Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
amad, znami od kamaradky meli svatbu na yachte ted v polovine srpna :-) i s ubytovanim atd., myslim v golf yacht clubu.. zkusim poptat odkaz jestli maji volne pristupny svatebni album :-)
Odpovědět
hele ten dzban nevypada spatne.. hmm
Odpovědět
neee v golf yacht, ale marina vltava :-D tam to meli
Odpovědět
jdu odpadnout na chvili a pak ven, kachna byla mnam ale bylo ji do zaludku nejak moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, golf yacht je to, na co se chceme podívat. Sice to stojí 15 000, ale zajistí i oddávajícího a je v tom 2 hodinová plavba a oddají nás pod Karlovým mostem...to mi za ty peníze snad i stojí:-)
Odpovědět
Však jedno svatební album z Golf Yacht jsem tady dávala, měli to moc pěkný...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
ja mela na mysli Marina Vltava ze tam to meli, jsem si to spletla... http://www.marinavltava.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: Díky...taky na to mrknem;-)
Odpovědět
amad za malo :-)
Odpovědět
anka, tak uz je to v lednicce tak jsem zvedava x-) ale chutnalo nam uz jen olizovat sterku i viko od kastrolu :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky tak haili my na tom budeme asi stejně restaurace se už as nebojim to prostě něco vymyslíme ale za boha nevim kde obřad jestliže máme květen nejsem si jistá uplně venkem. Ale kaple a tak se mi nelíběj. No prostě hrůza už nevim
Odpovědět
Článek se načítá
rouy, asi bude lepsi klidne naplanovat venku, ale aby byla i moznost pri neprizni pocasi zalizt nekam dovnitr :-) jinak s tema kaplema a urady apod. Te naprosto chapu :-)
Odpovědět
No přesně dneksa jsme byli na tom viničním altánu. A jako přítel z toho nebyl nadšenej tak jako já. Mě se to moc líbí ale foukal hodně vítr což je blbí sice pršet na nás nebude ale zima bude. Prostě hezký místo na obřad vevnitř neni.
Odpovědět
me se vinicni altan libi jako samotny ten altan, ale svatbu a hostinu ee :-| ted me napadlo, kdyz mam doma origami, ze bych ho mohla zase vytahnout a udelat si sama krabicky na vysluzky a i stojanek na jmenovky x-) :-D
Odpovědět
i vetrniky na zapich na zahradu... asi jsem blazen :-D
Odpovědět
No to teda seš blázen. :))) No mě se jako líbí ten dřevěnej altán. Hostinu určitě ne ale obřad by se mi tam líbil.
Odpovědět
Asi mi uz taky z ty svatby zacina "konecne?" dobre hrabat :-D :-D Me se prave taky libi, ale uz jsem slysela/cetla par zvesti ze tam moc soukromi nekdy neni - neli zadny... ale tim Te nechci rozhodne odrazovat! ;-)
Odpovědět
Jo já to taky četla ale musí si člověk dupnout a všecho si nechat podepsat taky tam na ně naběhnu s věcma který se tam nějakejm nevěstám stali a já je tam nechci no jsem na to zvědavá.
Odpovědět
rouy, já na jedný svatbě ve Viničním altánu byla a bylo to fajn:) ale taky je fakt, že to bylo nějak koncem června, takže bylo hezky teplo a dokonce tam ani nikdo cizí necoural - ale vzadu už nebylo moc slyšet, to bylo hloupý...
Odpovědět
a taky pro nás bylo dost těžký to najít, byli jsme tam poprvé a nedostali jsme žádnou "mapku" :-D 8-)
Odpovědět
ahoj holky,no já mám trošku vypito,sešla se u mě rodina,nějak nezávazně.Muj tatka by měl zítra narozeniny a to kulatiny tak se u nás vzpomínalo.takže jsme měli puštěné video.první přišla mamka a potom začal chodit i zbytek rodiny,každý nám volal,ti co nejsou zrovna tady z opavy. No a já mám tet motanici a asi usnu v sedu gepe:tak jak dopadl studený dort
Odpovědět
anka, to prejde, motanici nesnasim, to se musi uzemnovat, jinak je to peklo :-) jeste je v lednici, cekam na ty min. dve hodky, coz bude cca za 3/4 hodiny... ted jsem si mezitiim slozila krabicku se 4 prihradkami a vickem (origami) a sem dobra ze mi jeste pamet slouzi :-D takze na svatbu jasno co do krabicek na "vysluzky"
Odpovědět
no a zítra si jdeme zrovna na jeho narozeniny dělat prstýnky a zrovna z jeho zlata a jeho snubního prstenu,vím že asi budu brečet ale bude při mě no vidíš jak si šikovná taky ráda něco tvořím pokud jde o ruční práci
Odpovědět
anka, to nevadi... ale budes mit krasnou pamatku a stale pri sobe tak to jsme dve - z krabicky z prihradkami byl ted unesen, akorat mam ted jen ten nejmensi origami papir, tak mu jdu na papiru do tiskarny demonstrovat, ze to jde i z vetsiho :-)
Odpovědět
jo ten dortik asi jeste neni tuhej... dala jsem tam 2x. 31% slehajdu a ty dva pudingy - to jsem ani nevedela ze uz jsou i za studena bez vareni heh... no a dve konzervy ananasu... jednu komplet a druhou jen anana s tim ze tou stavou sem pokavala piskoty jak jsem je pokladala... snad jsem nic neposr*la =-)
Odpovědět
gepe.tak dobrou noc zítra odpoledne tady mrknu :-) a at vám chutná ten zákusek
Odpovědět
anka, tak jo, hezke snicky :-) jeste Ti neco poslu do IP ;-)
Odpovědět
anka, tak kus snedl hned ted a uplne si u toho vzdychal, diky! a je to fakt vyyyborny! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb, pauzák mi vzala kopírka úplně v pohodě, nevím jak budeš mít silnej, jestli jsou různé gramáže, já měla v podstatě stejnou pevnost jako klasický papír do tiskárny, jen prostě průhledný rouy, no je to boj najít "to pravé", co? tak držím palec ať na něco kápnete amadeuska, teda obřad pod karlovým mostem to je paráda, to za ty peníze určitě stojí, hosti budou čubrnět, jinak okolo té mariny v nelahozevsi jsem párkrát jela a vypadá to tam moc hezky gepe, díky za odkazy, tu diskuzi mám načtenou, i jsem tam přispívala několikrát, ten green club stojí stejně jako okoř, takže to by přítel neschválil a kdyby jo, tak radši vezmu tu okoř, na džbánu jsme byli na jaře, nakonec jsme ji zavrhli, protože se mi to tam nelíbilo na obřad, ale asi ho budu muset vrátit do hry, holt asi vrátíme do hry starší možnosti a uděláme nový výběr, ještě cicovickydvur.cz tam jsme byli už před dvěma lety, když jsme plánovali svatbu poprvé
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?