, mě to tedy ohromně baví :-) u nás teda přípravy teď stojí na mrtvém bodě toho místa, čekám ještě na pár návrhů rozpočtů a jsem zvědavá co vybereme, dneska jsme byli na okoři na procházce a úžasný areál čechova mlýna přímo pod hradem je konečně na prodej, bohužel už totálně zdevastovaný :-( to bylo tak nádherné místo a během nějakých deseti let jak je to zničené to je neuvěřitelné ;-(, snad se najde někdo, kdo to dá zase do kupy, hezky jsme si s přítelem snili, jak bysme to koupili a udělali z toho nádherný hotýlek a apartmány, mít zbytečných pár set milionů na rekonstrukci :-D loli, zkus mrknout na palffyho palác (palffy.cz), úžasná restaurace u zahrad pražského hradu, pokud byste svatbu měli tam, mají i náhernou terasu, no nádhera, byla jsem tam na jedné svatbě, obřad byl v ledeburské zahradě a hostina a raut pak v paláci a bylo to fakt moc hezké, ubytování v okolí určitě někde najdete amadeuska, to je škoda s tou jachtou, ale teda 25000 to už je fakt síla a hlavně 4 hodiny mi přijde dost, pokud zas máte raut dál jinde, tak snad vám to vyjde někde jinde
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teď jsem přijela od našich, vezla jsem ségře plný auto větví na dušičkový koše a zítra asi snad nebudu moct do práce protože jsem umyla kýbl mrkve a mam oranžový ruce :-D :-D lili, my taky nemáme nic, ani termín a bůh ví, jestli svatba příští rok vůbec bude, nebo jestli vůbec bude :-( včera zase přítele chytl rapl, te chce cestovat, že si nic neužil, že chce žít v Americe... blablabla... no nejradši bych ho zabila, neví co chce ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, tak do obleku Mirka donutím asi až těsně před svatbou:-) Ale minulý týden byl takový rozmarný- poslala jsem mu odkaz na šaty, prý ty jsou hezký, kup si je:-) Totéž s ozdobou na auto. No rozeslali jsme nějaké maily, tak uvidíme, copak nám poví a příští týden asi vyrazíme na prstýnky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
amad, jo ty ho máš teď doma,co?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ava, neboj, svatba bude, myslím že ho jenom chytila klasická předsvatební panika, že bude někde najednou uvázanej, ono to zas přejde, taky mě to občas popadá, zase si uvědomí, že má doma tu nejbáječnější ženskou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, já vim, ale těma kecama mě dokáže tak vystresovat, že jsem otrávená ještě týden...
Odpovědět
Profilova fotka
ava: no mám:-) Ale jen na týden a pak zase bude 14 dní pryč:-( To je děs tohleto..
Odpovědět
Profilova fotka
a co ti dovezl? orbitky??? :-D :-D to je ještě blbější než to máme my... u nás přítel slouží 24 h, pak je 2 dny doma, 24 h... a furt dokola, svátky nesvátky a když chodim do práce, tak se skoro nevidíme
Odpovědět
Profilova fotka
ava, to se vůbec nedivím :-) taky bych ho asi měla chuť něčím přetáhnout, ještě že přítel už je na takový nápady moc pohodleněj, někdy zase až moc pohodlnej :-| amad, tak si ho koukej ten týden ještě hezky užít, co vlastně přítel dělá, že je takle pravidelně pryč?
Odpovědět
Profilova fotka
Ava: ne, přivezl mi náramek a náhrdelník z ručně vyráběných korálků v mé oblíbené barvě:-) Hailli: No překvapivě je programátor:-) Ale testuje software pro jednu německou automobilku a musí to dělat přímo na místě, protože jim to nechtějí půjčit do Prahy...
Odpovědět
Profilova fotka
amad, ta to mu chválim :-D člověk by řekl, že programátor bude sedět doma u počítače a ono ne...
Odpovědět
Profilova fotka
takže časem mu to cestování skončí?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hailli: tak to nevím, ten projekt vypadá nekonečně. Ale včera něco povídal o tom, že se šel na jinej, kdyby to šlo. Nu uvidíme...teď se to ještě dá, ale až budeme zakládat rodinu, taky bych byla moc nerada, kdyby to takhle pokračovalo... ava...kéž by. On si člověk někdy rád od toho druhého odpočine, ale co je moc, to je moc...
Odpovědět
Profilova fotka
jo s tou prací je to takový na houby, ale člověk je rád že jí má on i partner... já se třeba netěšim, až jednou budu dětem vysvětlovat, proč s náma tatínek není na Vánoce nebo proč k nám Ježíšek chodí o den dřív...
Odpovědět
Profilova fotka
amad, žádný testování není nekonečný, tak snad mu to brzo skončí, nebo změní projekt :-) ava, má holt důležitou a potřebnou práci, nějakou dobu to bude dětem fuk a pak už to pochopí, snad nebude pryč každé vánoce ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hailli, to zaplaťbůh ne :-) a naštěstí tátové od rodin mají větší šanci na dovolenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem se holky rozhodla přestat brát antikoncepci. Teda ne, že bychom chtěli s tou rodinou začít už teď, ale tak za rok, maximálně dva určitě. No a já vím, že říkají, že to nemá na nic vliv a tak, ale já jí beru už přes 10 let a říkám si, že bych si od těch hormonů nějaký čas před těhotenstvím měla dát pokoj :-D Drahý s tím souhlasí, tak se aspoň zase bude muset starat on 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
amad, tak pokud s tim přítel souhlasí, tak je to v pohodě, ne? :-) my jsme si říkali, že dítě tak ňák za 3 roky, ale dam to bez "očisty", protože oba nesnášíme kondomy, tak budu brát antiko dokud se nerozhodnem, že to zkusíme...
Odpovědět
AMade bacha-já měla papír na neplodnost a s mým přítelem jsme pokaždé vysadili prášky jakože dopředu aby se tělo nastartovalo a bYla jsem těhu hned další měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucil: No tak my samozřejmě budeme používat jinou ochranu:-) Ale ta antikoncepce je prostě něco, co do těla nepatří a už ji beru fakt moc dlouho. Navíc od té doby, co mi doktor dal novou jsem dost přibrala:-( Což vidím i na jiných holkách, že po tom přibírají...tak si od toho chci dát prostě voraz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, furt je lepší, pokud se dítě plánuje, pokud holka otěhotní hned přestože to tak brzo není v plánu, než když to pak nejde vůbec.. amade, třeba pak půjdou kila sama dolů, když vysadíš :-) mě naštěstí doktor antiko trefil tak, že mi fakt vyhovuje. spíš se bojim, že až se rozhodnem pro dítě, tak že to nepůjde...
Odpovědět
amade, tak to jsme na tom podobně :-) já ji vysadila teď o prázdninách, po sedmi letech a fakt se cítím mnohem líp! ale dítě taky tak za dva tři roky, doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teri: Tak to ráda slyším:-) Mně to máma už říká delší dobu, ale já tak nějak dám na pocity a intuici a teď jsem si prostě řekla, že je ten správný čas a jdu do toho:-) Ještě doberu poslední platíčko a končím...snad se taky budu cítit líp a třeba by to mohlo mít vliv i na tu váhu, to by teda bylo faajn:-D
Odpovědět
Ahoj, k tématu antikoncepce se nebudu vyjadřovat-))))))) já i brala taky hodně let a taky si myslím, že mi to docela zatížilo organismmus-)) nicméně-)) dál no comment, to bych si naběhla ve svém jiném stavu opravdu nehodlám dávat žádné rady k dobru-))) JInak jsem dnes byla v Hornbachu, mají tam spousta vánočních dekorací, nicméně spoustu dekorací jako organzy, svíčky atd. v různých barvách, zlatáá, stříbrna, organzy 1.5 m x 3 za 145 Kč v barvě červená, bordó, krémová a fialová-) ještě jsem tam obejvila girlandy s lupenama...pak jsem se zase uklidnila a zase to všechno vrátila...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hest, to je dobře, že sem mezi nás pořád chodíš ;-) a platí stále svatba na podzim?? teď bys mohla lecos sehnat v podzimních výprodejích...
Odpovědět
Jojo holky právě s bývalým jsme spolu byli 11 let,vše ideální jen ty děti ne a ne přijít ani za pomoci moderní medicíny. No a ted máme rodinu oba dva-zkrátka jsme si nějak nepásli.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, kamarádka to měla uplně stejně, sedm let se snažili s manželem o dítě a ona si po rozvodu našla jinýho a za tři měsíce nový známosti byla "v tom" :-D a dneska má dvě krásný holčičky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda:-( Tak toho bych se teda nerada dočkala...ale je pravda, že tělo ví vždycky nejlíp, co jo a co ne...to člověk neoblbne..
Odpovědět
Ahoj holky, tak to máte zajímavý téma:-). Já bych si to neriskla, protože jak bych vysadila a zatím bych nechtěla otěhotnět, tak by to tady určitě bylo tady:-D. Jinak jak jste se bavily o tom, že po dlouholetým užívání antikoncepce může být problém otěhotnět, tak to prý není pravda. Lékaři naopak někdy předepisují antikoncepci, aby se tomu napomohlo (samozřejmě po vysazení). Takže bych to s těma hormonama nijak nepřeháněla.
Odpovědět
Profilova fotka
já myslim, že svý tělo poškozuju jinýma a horšíma věcma, než je nízkohormonální antikoncepce :-D :-D no budu doufat, že až budem chtít my, bude chtít i moje tělo :-p jo bella, zapomněla jsem ti pochválit ty náušnice, jsou fakt úžasný!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?