Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ránko holky, ava, vidím, že máme podobný účes, já mám teď akorát "trochu" přerostlý :-| ale v plánu na svatbu mám nechat si to čerstvě sestřihnout a odbarvit a hotovo, k tomu taky buď čelenku, nebo nějakou výraznější sponu, to ještě uvidím, na co kde narazím pěknýho
Odpovědět
Profilova fotka
jo a úžasný holinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hola hola, děvčata, vstáváme
Odpovědět
cauky, koukam ze ste tu zase probirali zajimave veci, od curani az po fotografy... jo cetla sem na jedne dizkuzi, ze nejaka fotografka Lucka ma dite, tak jestli to neni ta Rydlova, proto se vam treba neozyva!!! jinak skoda ze gepe nema termin stejny jako ja!!! hned bych po Lucce chnapla... jinak co se tyka jediny kladny odpovedi na fotografa a kameramana je Lion studio nema nekdo zkusenost?
Odpovědět
Profilova fotka
daniela, zkušenost nemám, ale co jsem koukala na stránky tak fotky vypadají moc hezky :-) holky neděste mě s těma fotografama, to jsem ještě vůbec neřešila, tak mi neříkejte, že pak nikoho neseženu
Odpovědět
Halli: dekuju no fotky sem mi taky docela libily :-) to video, si myslim ze nejde posoudit dokud neuvidis jejich praci jako celkove, co maji oni k dispozici, pac tady ty se sekany videa ti nic moc nereknou...
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě, já ani kameramana mít nebudu, stejně bych na to nekoukala, znám se, fotky si prohlídnu 100x raději, takže mi to bude stačit, jestli teda vůbec pak někoho seženu, kdo nám to nafotí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) já taky kameramana mít nebudu, určitě bude točit někdo z těch sto lidí, co tam budou, tak jako vzpomínka to bude stačit. haillie, musim říct, že podkova na vlasech je úžasná věc, je to praktický a dá se s tim dělat cokoliv.. teď jsem zkoušela do vlasů modrý pruhy clip in příčesků, je to hezký, ale mě to nedrží :-( všechny holky co to mají (od stejný kadeřinice) tak jim to drží, ale já mam tak jemňounký vlasy, že mi to pomalu klouže, takže se vrátim ke svejm vlasům. zkoušela jsem to hlavně proto, že mi kadeřnice říkala, že se dělají i se štrasem a že by vypadalo hezky, kdybych těch proužků měla na svatbě několik, třeba kdybysmě dělaly ten vyčesanej drdol. ale po týhle zkušenosti do toho nejdu...
Odpovědět
bre ranko :-) daniela: taky ze bych Ti ten termin podrzela, kdybys ho mela stejny! a ja nakonec urco menila foto. hailli: je fakt problem nekoho sehnat uz ted.. a na kameramana taky kaslu asi - videa se mi libi vic ty sestrihana z fotek, nez ty aranzma video ava krasne ranko :-) no presne.. jo prosim Te, je mozny ze ten uces mam od Tebe, ja totiz nevim :-( takze se kdyztak omlouvam... ava zkus si vlasy nechat odborne prosvetlit, uz je nebudes mit tak jemny.. ale budou ti tam veci drzet :)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, v poho, já mam ten vyčesanej zase od tebe :-D člověka spíš potěší, kdž najde někoho, kdo má podobnej vkus, než aby se zlobil, že od něj někdo něco kopíruje. od toho ta alba máme, ne??? abysme hledaly a čerpaly insipiraci a kopírovaly :-D já to moc prosvětlovat nechci, vim, že po tom vlasy jakoby zhrubnou, už jsem to měla. Já mam dneska vlasy skoro černý a fakt se mi ta barva líbí ;-) v zimě prý vypadam jak sněhurka, protože mam úplně světlou pleť, velký černý oči a tmavý vlasy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den - ahoj! Jsem tady dnes poprvé, čerstvě zasnoubená, natěšená a hlavně mi jde hlava kolem z toho, co všechno je třeba ke svatbě zařídit a vyřídit. Tak jsem vás chtěla pozdravit a seznámit se :) Svatbu plánujeme na červen 2011. Martina
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, vítej mezi námi :-) jinak podle nás je tohle nejrychlejší fórum na celým beremese a hlavně tady probereme úplně všechno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ava dekuju :-N no budes krasna nevesta ;-) m.artina vitej a blahopreju k zasnoubeni :-) jak psala ava, presne tak a jsme v pohode taky, hodne a krasne, a mile a nenormalni ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak sem opet tu.. jinak se chci podelit s tim co uz mame.. jelikoz sme meli mit svatbu letos takze nastesti ja uz satky byla zkouset.. mam vyfoceno.. mozna zustanu u tech co sem si vybrala ale pockam na nove kolekce a uvidime zda se mi nezalibi jine.. oznamko uz mame taky navrhnute... jen udelame mensi upravy.. a uz jen vybrat prstynky.. .a mooc se teda tesim jak nas malej Benik kterej bude mit rok na nasi svatbe nam tam bude delat pekne veselo ..
Odpovědět
Profilova fotka
Avano, gepe: :D super, tak to si budeme rozumět :) Jak se dneska máte? Já si vzala v práci dovolenou na psaní diplomky a místo toho koukám na beremese.cz..... Odkud jste? Já jsem z Frýdku - Místku, ale už tři roky žiju v Brně. Svatbu teda plánujeme někde v okolí FM, ať nemusíme tahat rodinu přes půl republiky, přeci jen brněnští přátelé to zvládnou lépe :) Dneska jdu volat na jedno místečko, které se nám líbí na hostinu, tak mi prosím držte palce :)
Odpovědět
ahoj luciebx :-) Ty nas normalne provokujes! Uz toho mas tolik ;-) :-D tak to blahopreju :-) co bude mit malej na svatbe, uz mas nejakou predstavu? Aspon si svatbu uzijete a i maly :) m.artina: tak to jsme rady ;)) je patek, tak slavime svatek :-D ale jinak uz bude vikend a snad i lepsi pocasi :-p jinak, nejsi jedina ktera ma povinnosti a spis besni tady, takze to vubec neva ze jsi tady a nevenujes se diplomce ;-) ono kdyz to mate mit v cervnu je jen dobre ze jsi prisla a zacinas resit svadbu, na nektery veci nekdy byva uz i touhle dobou pozde :-| Budu drzet pesti ohledne toho mista ;-) my - ja a drahy to budeme mit tak, ze budeme mit vse na jednom miste. Jinak pro Tvoji predstavu a seznameni s nami aspon strucne :-D tady se mrkni a kdyz budes chtit muzes se i pridat, planujeme i nejak spolecnou rozlucku nez nam zacnou pristi rok terminy :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
m.artina, taky zdravím a vítám :-) zamluvení místa je asi první a hlavní, tak snad vám to vyjde, ostatní věci už pak budou brnkačka, to se do června zmákne :-) holky, ale teď jsem koukala na fotografy a našla jsem jednoho, kterého fotky se mi strašně líbí, tak bych si je přesně přestavovala, jen ta cena :-S odpovídá kvalitě, je to david čeřovský (stranky jsou jmeno dohromady.cz), doma mi to asi neprojde ale
Odpovědět
hailli takhe podobne foti prave i Lucka Ryglova :-) a je levnejsi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, danielo,já mám zkušenost s Lion studiem.Fotili nám předsvatební. Jo a fotografka Lucka s dítětem je Pešková -Kulichová ;-) Jinak si píšu ted s panem Mádrem a supr.necháme si ty prsteny udělat tam ;-) a budou to ty co mám v albu.Žádný jiný nebo podobný!!! ;-)
Odpovědět
pb tak to to blahopreju! Sem rikala ze Madr je asi fakt skvost :P :-)
Odpovědět
Jinak, vcera byly shlednuty moje nejaky fotky (ten kamaradky pritel co dela v modelingu a reklame) a bylo mi receno proc hledam jeste fotografa, kdyz si to naprosto v klidu muzu - svatbu - nafotit sama ]-( na jednu stranu super, na druhou stranu by me zajimalo kdo by se teda vdaval ]-( ]-( :-D
Odpovědět
Nechcete nektera nafotit svatbu? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: Určitě bude, tady v Brně už svítí sluníčko! Jinak ten seznámek je parádní nápad a ráda se přidám :) A fotečky máš taky luxusní, to místo je jednoduše úžasné! haillie: Děkuji! Koukala jsem na stránky toho fotografa, má moc nápadité fotky, tak snad to projde :)
Odpovědět
Dobré dopoledne :-) tak já už taky snad mám fotografa, kamarád nám dělal společný fotky do bytu a i když říkal že svatby nefotí, doufám že se mi ho na tu naši podaří přesvědčit :-) Od včera si tak nějak pohrávám s myšlenkou že bychom celý obřad udělali venku, i když jsem se před tím chtěla hrozně vdávat v kostele.... Teď už by mi nevadilo kdybychom neměli církevní obřad... Nějak se nemůžu rozhodnout.... :-)
Odpovědět
Čau holky,tak tu máme další nové nevěsty,no to je mazec :-) jak nám to tu roste :-D gepe:že by si začala podnikat :-D :-D
Odpovědět
hailli fakt? :-o :-D me by stacila vysluzka a nejaka lahvinka dobryho polosuchyho ci polosladkyho bilyho ;-) jo a krme :-D m.martina, tak to tady v Pze taky :-) tak mi prosim napis do IP: nick/jmeno/datum svatby/vek v den svatby/miry zenicha/okres-mesto ;-)
Odpovědět
anka no ja uz tak nejak na sebe delam, ale ted to hodime na sro a partnerka (ta sama kamaradka) ze doufa ze nepremyslim o zmene kariery ze nechce prijit o partnerku :-D eli, moznosti je plno, cirkevni muzes mit i venku, nas budou oddavat od unitari p. Makovicka - doufam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, myslíš,že bys měla samý fotky ženicha a svatebčanů a ty bys nebyla na jediný, rptože bys lítala s foťákem?? :-D :-D :-D vy jste toho napsaly, za tu dobu co jsem tu měla poslance, si přišel popovídat... ;-) holky moje vybraný místo začíná budovat webový stránky, zatim teda jen německy :-) wwwtečkavital-parktečkaeu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak s tím jsem počítala, že by sis to nenechala zaplatit 8-) nakonec, obhlídneš si dopředu místo, výzdobu atd a budeš připravená na svůj termín :-D :-D :-D dobře, no že si to ty a máme tu dobré vztahy, tak i nejaký ten dlabanec a lahvinka se pro tebe najde :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?