Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Holky, tak mozna zmenim fotografku... no uvidim, nasla jsem jednu, ktera ma fotky uplne genialne dle mych predstav..
Odpovědět
anka ono to jde :-) ja jednou curala uz i do pisoaru obracene a v pohode :-D taky ale doporucuju spis predem =-)
Odpovědět
gepe.tak kdo hledá ten najde :-)
Odpovědět
gepe a koho, pochlub se ;-) já prostě nevím, no.. jsem přesvědčená, že i ve společenském oblečení se člověk může cítit dobře, pokud mu sedí a sluší ;-) a přece nemůžeme pořád dělat jen to, co je pohodlné, ne? Ale jasně, každý má jiný názor a je jen na vás, jak si to uděláte a co těm lidem řeknete :-) Akorát já prostě když se řeknou džíny (ač je nosím téměř neustále a mám je ráda), tak si vždycky vzpomenu, že to jsou vlastně původně montérky :-N a to teda do společnosti ne-e :-D
Odpovědět
čurat obráceně? jako jak? to si nějak nedokážu představit... =-) :-D
Odpovědět
anka, no uvidim co mi napise.. Lucii jsme jeste neposlali zalohu.. teri no jako ze proste jdes celem ke zdi :-D
Odpovědět
tak to bude prča jak budem chodit na záchod,jeden bude hlídat dveře,protože představa že se otevřou a tam uvidí nevěstu v pozici obkročmo,tak bude mít zážitek na celý rok :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, hezky zbytek dne, mozna jeste nakouknu :-)
Odpovědět
no my taky jdeme koukat na film,tak potom taky tady mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdo??? jinak s tim čůráním, holky si tu fakt pochvalovaly čůrání obráceně, tak na tom něco bude. ještě že budu mít jednoduchý šaty, takže tahle starost odpadá ;-) holkdy od zítrřka jsem slaměnná vdova :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se sem dostala až teď, celej den nabitej...Tak co je novýho?
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to jsem ráda, že tu někdo je ;-) já jsem sama doma, zvykám si na to,co mě čeká příští tři týdny...
Odpovědět
Článek se načítá
avano: ajo, ty budeš brzo samotinka:-(. Aspoň můžeš večer kecat tady nebo vyrazit někam s kamarádkama:-). Co se tu řešilo? Nějak nemám energii to číst...
Odpovědět
Profilova fotka
já měla dneska mraky práce, ale tak ňák furt to samý ;-) ty dorty, čůrání ve svatebních šatech a taky oblečení hostů, to jsme hodnotily tu diskuzi, co se týká nevhodnýho oblečení... naštěstí jsem si naplánovala celkem bohatej program, takže mi ty 3 týdny utečou... třeba v neděli jedem s holkama dělat pohádkový postavy na pohádkovej les do jedný vesnice, to se celkem těšim, budu kocour v botách :-D
Odpovědět
avano: jůů, to by mě hrozně bavilo. Jako dítě jsme jezdili na Šumavu a vždycky jsme se stavili v Německu v nějakým pohádkovým lese a to bylo super:-D. Jinak ono taky není na škodu si někdy od toho chlapa odpočinout 8-). No na čůrání ve svatebních šatech jsem taky zvědavá:-D, ale myslím, že to zvládnu sama a nebudu potřebovat družičky:-).
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem děti nikdy nechtěla, ale akce pro ně pořádám už spoustu let - pohádkový lesy, indiánský odpoledne, strašidelnej zámek ;-) člověk se vyřádí sám :-D no ale teď už začínáme o dítěti mluvit i doma, tak za tři roky... odpočinout si na škodu není, ale my se poslední dobou moc nevidíme, teď hodně pracuju, takže chodim domů a padam mrtvá... ale aspoň nebude mít přítel pocit, že ho svazuju, ať si jede ;-) už ani nežárlim na ty dvě holky co jedou s nim... ty máš krásný šaty, ale ne uplně extrémně načančaný, takže bys to měla zvládnout, ale dovedu si představit, že holky mají metrovou vlečku a volány, tak že návštěva záchoda je celkem problém :-)
Odpovědět
no já to dítě zase chtěla, ale už se cukám, když to začíná bejt aktuální:-D. Já slyším řvát dítě a zvedá se mi tep:-D. Ale ono to vlastní je pak o něčem jiným. Probírali jste teď v poslední době s drahým svatbu? Shodnete se v představě? My docela jo, ale občas mě zarazí nějak návrh. Ale už jsem zase přestala řešit spory mezi kulatým a hranatým dortem, atd.:-D.
Odpovědět
Chudák nevěsta!!! http://www.youtube.com/watch?v=K0Dmtm... To bych ho zabila ]-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dobrej klip, aneb nevdávat se poblíž schodu a bazénku :-D :-D teď jsme o svatbě nemluvili, ale před měsícem jsme si ujasnili představu a aspoň na hlavním konceptu jsme se shodli... spory čekam spíš, až si sednem na seznam hostů... některý členy jeho rodiny neznam, protože se nestýkají, ale on je chce pozvat, protože je dlouho neviděl... a hlavně něktěří členové rodiny se nesnáší navzájem, takže to bude ještě "sranda" :-S taky takový blbosti jako je tvar dortu neřešim, já vlastně ani dort mít nebudu :-) ale tyhle detaily přítele nezajímají a nechává to na mě... víš, ono je těžký něco takovýho plánovat s chlapem, protože chlapi nemají představivost... třeba když jsme zařizovali obývák, tak jsem chtěla světlej nábytek a křiklavě červenej gauč, tak držkoval, že to bude divný.. nakonec je nadšenej a ještě se mu líbí černý doplňky, kterýma jsem to dodělala a je to. takže na detaily jako bude výzdoba svatby se ani ptát nebudu :-D
Odpovědět
si říkám, jestli to nebyl fake...bylo to takový nahraný...ale jako je to noční můra. Jinak ten můj se ve výzdobě taky moc neangažuje, ale osvědčilo se mi se ho radši na některý věci vůbec neptat:-D.
Odpovědět
avano: ty jsi ras:-D Ale mě moje drahá polovička taky dnes oznámila, že je mu jedno, kdo to bude točit, jestli Pepa nebo Vašek:-D U nás jsme se moc nehádali, já nemusím některé lidi, přítel nemusí některé lidi ale pozveme je, protože to je prostě "slušnost". Pro mě je důležité, že tam budu mít lidi a kamarády, které mám ráda a vím, že ti mě podrží a budu se bavit s nimi a nenechám si zkazit náladu:-)
Odpovědět
fridolinek: jé, tebe jsem dlouho neviděla - co nového?:-) A jak snášíš školní rok?
Odpovědět
Profilova fotka
fridoli, přešně, ať se mezi sebou sežerou, hlavně, když já budu mít svatbu jak budu chtít... :-D holky, to jsou prostě chlapi :-) ale furt lepší, než kdybysme měly doma zženštilou kopii nás osobně :-D :-D bella, možná to bylo fakt nahraný, ale představ si tu situaci, že se ti něco takovýho fakt stane... já budu mít ty antický šatý a představa, že někdo zakopne, a urve mi šaty pod prsama a já tam budu stát s nahým zadkem... :-D :-D
Odpovědět
ava, tak si hlavne nezapomen vzit spodky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdárek gepe :-) to abych si pořídila ňáký luxusní, třeba se zvířátkama :-D
Odpovědět
zdarek :-) ava, treba se slonikama a mohla bys aspon rikat ze jsou pro stesti, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nebo mam jedny takový s kravičkama :-D :-D co ta tvoje fotografka? budes měnit?
Odpovědět
ava, tak kadaky klasicky :-D je nejaka zmatena a pry jeste se Sulibou od cervna do zari delaji zakazky pouze pro svatebni agentury... ze prej bude vedet cca 2-3 mesice pred terminem svatby zda bude mit cas... no ale v posledni jeji odpovedi mi napsala prave Dobry den Katko tak nevim :-D Kamaradka mi nabidla ze by se zeptala sveho pritele na fotografa/fotografku, on ma firmy na modeling a reklamu.. tak taky nad tim premyslim, jeste nevim
Odpovědět
Profilova fotka
jo takže toho má moc, vůbec neví s kym komunikuje... :-( a to že dělá jen pro agentury ti neříkala, když jsi s ní zamlouvala termín? to je přece nějaký divný, ne?
Odpovědět
nezamlouvala, zamluvenou mame jinou... no je nejaka zmatena ci co... no to je jedno, nejak me to sice neodradilo, ale mavam uz nad tim rukou :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?