Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
anka, s tim psem jsi me dostala :-D :-D hailli diky za ten odkaz, poreferujes pak? :-) ten kramek vypada ze fakt maji velky vyber bella noo... ono cokoliv co je smradlavy nebo plesnivy proste neji =-) jednou jsme dostali velky plato francouzskych syru k vanocum, s mamou sme si posmakly jak na kozim, ovcim, atd., a drahy chude mel jen goudu ci co to bylo :-D :-D smudli, se mas :-) holky ja nemam porad nic... =-) 8-(
Odpovědět
smudlinka: to je škoda, že jí nemáte blíž, je to fakt skvělej obchod. My tam budeme zařizovat příští rok celou ložnici. Tak když zrovna neplánuju svatbu, tak vybírám, čím to zařídíme.
Odpovědět
gepe: já bych nikdy nic smradlavýho nesnědla:-D, takže ho chápu.
Odpovědět
bella ja tomu verim, hlavne od doby co zkusil kvuli me kousnout fakt do malyho kousku klasickyho hermose a zacal se davit a vypadal ze hodi hned tycku :-D :-D :-D od ty doby chci vzdy po necem dobrym akorat pusu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jednou si tam snad zajedu :-)
Odpovědět
smudli, urco zajed! :-)
Odpovědět
gepe: tak přesně to se mi stalo, když mi někdo kdysi vnutil romadur, málem jsem vrhla a mám z toho šok doteď:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe i po Hermelínu =-)
Odpovědět
bella ja to ale do dneska nechapu co vam na tom taky muze vadit :-D i kdyz.. kdysi jsem mela takhle blok na meloun, na spenat a do dnes na takovej ten klasickej pomerancovej stavo-sirup... u vseho to bylo a je po urcitych zazitcich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
konečně polední pauza! já taky miluju sýry a je mi jednou jaký :-D hlavně miluju nivu nebo jí podobný sýry... smudli, hlavně do ikey nejezdi o víkendu, to je to tam o nervy ;-) na zličíně mam vždycky dojem, že je tam zbytek republiky na západ od Prahy...
Odpovědět
gepe: na meloun?? Já na džus s dužinou, to se mi zvedá kufr:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ticho o sýrech, se tady uslintám :-D av: no nám to jinaj než o víkendu nevychází, že by jsme tam mohli... uvidíme, třeba to do svatby stihneme
Odpovědět
Článek se načítá
ava, presne! :-D nejen co se tyka syru, ale i ikei bella: jj, nemohla jsem ho xx let, protoze jednou jako mala u dedy jsem se ho prejedla, to by bylo v pohode, ale v noci jsem se sla napit osudneho sirupu.. po ulehnuti jsem letela zvracet a pak se napila... a tak porad dokola nez jsem to proste hodila na chodbe a to uz me videl deda a rekl at uz tu stavu nepiju :-D no a po spenatu jsem se ve druhy tride v druzine po***, ze jsem ze skoly odesla jen v puncochacich no =-) :-D smudli, no... ja se fakt tesim, za chvilku si jdu chystat, nebo si taky udelej ;-) :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měla teď výborné masenko s nádivkou x-) sýr mám leda mazací :-D
Odpovědět
gepe: Tak teď jsem se fakt nasmála:-D. Já nemůžu červenou řepu, jak jí do nás v jídelně na základce cpali...
Odpovědět
Já jsem dala píct kuře:-). Vstávali jsme dneska hrozně pozdě, měli jsme včera do dlouho do noci návštěvu.
Odpovědět
bella njn 8-) :-D tak to muzu, skolni jidelna u me akorat zanechala nechut k caji s mlikem a naopak lasku k mlikovy polivce :-p :-N
Odpovědět
probůh, radši ani nebudu zjišťovat, co to je ta mlíková polívka:-D :-D.
Odpovědět
bella to je z mlika udelana polivka a davali vzdy do toho pismenka nebo cisla, takova bila, mnaaaam ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brrr mlíková polívka... fuuj na tu mam vzpomínku ze školky, kdy mě donutily vychovatelky, abych snědla celej talíř... snědla jsem ho a v žaludku vydržel jen do chvíle, kdy jsem si na stoleček donesla řízek... řízek plovoucí v mlikovce ve mě zanechal naprostý odpor k týhle polívce...
Odpovědět
gepe tak to by asi nešlo:-D. Ale písmenkovou miluju:-).
Odpovědět
:-D ava a bella :-) to ja si ji i pridavala a jednou za mnou stala tridni a rekla mi ze bych mela ji tolik nemela jist, ze po mliku rostou hodne prsa :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fuj,taky jí nemám ráda...Brrr.Jinak jsem si našla pána,co půjčuje párty stan,3x6 s postraníma plachtama na víkend za 300.Takže nebudu vyhazovat peníze.KOupím jen ten malej k tomu asi za 400 a druhej mají rodiče.Pod tím bude stůl a tuna žrádla. ;-)
Odpovědět
gepe: no vidiš to...narostly:-D. A mně s avou ne! :-D
Odpovědět
porodnibabka: to je dobrá cena! ;-)
Odpovědět
pb posles mi prosim na nej odkaz? :-) bella ]-( no nevim zda to je po tom mliku, ale je fakt ze driv jsem se po nem mohla utlouct :-D
Odpovědět
no nic, jdu kuchtit, idealni cas aby byl obed na jednu hodinu :-p :-D
Odpovědět
gepe oběd v jednu je ideální:-).
Odpovědět
Profilova fotka
já už mam po obědě... ale mma kysole v kruku, jak jsem si vzpomněla na tu mlíkovku :-o taky se říká, že prsa rosou po pivu... to je blbost, já piju pivo od 17ti let a prsa nikde... jediný do mi narostlo, je pupek :-D já si budu taky půjčovat párty stany, akorát takový ty co mají na dýlku kolem 10ti metrů a na šírku asi 5...
Odpovědět
Profilova fotka
ježíši, teď jsem si to po sobě přečetla, fuuj! to je hnus, samej překlep...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?