Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
já na šaty vlítnu taky až po novým roce až budu hubenější - už jsem byla jednou cvičit :-D
Odpovědět
kami, teď jsi mě trochu uklidnila :-N ale ty šaty jsou fakt moc pěkný, sluší ti :-) gepe, já zatím troje, ale ještě nejsem na konci :-D a dost uvažuju o nějakých i jen tak ;-)
Odpovědět
teri, tak to napodobne ;-) kdyztak tady jsou taky jeste puncochace, navleky apod. taky na bezne noseni i na zimu :-) http://www.e-puncochace.cz/
Odpovědět
Já právěže nejsem moc šatovej typ, šaty mám jedny a sukni žádnou, takže jsem potřebovala jednoduché šatky. Vím, že existuje spousta nádherných šatů, ale jsem ráda, že mezi něma už nemusím vybírat:-) My zas ráno s přítelem v 5:30 běhali po lesích:-) už to zvládáme v lepším čase a odpoledne jdu s kamarádkou na heat, takže večer asi usnu jako kotě.
Odpovědět
Profilova fotka
kamilasv: o heat uvažuju taky, ale byla jsem prvně na zumbě a úplně mi učarovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu já jdu dneska poprvé po dlouhé době, po nemoci, na volejbal. Tak doufám, že to zvládnu a že budu moct zase pomalu začít cvičit, abych se sebou konečně něco provedla...
Odpovědět
Já moc nezvládám ani ty sestavy na aerobiku, tak nevím, jak by mi šla zumba:-) Ale heat je supr, chodíme na prodloužené lekce co trvají 1,5 hodiny a odcházím totálně promočená potem
Odpovědět
Profilova fotka
hani a kam na Zumbu chodíš? ;-) Heat je vlastně co?Vim,že to u nás taky cvičí,ale nevim. :-( Amadeusko,tak já na šatky půjdu před vánocema. tak týden před.Snad už bude nová kolekce.
Odpovědět
Profilova fotka
kamilasv: a kam chodíš an heat? já byla po hodině zumby tak mokrá, že mi ještě za hodinu kapalo z culíčku :-D problém s krokama jsem neměla, dělala jsem už dřív trošku břišná tance a salsu, tak to šlo. bavěj mě na tom ty latinskoamerický rytmy a na konci jsme dělali jeden řeckej tanec. aerobic mě otravuje.. blééé
Odpovědět
Profilova fotka
takhle,heat znám,ale jak to probíhá na těch lekcích konkrétně.Mohla bych to klidně míchat se Zumbou. ;-)
Odpovědět
Chodím na Praze 4 do sportovní akademie domyno. Aerobic mě právě taky moc nebere... H.E.A.T. PROGRAM … je aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem. Vychází z přirozeného lidského pohybu – CHŮZE s využitím mechanického pásu. Prostě rychlá chůze na pásu s tím, že si tam nastavuješ zátěž atd.
Odpovědět
Profilova fotka
a to ti řiká asi ten instruktor,ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Jojo, on ti říká, na jakou zátěž si máš ten pás nastavit, jak rychle jít. Systém podobný jako třeba na spinningu, teď pojedete 3minuty rychle, pak 3 minuty kopec...Docela mě to chytlo, nejde si tam totiž odpočinout jako na kole, kdy si sedneš na sedátko, ubereš zátěž a jsi v pohodě, ten pás pořád jede, takže ty musíš pořád jít:-)
Odpovědět
kami šaty jsou pěkné :-) :-)
Odpovědět
gepe, fakt dokonalý, díky moc... projíždím ještě tu první stránku a já bestie poslala odkaz i příteli... 8-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kamila: my už byly na jaře s kamarádkou objednaný, rozbolele jí asi dvě hodiny před zub, tak jsme nešly a od tý doby se neodhodlaly...
Odpovědět
gepe:tak já to vzdala,nevím co stím mám i kluk říkal že to dělám dobře ale nějak se to tam objeví bud desetkrát nebo vůbec no nic,zkusím to později ale aspon vím kde to hledat
Odpovědět
teri za malo :) anka, to je divny.. ale delala jsi to opravdu dobre..
Odpovědět
Profilova fotka
no,docela jsem taky s kamarádkou přemýšlely,že na heat zajdeme,ale nevím,no.Bojim se trošku. :-N Teda Teri,ty jsi potvůrka ;-)
Odpovědět
to víš děcka pracujou s počitačem ve škole tak toho ví víc než já,ale taky říkal že to není možné.No není to tak duležité ale jinak díky za snahu :-) :-) za chvilku zas všichni vypadnou protože pujdou na fotbal :-) :-)
Odpovědět
anka, co pouzivate za prohlizec?
Odpovědět
anka, tak se muze vyzkouset zase nekdy priste :-) :-)
Odpovědět
no to se ptáš te pravé :-D :-D :-D já zvladám jenom ty klasické věci,takže vůbec nevím jaké mám funkce a tak :-N :-N hlavně že zvladám něco jiného :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
br..ten fotbal jim nezávidim.Sicesvítí sluníčko,ale je zima až praští :-S
Odpovědět
no mají ještě dva zapasy a pak jim končí sezona a potom začnou na jaře,no zatím ani jednou neprohrály,tak budou asi na prvním místě.Tak zase bude oslava. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty se maj.Přítel hraje taky takhle a většinou je oslava,když vyhrajou nebo nespadnou do nejnižší ligy :-D :-p Takže je fakt,že už jimataky pomalu sezóna končí,ale stejně,hrajou většinou večer a venku za jakéhokoliv počasí.To by pro mě nebylo
Odpovědět
anko, ale já to počítadlo u tebe v albu vidím =-) pb, nojo, jsem strašná :-N jsem se ptala, co by vybral, tak prý neví, co dřív :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D jak řikám,potvůrka,no :-D Teda ted čtu diskuzi na restauraci,kde budeme mít hostinu,tak nejen,že dáme jako rezervaci 2000 kč ted,ale ještě 6 týdnů před svatbou dalších 8000 =-) :-. Jsem debil,že mi to nepřijde standartní nebo já nevim.Holky co myslíte?! :-o
Odpovědět
pb, my dali celou rezervaci hned.. a mame jistou celou ubytovaci depandence - na to zaloha nebyla, salon a zahradu komplet.. teri ja u anky nic nevidim... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB: my budem muset platit najednou 10 000 Kč :-( Taky mi to přijde, že je to hodně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?