Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
belo ty jses uzasna nekdo by te mel zamestnat jako vyhledavace internetu
Odpovědět
rouy: nevím, jestli něco takovýho existuje, ale je fakt, že by mi to asi šlo :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdo???
Odpovědět
Profilova fotka
já tu už jsem, kontrolovala jsem mail... jinak jsem zjistila, že se nakonec vlezeme s lidma pod 35 uf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, to se máš! u nás to spíš narůstá... jsem koukala, žes příspěla do diskuze nevěsty studentky... taky jsem chtěla ale pak jsem se nato vykašlala...
Odpovědět
holky, díky :-) tak jsem hodila do alba fotku prstýnku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano já jsem to snížila díky svědkyni, která mi otevřela oči :-D no mě to vytočilo, proto jsem tam napsala 8-( ]-( Terinko naše, mooooc gratuluji a prstýnek je krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri, krásnej! a jak to proběhlo????
Odpovědět
bylo to vtipný :-D přítel mě vzbudil slovy "vstávej, vstávej, je to důležitý!" a když jsem otevřela oči, byla tam krabička a přítel se zeptal, jestli si ho vezmu... tak říkám, jestli to myslí vážně :-D a on, že jo a ať to otevřu, že je nervózní... x-) smudli, koukla jsem na ten tvůj příspěvek a máš pravdu... fascinuje mě, že s těma penězma by ještě chtěli příspěvky :-x
Odpovědět
Profilova fotka
teri, tak to bych se ani nezlobila, kdyby mě budil kvůli tomuhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D pěkné zasnoubení :-D já k tomu už nemám co říct... hold někteří narazí až jim na dveře zaklepe realita
Odpovědět
Článek se načítá
Teri, ten je krásný! Připomíná mi "eternity ring", opravdu hezký a bude se ti dobře ladit ke snubáku:-). Tak jsi šťastná, co?
Odpovědět
holky, děkuju :-) mně se taky strašně líbí, čím dál víc x-) a šťastná samozřejmě jsem, mám dneska nekontrolovatelné záchvaty radosti :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno terinko, je náááááááááádherný, to přítel dobře vybral, já budu muset asi taky vytahnout ten svůj a nafotit ho :-) ať mám na něj nějakou památku, přemýšlela jsem, že ho použiju na výrobu snubáku, ať ušetříme
Odpovědět
dobre ranko teri, MOC blahopreju! prstynek je nadherny!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno ;-) nenávidim pondělky! :-S
Odpovědět
bella Ty saty co jsi sem dala vcera jsou uuuchvatny! x-) jinak ten cesnek vypada taky moc dobre :-N teri, je super, ze mate taky netradicni zasnoubeni, aspon budete na to pekne vzpominat :-D
Odpovědět
nejak mrtvo dnes po ranu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady :-D
Odpovědět
huraaa :-D uz jsem si rikala jestli je to tim pocasim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli to nebude spíš tim, že je zítra svátek, a spousta lidí má i dneska dovolenou...
Odpovědět
no jo vlastne... ja svatek nemam :-( ale je fakt ze si ho taky muzu udelat :-D
Odpovědět
Ahoj holky ,tak jak je . U nás opět prší je hnusně :-( dneska taky mám čas na oběd dělám jenom špagety bolognes,takže taková rychlovka.jaký je plán dne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už se těšim, že budu mít zítra volno, už toho mam fakt plný zuby.... dneska tu budu zas do večera :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Dnes jsem tak tvrdě k ránu spala, že jsem neslyšela zvonek když přišel pošťák :-N takže už mám na poště balíček s krabicema na výslužky x-)
Odpovědět
anka, tak to ja si udelam obaleny sirecky s bramborama :-p :-D ava, to ti rychle utece ;-) smudli a jak vlastne dopadly ty vase prvni pripravy na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky nemám dovču. :-( Je hnusně,zima,prší.Deprese na pochodu.Večer jedu za přítelem a budeme s kamarádama hrát Activity a bavit se. Teri,prstýnek je úžasnej.Moc ti to přeju a gratuluju.Vím,jak jsem byla štastná já.A přítel je frajer,i když byl taky na měkko.Jak mi v sobotu řekl můj kamarád."My jsme drsnáci a silný chlapi,ale vlastně na vás nemáme.Jste silnější než my,i když to nerad přiznávám."
Odpovědět
gepe.to mám taky ráda,a je stoho pěkný smrad :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe které teď myslíš? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?