Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
no to oni taky tak hrajou i v dešti,no to je sport ;-) ale jsem ráda že něco dělají.Tak doufám že s nich něco bude ;-) holka chodí do aerobiku ve škole.a ten nejmladší zatím nic nedělá terinka.fakt jo a nebo si děláš srandu,já nic nevidím =-) =-)
Odpovědět
já taky nemám zatím zálohu,ale až na jaře budem dávat ;-)
Odpovědět
Anko, já u tebe taky vidím počítadlo, modré a zbývá ti 9 měsíců a tři týdny:-)
Odpovědět
pardon, 3 dny
Odpovědět
Tak to je divné,to bude nějaká záhada :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se tu mějte...já jdu domů a pak na ten volejbal. Snad to ve zdraví přežiju ;-)
Odpovědět
divny taky nevidim... asi se zkusim odhlasit a prihlasit... amad, hezke odpoledne :-)
Odpovědět
amadeuska sportem ku zdraví a nějaké to kg dolů :-D :-D no já bych taky měla ale pořád jsem nachlazená tak nechci moct divočit :-N :-N
Odpovědět
jo uz vidim :-D to modry je pekny :-)
Odpovědět
taky na chvilku mizim, zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
anka: taky to vidím - 3x v němčině
Odpovědět
Profilova fotka
anka: a nic jsem nepila ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
anko, teď jsem koukala znovu a fakt je tam najednou třikrát :-. a taky jsem nic nepila :-D pb, mě ta záloha teda přijde dost... hlavně nechápu, proč to dáváte nadvakrát?
Odpovědět
Profilova fotka
Já to vidim dokonce 3x,anko.Já zálohu chápu,ale proč na 2x? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
páč jistota je jistota Holky vítě proč chodí anorektičky pozdě??? Protože kdo zaváhá nežere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
normálně,fakt nesnášim Prahu a naše sídliště,přítel přišel k autu a řvalo jako kráva,tak vlezl pod něj a nějaký hovado nám vyřízlo kus trubku od katalyzátoru.origoš stojí až 13 táců. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tím mě včera večer rozesmíval čekatel v posteli poté co jsme se pohádali, že nezametl chodbu - on sice zametl, ale jinou, než jsem říkala a on to špatně pochopil. nebo já to blbě vysvětlila . no to je jedno A proč chodí pozdě emáci (takový ty EMO s tou patkou): protože kdo pozdě chodí, sám sobě škodí.. a už se vtipama končím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ty jsi až normálně drsná. :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: já????????
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se vrátila ze salonu a jsem úplně nadšená. :-D zcela jiný přístup, než v tom minulém salonu. bohužel jsem ale zjistila, že mi bílá barva vůbec nesluší. že v ní vypadám jako smrtka. :-( takže budu muset mít barvu šampáňa a teď nastává veeeeeeeeeeeeeelký problém přemluvit mého přítele, ať si vypůjčí černý oblek se šampáňo košilí a bordo kravatou. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
markys: mě taky bílá vůbec nešla, i když si beru na sebe civilní bílou halenku, musím na to hodit nějakou teplou barvu na svetru nebo saku
Odpovědět
Jé Markys já bych řekla že ty tvé první šaty jsou ty mé vysněné, krásně mi padly ale cena za půjčení na víc dní byla vysoká a ušití drahé-jsou moc krásné.
Odpovědět
markys, pekny! ty prvni asi nejvic... a ty nejsou bily?
Odpovědět
Profilova fotka
ty první jsou šampáňo a půjčovné je 5000,-Kč. není to zrovna nejlevnější, ale jsou krásné. :-D
Odpovědět
No taky byly šampáno a půjčovné není drahé ale za týden navíc chtěli 2500 takže bych dala 7500 za půjčen í šatů a to jsme nechtěla. Ale jsou krásně a skvěle sedí že???
Odpovědět
Profilova fotka
lucil07: a jak to vypadá s tebou a přítelem? už je vše v poho? ;-)
Odpovědět
to vubec nevypada jako champagne :-) a pujcovny neni zase tak drahy ;-) koukalas jestli by se nedaly i nekde treba koupit?
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak. seděly mi jako ulité.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem se nedívala. ani mě nenapadlo, že bych si je kupovala. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?