Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
hailli ja si vsimla az pak, ze jsi tam taky prispivala.. omlouvam se. Tak snad vam neco vyjde a bude to splnovat obou predstavy! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v poho, no když nevyjde, tak se holt nevezmeme, nic horšího se nám nestane :-D
Odpovědět
ale prd, urcite neco vyjde! :-N
Odpovědět
hele ja jsem treba ted ve stavu, kdy zacinam zase premyslet nad tema puvodnima satama - dala jsem je opet do alba.. :-D takze mozna na svatbu pujdu nakonec v reznym pytli s pripichnutyma levandulema :-D :-D anebo se mrknem, jestli by to neslo usit.. no jeste to bude sranda :-D
Odpovědět
ahoj holky dlouho jsme tu nebyla nebyl cas...Za dve tydny se chystame na dovolenou do ceska kde budeme vse zarizovat...My mame termin 21.5. tak nam to snad vse klapne ( jsme v zahranici a v cesku toho casu moc nepobudu)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, já se nedivim, oni jsou totiž fakt nádherný ;-) a koukám, že tam mád druhé "černé" album, ses nechala inspirovat od sonipa? missskairl, tak přeju, ať toho stihnete pozařizovat co nejvíc, místo už máte vybraný? nebo budete objíždět? a kde to vlastně budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, :-) Haili,díky.Já myslim,že mám taky tn silnější pauzák.Stejná gramáž jako obyč papír ;-) Ten nepečenej dort asi taky zkusím,podle toho,co jste tu psali to snad nějak dám dohromady ;-) Anko,drž se,ale je pravda,co říkala Gepe,tatku budeš mít pořád u sebe.Kdykoliv na prsten koukneš,tak i připomene manžela i tatínka ;-) Gepe,souhlas.Ty dlouhý šatky jsou naprosto skvostný.Klidně bych si je být tebou nechala ušít.Ten styl ti sluší nop a krátký si nech na převlečení ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak si jdu opet postezovat... zacala sem projizdet mista, ktera sem si vybrala na hostinu, a ani jedno mi zatim nevyslo... ach jo uz nevim co mam delat. nechci to delat nekde daleko a chci mit jak obed tak hostinu na jednom miste!!! ach jo, myslela sem si jak to vse pujde snadno a ono prd....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!! teď jsem vás dočetla, o víkendu nebyl vůůůůbec čas... volby dopadly velkým zklamáním, lidi asi nepochopili, že současnej starosta přivedl město do záhuby na okraj exekuce a stejně ho volili... no žal jsem pořádně v sobotu zapila... na druhou stranu to vypadá,že starostu bude dělat člověk, kterým půjde do koalice můj táta ;-) tenhle člověk je můj bývalej kolega... takže kdyžjsemsi utřídila myšlenky a spolkla zklamání tak ho zkusim oslovit, jestli by mě pak nevzal na moje bývalý místo, odkud mě současnej starosta vyhodil... no víte co je nejlepší??? máme domluvenej catering na svatbu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata:-) avano: No tak to je super, že vyšel catering ;-) A z voleb si nic nedělej...lidi neví, co je dobrý 8-( danielak: Jé, ty jsi z Rakovníka? :-) Tam jsem se narodila...ale bohužel ti asi nic neporadím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
danielak, vítej do klubu, asi založím novou diskuzi, chci se vdávat a nemám kde :-D avano, tak super, vidíš jak se vám ty přípravy rozjíždějí, to nejdůležitější už máš a na zbytek je času dost, z výsledků voleb si nic nedělej, třeba aspoň vyjde to nový místo a příště to můžeš zkusit zas
Odpovědět
Profilova fotka
no já si díky tomu výsledku uvědomila, že vůbec nemá cenu dělat něco pro děti nebo pro důchodce, oni to stejně neocení... stačí chodit do hospody, těm ožralům zaplatit několik piv a hlasy máš jistý :-( :-( ale třeba fakt budu mít novou práci ;-) jinka z toho cateringu mam radost, říkalal mi ta známá, co má hospodu a bude nám to dělat, že měli v hospodě před měsícem svatbu a raut pro 40 lidí je vyšel na 14 tisíc... a jinde jim to spočetli min. na 40 tisíc... takže paráda, ona říkala, že udělá cokoliv, dovezou nádobí, zajistí obsluhu... prostě paráda :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hailliejade: On chce člověk něco perfektního, ale aby ho to nezruinovalo a to se vždycky těžko hledá. My se taky třeba byli podívat na Viniční altán...je to moc hezké místo, ale člověk si řekne, že ten výhled zase za moc nestojí a určitě to tam bude zase jak na běžícím pásu a za tři tisíce...ale je to z těch hezčích míst. Ještě jsme to nezavrhli. Ale je tam to ale...člověk prostě chce něco dokonalýho, když to má být jednou za život...a to se holt nějak těžko hledá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,držim palec at najdete to svoje místo ;-) Určitě se povede. Avano,z toho si nic nedělej.Důchodci převážně volí a bud komunisty nebo ČSSD.Maj totiž ty pro ně líbivý předvolební kampaně. Bohužel už si neuvědomujou,že to co slibujou je naprosto nereálný a pro nás do budoucna další zadlužování a problémy.A když chce stát uštřit,tak rozhazováním na důchody a sociální se to fakt nezachrání.Vim,že důchodcinemají důchody nic moc.Líp jsou na tom ti,kteří dělali eště v důchodu,ale na mateřský taky neni a to nemluvim o porodným.Díky našim menšinám má většina holej zadek. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a máme termín ;-) 27.5.2011 ve 12 hod. ;-) Mám hroznpu radost
Odpovědět
Profilova fotka
pb, no v komunálkách na vesnicích to moc nefunguje... u nás mělo nejvíc hlasů ODS a komunisti :-( bohužel lidi vážně slyší na sliby, takže to co oni naslibovali, to se nedá realizovat ani za 20 let a sranda je, že to jsou lidi, kteří jsou na radnici už 8 let a všechno co slibujou už mohlo dávno být... lidi jsou ovce a nepřemýšlejí... kašlu na to :-D teď mam radost, domluvila jsem s domácí prodloužení nájmu bytu o rok a dokonce nám nebude nájem ani zdražovat... uff, celkem jsem si oddechla, nebudou z nás bezdomovci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
PB: Tak to veliká gratulace:-) To už teda rezervují ju?
Odpovědět
Profilova fotka
pb, tak to gratuluju!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb, tak gratulace k termínu, na to my si ještě počkáme, nejdřív musíme vědět, kde vůbec to bude :-D teď jsem našla tady fotky ze svatby z koliby v roztokách, celkem se mi líbila a pak zjistim, že loni na jaře vyhořela, no zkusim mkrnout, jestli ji třeba neopravili ava, a tobě gratuluju k bytu
Odpovědět
Profilova fotka
díky,holky.No,máme to s časem a datumem.S tím,že jen v půlce listopadu zavolám,zda zůstanou pátky jako oddávací dny,ale paní matrikářka chce,aby to tak bylo,bude na tom trvat.Pokud ne a změnilo by se to na soboty,tak bysme museli ještě připlatit za výjimku další 2000 kč.Ale věřim,že ty pátky zůstanou.Mají to tak léééta.Takže jen formalita.A pak třeba v lednu jen donesem dotazníky.Ale už nás má napsaný. ;-) Jméno nevěsty i ženicha :-D
Odpovědět
ranko :-) pb gratulace! ;-) hailli to neni inspirace od sonipy, ale ode me pro sonipu :-) ten dort je fakt holky mnam, drahy na to rekl kdyz mu trnuly skrane, ze neco takovyho v zivote jeste nejedl :-N anka diky! x-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
PB: No to se máte...taky už bych moc chtěla mít zarezervovaný termín. No příští víkend jdem na jachtu a pak se rozhodne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,tam vám to asi dají rovnou,ne?na matrikách čekáš,ale takhle na tý lodi by to nemusel být problém ;-)
Odpovědět
ava congrat k tomu ze nejste bezdomaci ;-) :-D amad i hailli urco neco bude za misto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB: No to asi jo, navíc píšou, že mají svého oddávajícího, kterej je sice nějaký apoštolský kněz či co, ale dělá obřady i pro nevěřící...no nepochopila jsem to, ale je to fajn. Jenže jsme to ještě neviděli a bez toho 15 000Kč nevyplázneme a když se nám to nebude líbit, tak problém přetrvává :-| Proto doufám, že se nám to líbit bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a pod Karlovým mostem....úplná pohádka.Tak uvidíte.a tam teda obřad a 2 hod.plavba a pak do sprot hotelu,vid?A co ty 2 hodiny?To bude chtít nějaký občerstvení,vid?
Odpovědět
Profilova fotka
amad, na te jachte bude jen obrad? nebo i hostina? holky, svatba se dá pořídit opravdu za pakatel, koukejte http://www.beremese.cz/album/view.php... abychom tak taky nedopadli 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíte, na co dělat divadlo za 100 000 kč, když to jde i takhle :-D
Odpovědět
amad prosim te ten apostol, to je zrejme pan Makovicka :-D ano dela, stejne tak jako od unitaru pan Samojsky - toho budeme mit my a tesime se :-)
Odpovědět
hailli, dobrej napad :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?