Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
smazte ty sekundy ]-( fakt to pusobi depresivne =-) me staci, ze to mame za 8 mesicu a 14 dni a jeste nemame poradne nic :-D
Odpovědět
No, jak komu, ale každopádně budu skoro poslední, takže mi budete moct udělovat cenné rady:-).
Odpovědět
no gepe já jsem asi fakt na to debil protože nic,no ale to nevadí stačí že vím kdy kde a vkolik to mám tak abych přišla na svoji svatbu v čas :-D :-D :-D
Odpovědět
anko, tobě to nejde vložit? Mně to taky nešlo, ale je to jednodušší, než si myslíš:-). Normálně to url vložíš do těch detailech v albu, jak tam píšeš co a jak - ctrl+c a ctrl+v.
Odpovědět
anka, tak to vezmeme strucne :-) tady http://daisypath.com/Wedding_step1.php si vyberes pozadi - ma to tri stranky, tak mi rekni na kterem listu a umisteni toho pozadi. ted :-) pak pujdeme na druhy krok ;-)
Odpovědět
ty stranky jsou oznaceny jako 1,2,3 muzes se pohybovat sipkami do prava a doleva :-)
Odpovědět
je to to: choose scene
Odpovědět
gepe to jo to jsem dělala ale to zkopírovaní to mi nejde ,nevím dělala jsem to podle toho co jste napsaly a nic :-N :-N
Odpovědět
Tak holky, mám doma šaty..Jsem z nich malinko zklamaná, protože jsem za tu cenu čekala lepší materiál, ale co už. Jinak jsou mi samozřejmě velký, ale to se opraví. Takže takový ty pocity, hurááá mám šaty, ale budou dokonalý až se opraví:-) Za chvilku dám pár fotek do alba
Odpovědět
no uvidíš to se spraví,no tak tam něco dej at můžeme posoudit :-)
Odpovědět
anka, event day - das datum svatby; enter your pesronal text - das si text co bys chtela; a vpravo pak das NEXT http://daisypath.com/Wedding_step3.php jakmile das NEXT zobrazi se ti tam tohle: http://daisypath.com/Wedding_code.php a cca vpravo cca uprostred stranky je okynko s timhle nazvem: Code snippet: HTML, Used for some forums. kliknes do toho okynka a ta zmet znaku a textu se ti obarvi modre.. jak se ti to obarvi tak na klavesnici zmacknes ctrl a pridrzis a k tomu jeste zmacknes rovnou C
Odpovědět
ehm, koukám, že prsa mi k těm šatům nenabalili:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
porodnibabka: ještě k té kytici - vzhledem k tomu, že ostatní "ptákovinky" jako myrty a vývazky a svatební knihu a truhličku na přání atd. mít nebudeme, aetvtak do té kytky prachy vrazím, abych si jí užila, až se vrátíme ze svatební cesty a pak co to půjde
Odpovědět
nasledne si tady kliknes na svoje album a zobrazi se ti, vcetne toho Zmenit udaje o albu... tam mas pak okynko Popis alba... kliknes do nej levym mysitkem a pak opet zmacknes a pridrzis ctrl a zmacknes v .... nasledne staci ulozit zmeny :-) kamila tak to jsem zvedava a je lepsi kdyz jsou vetsi, aspon se daji upravit, mensi uz zvetsit vetsinou nejdou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamilasv: a kde sis ty šaty nechala šít? Vypadají pěkně, ale jsou ti asi fakt dost velký...
Odpovědět
kamila: no velký ti jsou, ale vypadaj teda krásně. A to ramínko s kytkama je moc hezký:-). Jen počkej, až je doladíš - účes, boty, doplňky...:-) x-).
Odpovědět
anka! idealni puncosky k tem tvym tanecnim populnockam ;-) http://www.sexy-pradlo.com/detail.php...
Odpovědět
kdybych mela trenky, tak si cikam do trenek z tech ruznych puncochacu :-D http://www.sexy-pradlo.com/katalog.ph...
Odpovědět
mám je z toho lightinboxu s poštovným za 4500, v ČR je mají za 9000,- Jsou mi velký, ale je fakt, že lepší než malý:-) ale pomalu z nich začínám mít radost
Odpovědět
kamila, vypadaji fakt dobre! jen jsou fakt asi vic nez o cislo vetsi, ale to se na bokach zabere a bude to uplne super! blahopreju :-N
Odpovědět
Jsem ráda, že mi sedí ten výstřih, teda když se to zabere, že mi to nebude dělat takovou tu mezeru, jakou dělají korzety uzkoprsím holkám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kami,jsou krásný,ale opravdu hodně veliký,ale až si je necháš upravit,tak budou boží. ;-) Amadeusko,blíží se to dost.A jakmile to bude půl roku a mín,tak to uteče jak voda.Tady podle rad všech nevěst. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB: Tak to máme po Novém roce ;-) Já se na šaty vrhnu až tak v únoru...zatím bych z toho měla akorát deprese... Teď se těším na zamluvení data a pak si asi dám na chvíli pokoj, abych ty přípravy taky přežila:-)
Odpovědět
anka pocitadlo super! jen by mozna stacilo pouze jednou ;) :-D pockej, ja ti to udelam a poslu ti do IP primo odkaz jeden :-)
Odpovědět
kami, fakt pěkný, ale ta velikost mě děsí - posílala jsi tam svoje míry? já to mám teda objednaný odjinud, ale stejně... i když mě teď děsí i to, jestli vůbec přijdou a jak budou vypadat :-S :-x
Odpovědět
ankaaaaaaaaaa stop! vymaz celej ten popis alba a vloz do nej jen tohle co si tady zkopirujes: pak dej ulozit a odejdi z alba treba sem do diskuze a pak se vrat do alba a budes to tam mit jen jednou :-)
Odpovědět
hmmm se to nezobrazilo tady... posilam do IP
Odpovědět
gepe, ty punčochy jsou nádherný x-) z toho by se přítel asi zbláznil :-D :-D :-p
Odpovědět
teri, mi povidej :-D ja uz si vybrala na svatbu sestery :-D :-D
Odpovědět
Jakože ty moje vypadají přesně stejně jako na jejich obrázku, ale já tam nemám žádné moc zdobení, tak na tom neměli ani co pokazit a korzet tam taky není...Materiál jsem čekala o trošku lepší, ale není to taky žádná hrůza. Tu velikost jsem spíš zblbla já, protože šaty velikosti M odpovídali mojim mírám úplně na centimetr, ale já se bála, že to maj ti číňani vždycky takové menší a vzala jsem si velikost o číslo větší...Aspoň do nich můžu otěhotnět:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?