Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
amade, já to mam obráceně, moje tchýně mě miluje, ale já jí moc nemusím... ;-) taky jsem měla o tchýni trochu jiný představy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,jsi jeden případ z 1000 :-D :-p ,ale i takový věci se dějou ;-) Teri,v tom případě mu to zkus takhle říct.Bez emocí.Jen,že tě to malinko trápí,ale aby to nevypadalo,žena něj naléháš a někam ho tlačíš.To nemaj chlapi rádi,když je tlačíš do kouta.Uvidíš jak zareaguje.nevinný holčičí oči jsou hrozně mocný.Chlapi změkknou a hned chtěj ochranovat a snést modrý z nebe. ;-) Amade,správný přístup. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si s tchýni taky padly do oka. dokonce si i tykáme. pokaždé když dorazíme na návštěvu, tak přítele zdrbe, že mi určitě málo se vším pomáhá a že ho nemám tak rozmazlovat. :-D teri uvidíš, že to nakonec nebude tak černé, jak se ti to teď zdá. ;-)
Odpovědět
teri a premyslela/li jste o miste, kde by jste meli i obrad a hostinu? odpadla by ti spousta starosti se zdobenim autd, apod..
Odpovědět
Profilova fotka
markys9: To se teda máš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to sice jo, ale není to zas tak důležité. důležité je, aby jste si rozumněli vy dva. s přítelem budeš trávit většinu času, ne s tchýní. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem sebrala odvahu a zavolala potenciálnímu novýmu starostovi a nabídla mu, že pokud by chtěl tak se vrátim na "svoje" místo, odkud mě současnej starosta před rokem a půl vyhodil... byl nadšenej, tak teď už budu jen doufat, že to klapne ;-) ještě vyřešit tu svatbu a bude to v pohodě všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak svatbu už vyřešenou máš, ne? jen ten termín by to ještě chtělo. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys :-D :-D vlastně jo :-D a ještě toho oddávajícího, protože jsem čekala jak dopadnou volby a teď čekam, kdo bude oddávat, protože z někdejších 3 oddávajících (nechtěla bych ani jednoho) se dostal do zastupitelstva jen jeden (ten nejhorší)...
Odpovědět
Profilova fotka
ava, no vidíš to, máš šťastnou vlnu, nový místo, místo svatby a catering, běž si honem ještě vsadit sportku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hailli, nechci být přílišný optimista :-D ale znáš to, neštěstí ve hře, štěstí v lásce... copa kdybych v tý sportce fakt vyhrála, ale přítel si rozmyslel svatbu... to radši budu chudá, ale šťastně vdaná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, tvůj malej je úúúžasnej!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ava, díky, neodolala jsem a když jsme byli kupovat bundu na zimu, tak jsem mu klobouky vyzkoušela, on je hrozná modelka, byl úplně nadšenej, všichni jsme si ho museli povinně fotit a pak se odešel sám zavřít do zkušební kabinky, pomalu jsme ho nemohli dostat z obchodu, po kom to to dítě jenom má 8-)
Odpovědět
ava tak ten nas znamej u nas prosel v komunalkach :-N otazkou jeste bude zda bude moct oddavat :-D jo a drzim pesti at to vyjde ;-) hailli malej je v ty cepici sladkej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,super,tak at ti to s prací vyjde.To bych ti přála.Práce neni to nejdůležitější,ale když tě může aspon trochu těšit,tak je hned svět růžovější,než když tam chodíš tzv jen pro prachy.
Odpovědět
Profilova fotka
Haili,ten je k sežrání. x-) Má supr lumpácký očka.Máš krásnýho chlapečka.Už ted si připrav bazuku na potencionální nevěsty.Fakt je krásnej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade: To je teda kus chlapa ;-)
Odpovědět
Holky tak mám první věc na svatbu parfém :-))) od armaniho idole. Je to težší vůně na ty nejsem moc zvyká, ale voní krásně a alespoň na svatbě déle vydrží
Odpovědět
Profilova fotka
pb, neraď jí bazuku, co když my budem mít holčičky a budeme jim chtít dohodit malýho od haillie :-D :-D rouy, tak vidíš! ;-) takže se situace uklidnila??
Odpovědět
avano: jo je to klidnější ale ještě jsme nic pořádně nedořešili takže se bojim že když se k tomu znovu dostaneme zkončí to špatně
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky, já myslim, že budu ráda, až si ho nějaká bude chtít odvést, rozhodně nehodlám budovat Mama Hotel :-) co říkáte na tohle místo http://data.vila-lanna.ssc.avcr.cz/o-... pro obřad i hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
nevypadá to špatně a i ty ceny mi přišly celkem slušný...
Odpovědět
Profilova fotka
Haili,mě se to moc líbí. Avano,ale než budeme mít děti,tak aby z něj pak nebyl až pedofil :-N :-D Třeba tam bude hooodně velký věkový rozdíl. Rouy,plánuj sama a vytáhni třeba jen něo okolo vánoc,to jsou všichni spokojení,štastní a na hádky nemaj moc náladu.
Odpovědět
Ahoj holky tak my už máme objednané prstýnky,podobné co mám v albu,tak do měsíce budou hotové :-) a taky mám už botičky-balerínky,taky ty co mám v albu,koupila jsem si je dneska za 130 kč. gepe.to jsem ráda že chutnalo,já uvažovala i ty piškoty klidně pokapat kávou,třeba neskafe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, ty jo tak koupě bot super, to je parádní cena a vypadá moc hezky a na té poslední fotce ze svatby bratrance vám to spolu moc sluší, jste krásnej páreček
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ta cena je anka opravdu super. původně jsem taky uvažovala o balerínkách, ale nakonec jsem zjistila, že sousedka má doma bílé lodičky a navíc správnou velikost, takže boty mám z krku. teda alespoň pro sebe. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: Teda, vy už jste to rozjeli ve velkém:-)
Odpovědět
hailli:ten tvuj malý je super, :-) prosím tě jaký to je obchod,já potřebují pro kluky ty čepky co má ten tvuj malý na hlavě ale v bílé nebo přirodní barvě.no my chceme ještě zajet do polska tak doufám že je tam seženem ;-) mám v albu tu fotku od bell kde jsou ty děti,tak takový styl chci pro kluky a právě potřebují k tomu ty čepky ;-)
Odpovědět
no holky to víte ,s tou bandou co mám doma tak musím nakupovat z každé výplaty,tet jsou na řadě chlapy,já a dcera všechno máme,no akorát já ještě to spodní prádlo a věci do účesu :-) aspon nebudu potom zhánět a budu mít klid na jiné věci ;-)
Odpovědět
anka, to neni vubec spatny napad, ono se pri tomhle receptu da krasne ruzne kombinovat a zkouset :-) delam domaci origo tiramisu a kdyz mame navstevu nebo nekam jdeme, tak ji musim delat porad :-D jinak pekny balerinky a i ta fotka ze svatby, slusi ;-) hailli to vila lanna nevypada spatne a nemate to daleko, kdyz nebudete mi obrad tam, muzete si ho treba udelat ve stromovce ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?