Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíš, co z toho vzejde...
Odpovědět
no asi nic :-D napsala jsem ted jeste ty kamaradce aby se zeptala toho svyho 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukam že jak začal školní rok, tak tady ty noční dýchánky celkem utichly... tak doufam, že ty 3 týdny tu nebudu okounět sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano, tak já jsem slamněná vdova ode dneška, ale jen do soboty :-D ale tu samotu mi přijela zpříjemnit tchyně 8-( 8-( holky, jak jste řešily to čůrání, to si pamatuju z jedné diskuze, už nevím co to bylo zač, ale jedna nevěsta tam doporučovala předem obhlédnout místo svatby, jestli tam je vůbec na čůrání ve svatebních šatech dost velký záchod :-) mě to snad naštěstí s těma antickejma šatama nehrozí, teda pokud do svatby ještě nezmění na šaty názor jinak mě teď nějak úplně opustilo nadšení na svatbu něco vymýšlet a koukat, vždycky když na něco koukám, tak si začnu říkat, ještě nemáme ani místo, třeba ani žádná svatba nebude, tak abych se zbytečně neangažovala, takže si dávám oraz, ale sem za vámi mi to samozřejmě nedá, abych nepříšla
Odpovědět
gepe: no to je divný no...to by na mě asi nezapůsobilo.
Odpovědět
hailli, tak me to s tim koumanim na svatbu teda taky moc nebavi, jen obcas me neco chytne.. to mi pripomelo ze bych si sem mela pridat jeden uces :-D bello, to na me taky ne.
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, mě přijít obšťastňovat tchýně, tak si hodim mašli... nebo zabiju jí :-) taky budu mít antiku, takže pohoda ;-) no místo taky nemam, ale s kamarádkou se tam pojedem podívat, jeslti to bude vhodný. já si teď hlavně říkám, aby přítele na tý dovolený nechytl ňákej rapl a aby si tu svatbu nerozmyslel... no snad ne :-)
Odpovědět
avano: loni v zimě jsme byli na plese a jedna slečna měla krásný antický šaty a k tomu úžasnej účes, vypadala jako antická bohyně:-D. Šaty jí šila maminka. Dám ti do alba její fotku pro inspiraci...ale nebyly bílý, takový antracitový.
Odpovědět
avano: škoda, že je to blbě vidět a není tam celá, ale byla to fakt nádhera! http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, děkuju! já sbírám různý fotky provedení antických šatů, protože si je necham šít, tak abysme podle nich se švadlenou vybraly nejlepší model pro mojí postavu, abych nevypadala jako v pytli nebo 7 měsíci těhotenství ;-)
Odpovědět
haillie: jinak já jsem si teď dala taky pohov...děje se dost jinejch věcí jako státnice, nějaký problémy doma (ne s drahým), atd. Navíc chci počkat do zimy, tak už se mi nechce nic kupovat.
Odpovědět
avano: no ta slečna byla mladičká, hubená jako lunt, neměla moc velký prsa, tak jí tenhle střih s trojúhelníčkama šel, ale celkový provedení bylo prostě úchvatný! Když se to dovede do dokonalosti i se šperkama, účesem, botama, tak to bude opravdová nádhera...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
už jsem si to stáhla, děkuju :-) ty vlasy jsou zajímavě sčesaný, škoda, že mě to nepůjde, ještě je mam dost krátký... i když za ten rok ještě poporostou :-) já původně chtěla jen pás přes prsa a pak dolů volný, ale teď se mi hooodně líbí právě vytvarování přes prsa do ramínek, něco jako má právě ta holčina... taky nemam žádný prsa, tak to budem muset nějak vymyslet :-D
Odpovědět
avano: tak to by šlo, prsiska by do toho nešly, ale takhle jó:-). Mně se moc líbily i ty kroucený ramínka a ty šaty byly až na zem a vypadalo to skvěle. Já jsem si chtěla vzít kontakt na tu její maminku, je to krejčová, ale pak jsem na to zapomněla. No, seženu ho, protože bych si takový chtěla nechat ušít na ples. Kdyžtak bych ti ho mohla poslat, ale je to ze Středních Čech a ty už asi krejčovou máš...
Odpovědět
holky, co si prosim myslite o tomhle ucesu? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
dík za návrh, ale je to "krapet" z ruky :-) a vážně švadlenu mám, je to holka od nás z mésta, má tu salón a šila nám na maturák, kamarádka si tam nechává šít šaty na každej ples a teď dokonce šila známý kostýmek na svatbu... je fakt šikovná, proto se nebojim ;-)
Odpovědět
gepe: ten je nádhernej! Trochu Bardotka, to se mi hrozně líbí x-). Jdi do něj!
Odpovědět
avano: jasně, chápu ;-). No holky, těším se na Vás na všechny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, nemam ho taky v albu??? je totiž božskej a já mam vlasy na podkovu, takže když se natupíruju, tak to mam podobný :-D
Odpovědět
avano: plánuješ nějakou čelenku?
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jj účes je úžasnej 100 bodů
Odpovědět
ava, to nevim :-o jsem aktualizovala album a jedno smazla bella i halli diky, prave jsem se asi rozhodla pro uces k satum :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se strašně líbí tohle (jestli to půjde otevřít) http://www.beremese.cz/album/view.php... ale pokud mi nevyrostou vlasy, tak říkala moje kadeřníce, že by mi to mikádo s podkovou vyfoukala a vyžehlila úplně dohladka s nějakou čelenkou, že jak mam tmavý vlasy, tak to hezky vynikne...
Odpovědět
gepe: k šatům se bude náramně hodit a je takový bohémský, schvaluji!:-) avano: tady inspirace na čelenku (nebo ozdobu). Nevím, jestli bys jí chtěla, ale mně by se k těm šatům něco podobnýho líbilo: http://s3.thisnext.com/media/largest_...
Odpovědět
avano: jasně, to by šlo!:-) Taky by to šlo takhle sepnout nějakou zajímavou antickou sponou, když trochu povyrostou: http://www.wedding-detail.net/wp-cont...
Odpovědět
Profilova fotka
bell hned jsem si to uložila :-)
Odpovědět
avano: to jsem ráda ;-). Podkova se mi moc líbí a když je trošku delší, dá se z toho udělat spousta věcí!
Odpovědět
Profilova fotka
jdu spát :-) dobrou noc! :-o
Odpovědět
Já taky:-), dobrou noc...
Odpovědět
taky tak :-) brou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?