Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade: No to je dobrý...co řešíme:-D Jinak tam bychom chtěli jen obřad a hostina stále má být ve Sporthotelu. Z toho jsme fakt nadšení a těšíme se tam:-) gepe: Jj, píšou Makovička...to je dobře nebo ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nevím, co se tam děje během plavby...prostě se asi kocháš, povídáš...nevím...takhle jsem nad tím ještě nepřemýšlela... =-)
Odpovědět
amad, nam prave z naseho mista svatby taky doporucili Makovicku, ale mela jsem se na nej obratit az koncem listopadu, coz by nevadilo... ale tak nejak nam obema unitari (Samojsky) sedli vic, nez apostolove, tak jsme se domluvili se Samojskym a jsme oba spokojeni :-N ono je to v podstate jedno, treba by vas tam oddali i baptisti, ci ceskobratrska, apod. zalezi na vasem vyberu. My nejsme ani jeden krteny natoz do kostela apod.
Odpovědět
amad, treba na lodi soutez, kdo doskoci z lodi dal od lodi? =-) :-D :-D
Odpovědět
fakt netradiční svatba ;-) jinak o mě se zase pokouší deprese... z Písecký brány se nám stále neozvali, místo na hostinu nemáme a s tímhle tempem ho asi ani nikdy mít nebudeme, přítel šílí z představy, že by o mě měl jít požádat mamku, která na tom ovšem trvá (v pátek se kvůli tomu dokonce pohádal se svojí maminkou)... začínám mít pocit, že tohle prostě vůbec nemůže vyjít... navíc jsem mamce oznámila, že jsme se zasnoubili, tak první reakce byla, že jak to může být oficiální, když se ještě nezeptal jí... a druhá, že si toho prstýnku ani nevšimla, že je takový nenápadný - takže totálně zkažená radost, chjo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe :-D A Haili?Tak to jsem pálem spadla ze židle,fakt vtipný :-D :-D :-D amade,my třeba taky budeme mít po obřadu občerstvení,pač se budeme foti,tak aby to těm našim svatebčanům uteklo co nejdřív.Holky,já mám fakt dilema.V albu mám šaty,do kterých jsem se zamilovala už asi před půl rokem a ač najdu jakýkoliv jiný a třeba na chlup podobný,furt beznadějně miluju tyhle,co mám v abu.Blbý je,že nejsou z Adiny. :-( Já se fakt zbláznim. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,jsou to tyto http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Teri :-( To mě mrzí,alenebooooj.Zkuste to nechat do ztracena
Odpovědět
Profilova fotka
teri, to tvoje máma takhle lpí na tradicích??? já bych se musela propadnout hambou, kdyby šel můj přítel žádat rodiče o mojí ruku, přišlo by mi to děsně trapný...
Odpovědět
teri, jak pise pb, zkuste to neresit... ten muj moji mamu pozadal po ranu hned, kdyz byla jeste ospala a rozvrkocena v zupanu a to tim stylem, ze jak si povidali mezi kuchyni a obyvakem, tak jsem k nim prisla a jeho jen ze zadu objala... no a on najednou chytil moji ruku, zacal s ni mavat pred moji mamou a ze ji zada o moji ruku :-D :-D :-D ja se zacala hrozne smat protoze jsem to necekala a mama byla v soku a po chvilce se taky smala a hned jako kde je nejaky vinko a kytka, takze pak jel jeste koupit prislusne veci k zadosti :-D a co se tyka jeho rodicu, tak za cely rok od zasnoubeni jim to zapomel sdelit, tak jednou ted v srpnu jak jsme byli u nich jsem je proste o jeho ruku pozadala ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teri, hlavu vzhůru, od mamky si to vůbec nenech kazit, dneska už je holt žádost o ruku jen takový hezký nepotřebný rituál, tak se mamka nesmí divit, když se nedočká, já jsem se nakonec musela o sebe požádat sama, ač přítel je jinak velmi hovorný, tak když jsme pozvali rodiče a ségru na večeři, aby požádal, tak celou dobu mluvil o všem možném, až skoro nad placením účtu jsem to teda řekla, že bude svatba :-D a paní v písecké bráně zkus denně prudit, ono jí to brzo přestane bavit a potvrdí ti to, jen aby se tě zbavila ;-)
Odpovědět
jo a tatu jeste nepozadal o ruku - tata je porad ruzne po svete a kdyz je v cr tak nejak nam kolidujou terminy... ten mi akorat na to sdelil ze by mel jeste i jeho pozadat o ruku, ale ze bude stacit, kdyz mu posle email s zadosti a zaroven s vypisem z uctu :-D pb: mozna by se daly ty satky nekde sehnat, ale myslim ze spis v zahranicnich shopech...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nemám tucha,co by to mohlo být za značku.Mají to samozřejmě jako svojí značku šatů,ale právě na paula style šijou normálně běžný značky šatů.Normálně ty šaty poznáš podle pozadí fotky,třeba Maggie sotero poznáš nebo Eden Bridals,Jasmine collection,ale tohle???Fakt netušim.
Odpovědět
pb a odkud mas ten obrazek?
Odpovědět
Profilova fotka
z paula style právě
Odpovědět
holky, mě mamka taky překvapila, vůbec jsem nečekala, že to bude chtít... jenže jak jsem jedináček, tak možná i proto... a přítel s tím i souhlasil, sice mu to připadá trapné, ale přežije to... ale my jsme si z toho s jeho maminkou dělaly srandu a myslely jsme, že on to taky bere v pohodě, ale nebral... :-( nějak ho to lehce vystresovalo =-)
Odpovědět
porodnibabka. a kde máte obřad? Už se termíny rezervujou když je po volbách teprve krátce?
Odpovědět
teri, taky jsem u mamy jedinacek, asi to nech na priteli musi se na to pripravit... me ten muj pak rekl, ze to proste bylo spontanni a ze uz byl tak nervni, ze nevydrzel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla, že termínypujdou zarezervovat tam, kde už vidí, že žádný převratný změny na radnicích nebudou... teri, pokud s tim přítel souhlasí a stojí při tobě, tak to máš dobrý! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ti chlapi z toho nadělaj:-) Můj drahý se šel zeptat hned a táta mu na to říká "A co teď mám jako dělat? To jí mám vzít do náručí a předat ti jí nebo jak? :-D" Jeho matka byla horší, začla rozvíjet teorii, že by měly žádat i ženský, tak jsem z legrace řekla, jestli teda můžu a na to nebyla žádná odpověď. Evidentně má ještě i po sedmi a půl letech problém, že nejsem dle jejích představ, čti modelka s 40kg...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
teri, však jen ať se nervuje, když mi se tu stresujeme s přípravama, tak ať si to ti chlapy taky trochu užijou :-D hlavně že s tím souhlasí, že půjde žádat
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,přesně tak ;-) Rouy Hostivice.Já jsem taky jedináček,ale nijak to nevyžadoval nikdo.Prostě to berou a myslim,že jsou rádi.Spíš s tim počátali ;-)
Odpovědět
porodnibabka: Tak to vypadýá moc hezky viděla jsem nějaké fotky nevěst ale svoje webovky nemaji. A budete to chtít vevnitř?
Odpovědět
mně na něm nejvíc štve to, že on řekne, že ok, že to bude, ale stejně pak celou dobu reptá a pak se kvůli tomu zbytečně hádáme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy,jojo.Vevnitř.Mají to jako svůj obecní úřad,akorát že je to zámek,tak se tam platí poplatek 1000 kč,ale proč ne.My bysme to stejně museli asi platit,pač se budeme brát mimo bydliště.Fotky má třeba Hanka Skácelová na svých webovkách.Má tam místa obřadů,kde fotila svatby a hostivice tam právě je ;-) teri,asi bych ho nenutila.Chápu,že to chce udělat pro tebe,ale taky chápu,že je mu trapně odkládá to.Fakt bych to nechala do ztracena.
Odpovědět
Profilova fotka
Amade...tsss.at si škubne,nevěš hlavu.Jsi hezká holka a máš i svoje jiný přednosti.Navíc nikde neni psáno,že holka,která má ted 40 kg nemůže být za pár let tlustá a ještě plešatá.Takže jaký je tohle terno?!Hod to za hlavu,hlavně že se líbíš tvému nastávajícímu.To je to nejdůležitější.Jo a jak jsi psala s těma šatkama,že nevíš kam.Tak salon Adina by mohl být fajn.Měl by tam být větší výběr,než jidne.Hlavně na tebe nebudou koukat jak na exota.Hodně holek si to tam chválilo.Ale kráva se najde stejně všude. ;-)
Odpovědět
pb, možná máš pravdu, ale tam je problém, že mamka to nezačne brát vážně, dokud ji nepožádá... a myslím, že se mu uleví, když to bude brzo (a mně taky...), a je dost zbytečné vyvolávat konflikty už teď...
Odpovědět
Profilova fotka
PB: Díky, já si to taky říkám..že hlavní je to, že se líbím jemu. Ona se s tím holt bude muset smířit ;-) A díky za tip...já plánuju se na šaty vydat až po novém roce, ale myslím, že to ráda zkusím i tam ;-)
Odpovědět
prostě z toho všeho mám teď takové pocity marnosti, nejradši bych už měla jisté aspoň to místo na obřad a nějakou představu, kde by se nám líbila hostina s rautem, a zatím nemáme naprosto nic a ještě se furt stresuju kvůli takovým blbostem :-( :-|
Odpovědět
amade, pb má pravdu... ona s tebou žít nebude a to, že si tě přítel chce vzít, i když se jí nelíbíš, myslím mluví za vše ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?