Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: jo, vlastního sourozence vyfakovat je těžký, ale proveditelný, ale toho partnerova to nejde, to musí ten druhý sám a o vlastní vůli, jinak se to podle mě vymstí. viděla bych to na vysvětlovat, vysvětlovat, aby si na to přišel sám přítel, co má udělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanakniha: vyber si jaké chceš počítadlo, nastav datum, vyber motiv a pak dej kopírovat. Rozklikni si své album a nahoře máš vedle svého loginu změň údaje v albu. Klikni na to a do popis alba vlož ten odkaz a uloži změny. a mělo by to být. ;-)
Odpovědět
no jo ale v tvém případě,bych to řešila protože pokud máte spolu žít a mít děti tak určitě máš ktomu co říct,ten jeho bratr to udělal v době kdy jsme spolu ještě nebyly ale od té doby ví že by u nás nepochodil,protože ví že já mám to hlavní slovo a kasu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já teď frčím do svatebního salonu na zkoušku šatů. už se moc těším. doufám, že paní, která se mi bude věnovat, bude příjemnější než u 1.pokusu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hana: já nevím, já si to hodila k popisu obrázku a celé s mi to rozhodilo, ale je to tam, tak to neřeším:-)
Odpovědět
markys:tak at ti to výjde :-) a pak dej nějaké fotky do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys9: Taky držím palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys užij si to a pak musíš dát info.
Odpovědět
rouy, máme spoustu kamarádů právníků, takže skutečně můžu potvrdit, že takových případů jsou mraky - každý si myslí, že když je to rodina, tak pohoda, ale ono to tak není a pak to ty rodinné vztahy spolehlivě zničí a peníze už nikdy neuvidíte... u nás se to stalo dvakrát (ne u těch samých lidí), ti první spolu od té doby nepromluvili (btw. ten příbuzný, který shrábnul prachy, už nikoho jiného nemá - nechápu, že mu to za to stálo), ti druzí sice jo, ale pořád je to žere... asi nemá cenu ho přemlouvat, aby to nedělal, ale rozhodně to sepište a ať to oba podepíší... platit za něco, co nemáte jisté, je fakt hodně velká hloupost!
Odpovědět
Profilova fotka
a kde mám najít ta počítadla? nejsem poloanalfabet, ale skoro celý, jak tak koukám
Odpovědět
já to taky hledala a nic,stoho si nic nedělej :-D :-D :-D
Odpovědět
treba tady zensky :) odtamtud ho mam napr. ja a bella a jeste dalsi :-) http://daisypath.com/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gepe: díky, něco se mi tedy podařilo, ale počítá mi to jen měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
Hoheej...už jsem na to taky přišla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D už vím, proč mi to počítá jen měsíce - ono je totiž dneska třináctého - takže svatba je přesně za 7 měsíců
Odpovědět
hana :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D taky dobrý :-D já tam už jedno počítadlo mám a druhý mi tam nejde vložit,tak asi něco dělám blbě nebo co. :-N
Odpovědět
Ahoj holky!:-) Tak jak se máte? Já jsem teď dorazila ze školym jdu si dát svý dnešní první jídlo, pak kafe a dočtu vás...
Odpovědět
Profilova fotka
hned jsem to musela čekatelovi zavolat :-)
Odpovědět
no já na to nepřišla no nevím co jsem tam udělala,doufám že mi tam nic nepřijde napsala jsem tam email adresu,no neumím anglicky tak se do ničeho moc nepouštím :-N :-N :-N
Odpovědět
hanakniha: 7 měsíců...ty se máš:-). Já budu čekat ještě víc jak 9:-(.
Odpovědět
Profilova fotka
že už je to za 7 měsíců,myslíš? Tak už tam mám dvě počítadla. :-N
Odpovědět
Holky, to počítadlo se sekundama by se mělo zakázat, to je stresující:-D. Já vím, že se těšíme, ale tohle by mě trochu štvalo :-D .
Odpovědět
anka, tak tady pro Tebe :-) pripadne Ti s tim anglickym nejak pomuzu :-) http://planujemesvatbu.cz/magazin/sva...
Odpovědět
bella.však se dočkáš,tet mám trochu pauza co se týká svatby.V listopadu jak pujdu zanést papíry na matriku tak budem dělat to oznamení a prstýnky,no a pak jenom ti chlapy a je to.
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: já udělala ty tři kroky - výběr pozadí, panáčků, pak doplnila datum a na další stránce je obdelník s hlavičkou: Code snippet: HTML, Used for some forums. ten text pod ním označíš, zkopíruješ (CTRL C), rozklikneš svoje album a vložíš ten text (CTRL V) do popisu alba
Odpovědět
Profilova fotka
Bello,měto taky deptá,ale maj to tam,no.Já to nevyplnila,ale stejně na ty sekundy nekoukám. ;-) 7 měsíců a 2 týdny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella: sekundy jsou pod mojí rozlišovací schopnost
Odpovědět
Jasně:-). Ignorovat, ať se z toho nezblázníte:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
PB: No už se nám to blíží co:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?