Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
porodnibabka.jo jo je to pravda my jsme silnější než chlapy,to oni si jenom na drsnáky hrajou :-D :-D
Odpovědět
anka, no jsem sama doma, tak to preziju ;-) :-D drahy smradochi veskery a plisnaky nesnasi, tak by asi odpad :-D :-D smudli, bavily jsme se o tom, ze my asi mame moc laxni pristup k chystani svatby a ty ze poprvy taky a kam ty pripravy dosly, nebo tak nejak
Odpovědět
Profilova fotka
jo já jsem se svatby bála no :-N kvůli financím atd a teď se to nějak rozjelo... vlastně máme už velkou část hotovou, nevím proč ale najednou jsem se do toho pustila, asi i proto jsem zjistila kde je co levné atd :-D
Odpovědět
smudli já taky jsem nakupovala a tet si spočítala kolik jsem už utratila,a je fakt že když nakupuješ z káždé výplaty tak to ani tak nepocítíš než to dáš naráz.Takže taky jsem měla obavy o finance ale už je to v pohodě :-) gepe.tak já taky sýry miluji,tet tu mám akorád smrad jak mi tady prdnul ten muj pes :-D :-D jsem zabalená v dece a větrám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka: se koukni jak mám vše spočítáno v albu :-D čekala jsem, že s tímhle nákupem se přehoupnu přes 10 tisíc :-D
Odpovědět
smudli .tak já už jsem na těch10 000kč sice to nemám v albu tak napsané jak ty ale mám v albu vše co už mám nakoupené a některé věci tam ale nejsou.Takže zatím to jde.Do prosince bych chtěla mít hotové prstýnky,na které dostanu od babičky stím že máme svoje zlato.Takže pomalu ale jistě :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si to píšu tam, bo mám v tom větší přehled, a alespoň někteří vidí, že to jde i levně :-D tak máš zatím o pár měsíců víc času, já už totálka šílím z toho jak se to rychle blíží, do toho dvoje kulatiny, vánoce... no krása :-N
Odpovědět
No my jsme letos všechno odbouraly jak narozeniny a vánoce taky,letos to bude jenom takhle symbolické a dětem se koupí jen to co nutně potřebujou,už jsou rozumní takže ví že bude svatba takže je na to potřeba peníze, :-) :-) já si jinak vše píšu do deníčku takže taky mám přehled,no je fakt že po novém roce to budeš mít za pár :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda fuj holky, syrečky :-p , jsem na tom stejně jak přítel od gepe, tyhle zrající fakt nemůžu, i když jinak sýry miluju smudli, anka, to se máte, že už máte nakoupeno :-) já snad nakonec moc výdoby kupovat nebudu, žádná organza, kamínky a tak, už mám hotové lucerničky, tak do nich jenom koupím svíčky a pár další blbůstek včera jsem googlila a googlila a našla jsem nové oznámení, které by se mi líbilo, zítra ho sem hodím do alba, mám dva typy, tak potřebuju poradit, který je lepší
Odpovědět
Profilova fotka
holky, taky bych nakupovala a vymýšlela, ale tim že nemáme termín to nejde a ještě mě nahlodala bella, takže uvažuju, že se budu vdávat v krátkých šatech... a ke všemu mam tolik práce, že mi na nic jinýho nezbývá čas...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky řeším otázku kolem obleku, mamka radila říkala, že by brala světlý ale mě se zdá slavnostnější tmavý a je lehčí ho tady u nás sehnat... tak nevím no... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, mě osobně se světlý obleky vůbec nelíbí... na to musí bejt chlap správnej typ aby mu to slušelo, jinak to vypadá divně
Odpovědět
Článek se načítá
haili.ahoj,no já te výzdoby taky moc nemám jen vlizelí,svíčky,plátky růží,ubrousky,nechci to mít na stole přeplacané ale krásné. :-) holky musím na hodku k babičce,tak se pak dostavím pa :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tady je ten obchod s papírem na národní, co jsem tu kdysi psala http://grandpapir.cz/ dnes to tam asi skočím omrknout
Odpovědět
Profilova fotka
dnes si poprvé užívám naše nové deky a polštáře :-D valím se v nich jak prasátko v chlívku :-D jen nechrochtám blahem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak, ten oblek asi pojedeme brzo zkusit... uvidíme jak drahý bude vypadat
Odpovědět
Ahoj holky!:-) gepe: po takovým jídle to chce vyměnit byt, co?:-D Já je teda nejím, ale přítel je miluje a moje rodina mě zase trápí francouzskejma sýrama, co fakt hodně smrděj. smudlinka: a to budete oblek půjčovat, nebo kupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Bello kupovat, bo nás čeká asi víc podobných akcí + jak říká můj táta - hodně pohřbů :-N
Odpovědět
smudlinka: tak pak kupte ten černý, ne? Ať ho využijete.
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, tak v tom případě tmavý, světlý byste na pohřbech neužili :-D no tmavý je takový univerzálnější, je to sázka na jistotu, ve světlém by fakt nemusel vypadat, tak uvidíte, až vyzkoušíte na živo
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky smaradochy miluju.Romadur a různý kozí a i francouzký.To jsou delikatesky. ;-) Ale je to tak tučný.. :-S Ale jednou za čas stejně neodolám. Smudli,tobě se to opravdu blíží.Zkus vychytat nějaký slevy.A když už šetříte..co takhle Britex?Je to výběrovej sekáč z Británie.Dá se tam ulovit i něco pěknýho ;-)
Odpovědět
haillie: to je pravda, ten světlý taky nejde každému! Třeba ten můlj by v něm, myslím, nevypadal tak dobře jako v tmavém.
Odpovědět
porodnibabka: výhodou syrečků je to, že ty nejsou tučný skoro vůbec!
Odpovědět
Profilova fotka
my už máme vyhlídnutý za necelé 3tisíce, do toho investuji... jsem byla uklidit koupelnu, pes tam roztrhal celou roličku toaletního papíru 8-(
Odpovědět
smudlinka: tak to moc dobře znám! Ten náš hajzlík když najde papírový kapesníky, tak jsou rozškubaný po celým bytě:-D. 3 tisíce jsou skvělá cena.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, netušíte jakou gramáž papíru schroustá normální "domácí" laserovka?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem myslela, že mě klepne :-D přiběhl s toaletním papírem na noze :-D a druhej mi nechtěl odejít z kaluže a teď se tady válí v posteli 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Smudli,tak do toho jděte,to je supr cena. Bello,to je fakt,ale ty jsem ještě snad nikdy neměla.Tak vyzkoušíme.Aspon si smradem budu noovat s pejskama,těm to chutná. ;-) Jo,pejsi...naš čubina,co jsme měli dív se nebála roškubat ani peníze.A měla jsem spoustu tangáčů a fakt ten typ,3 niti v riti a jen je nakousala,chytla jsi za to a roztrhlo se to. Jo,v Ikee jsem si koupila ubrousky v barvě svatby,ěli je za 39 a rámeček na fotku,s takovým ti širokým okrajem kolem fotky,na podpisy všech zúčastěných svatebčanů.Je moc pěknej a nebyl ani drahej.
Odpovědět
Profilova fotka
já vám tu Ikeu tak závidím :-( my by jsme museli busem do Brna, takže nás cesta výjde na cca 500kč a to se nám moc nevyplatí
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, moje bere normálně 80g, ale schroupe i 160 g, ale to tam musim ty listy strkat po jednom..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?