Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty máš takovej dav lidí.To už je skoro valný shromáždění. ;-) Gepe,IP
Odpovědět
avano: no ale po černým pivu!
Odpovědět
Profilova fotka
já vim, zkoušela jsem černý, světlý, řezaný a nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem na youtube skoukla hodně videí od Leoše Brabce.Dělá pěkný videa.Mně se to líbí,ale to bych musela vyhrát,abych si ho mohla pořídit.12 táců je moc.A bůh ví,jestli to neni ještě dražší.Někdo od něj měl i předsvatební video.Ani jsem nevěděla,že to existuje. :-N
Odpovědět
avano: hm, tak to je špatná zpráva:-(. Řízky do podprdy to jistí:-D.
Odpovědět
porodnibabka: taky jsem na ně kdysi koukala. Některý videa jsou krásný, ale některý už takový přehnaný. Asi záleží na tom konkrétním páru. Já chápu, že třeba fotky a video je dobrá investice, ale 12 je dost no.
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem dneska za malý prsa ráda ;-) jinak jsem se ti ptala na ty růže, david austin se sem vůbec nevozí, protože jej pěstujou jen v británii, amnesie by se dovézt asi daly, ale prý je jednodušší a hlavně o hodně levnější, když se vyberou podobný, který se sem vozí. a myslim, že kdysi jsi mluvila o růžích savita, ty se sem vozí normálně. kdyždopádně je lepší si objednat určitou odrůdu, protože když jsim řekneš krémový, tak jsou schopný objednat nějakej šmejd, kterej bude za pár šupů a oni ti ho napálí v ceně třeba avalanchů...
Odpovědět
Profilova fotka
avano a proč se nedováží i z anglie.chápu,že holandsko je velkovýrobna,ale opravdu nikdo to nebere v čr?
Odpovědět
avano: díky moc!!! No tak nějak jsem to čekala. Na savity se ptal asi někdo jinej, ale jsou moc hezký! No já počítám s tím, že si řeknu, že chci ty vendely a k tomu nějaký ivory nebo gardénie něco takovýho...
Odpovědět
Profilova fotka
Jezus...to jsou názvy.To vůbec neznám |-| Já řeknu,že chci frézie a růže.
Odpovědět
holky, já teda sýry moc nemusím a smradlavý už vůbec ne... a takhle díky zhnusení v dětství nejím zelí - a asi už ani nikdy nebudu, odpor je příliš velký :-x my se do Ikey chystáme dneska, ale až večer (dřív jak v devět se tam nedostaneme, "náš řidič" dřív nemá čas :-(), tak snad tam tolik lidí už nebude...
Odpovědět
porodnibabka: no aspoň to budeš mít jednodušší a nic nepokazej ;-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
porodnibabka: jé tak to máme stejně :-) , taky chci frézi a růže ;-)
Odpovědět
terinka: tou dobou je to právě v pohodě!
Odpovědět
Profilova fotka
Jojko,viz mé album.Chtěla jsem z orchidejí v kombinaci s růžema,ale frézie miluju.Nádherně voní.No možná sem tam ještě nějakou tu orchidej dám,uvidim. Teri,na Zličíně i v tuto dobu je to mazec,i když spíš o víkendech a v pátek.Přes týden asi ne,e
Odpovědět
Profilova fotka
PB a jojka a jakou barvu růží???
Odpovědět
Profilova fotka
avano: tak nějakou takovou co mám první v albu - bílé frézie a rudé růže :-), a tvar to co má PB v albu
Odpovědět
Profilova fotka
jojka na svatbu jsou z červených nejlepší odrůdy grand prix nebo passion ;-) mají takový plochý hlavičky a kytka z nich vypadá moc pěkně :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,Já bílý. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nechci po stranách nic zelenáho.Jen bych se domluvila s pani květinářkou,jestli by namotala okolo stonků a kolem spodku kytky žlutý sisal.
Odpovědět
Profilova fotka
pb, to není špatný nápad ;-) hlavně to bude začištěný... a trochu to oddělí kytku od šatů, už jsem viděla, že se nevěsta fotila a kytka nebyla skoro vidět, protože měla stejnej odstín jako šaty... a to je přece škoda
Odpovědět
Já taky nechci nic zelenýho okolo, jen omotávku ze stuhy. Já pořád koukám na ty růže a jde mi z toho hlava kolem - vendela roses, emmanuelle roses, sahara roses, latte julia roses...všechno je tak krásný, ale obávám se, že mi objednaj prostě "něco" a budu muset slevit z nároků.
Odpovědět
Profilova fotka
právě.Ta kytka bude zeleno bíla.Frézie uzavřený,pač si myslim,že zelený frézie asi nejsou :-N Chtěla jsem původně okolo stonků saténovou stužku,ale má to každej.Ten sisal jsem moc neviděla.Tak nevim,jestli neni nic moc,nebo nevim.Ani jsem s tim sisalem žádnou vazbu zatim nenašla.Tak kdybyste některá něco našla,hodte odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB, nech si na stonky dát stuhu, ten sisal (kokosový vlákno) je barvený a měla bys žlutý ruce...
Odpovědět
Profilova fotka
avano: díky moc za radu, hned si to píšu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella stát se to může, ale hlavně aby to aspoň bylo podobný... ségra jednou na svatbu objednávala oranžový kaly, objednala si i tu odrůdu a z hollandska poslali oranžový který přecházely do takový hnědo fialový... byla z toho chudák na mrtvici, ale nezmohla nic :-( pokud jsou v květinářství odkázaný na dealery, tak mají smůlu...
Odpovědět
avano: jojo, to já chápu, ale aspoň jak říkáš - ať to vypadá podobně. A ty vendely snad zvládnou, ty světlejší ivory růže už jsou mi tak trochu jedno jaký budou.
Odpovědět
Třeba tady je maj nádherný, ty bych prostě chtěla. To ornithogalum mi k tomu moc nejde... http://www.floristikaweb.sk/data/Gall...
Odpovědět
Profilova fotka
avano,aha... :-( díky.Já si to myslela,že to bude barvit,proto to žádná nemá.Když já bych chtěla něco,co nemá každá.
Odpovědět
porodnibabka: zkusím najít něco extra ;-)!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?