Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
hezke rano :-) bella ok :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,toto jsou nááádherný šatky.Škoda že jsou ivory http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky? Co říkáte třeba na to si nechat udělat koláčky a dort v učnovské cukrárně?!V praze třeba chabařovická.Budou se snažit.Navíc by to mohlo být levnější ;-)
Odpovědět
pb, ty saty nejsou spatny, jsou od conga sity pres ebay :-) a tam bych si to asi nelajzla jinak i nektery si nechavaji v ucnovskych a chabarovicka pokud se nepletu nema spatny reference ;-) a ano, mohlo by to tam byt i levnejsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb, na tu chabařovickou jsem taky koukala a přemýšlela o ní, mám i jejich ceník za kolik vyrábějí
Odpovědět
holky, delaj i nejaky pekny zakusky nebo neco takovyho?
Odpovědět
Profilova fotka
udělaj ti co chceš,gepe. jo a ještě jsem našla tuhle stránku http://dorty.artmama.cz/svatebni-44?p... jsou to soukromý cukrýřky,který jsou z ruzných krajů republiky a dělaj doríky jako koníčka. ;-)
Odpovědět
ja prave nemam jeste odezvu od toho kamarada co jsem mu posilala ten nas dort.. :-( takze asi zkusim, diky moc za odkaz! to mi pripomelo, udelam poradek v albech a pridam ten dortik :-D btw> zajimalo by me, kde Zakopcanik udelal chybu! kde se toula ten teply podzim ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To nevim...Jééé :-D ted mě pobavily moje cukrýřky :-D samo to měla být cukrářky Doríky...dortíky.. To je děs,já neumim psát :-(
Odpovědět
ahoj holky,tak unás je opět hnusně,prší. porodnibabka.stoho si nic nedělej já tam taky mám spoustu chyb :-D :-D gepe.kolik budeš mít koláčů,já pravě uvažují kolik mám nechat udělat na 50 lidí+ co přijdou večer ;-)
Odpovědět
porodnibabka: s tema čokoládama je to kříž my jsme kupovali specialní čokoládu do fontány která stála 550 1kg, mléčnou a bílou, mléčná byla v pohodě kdásně tekla a byla výborná ale ta bílá to bylo teda něco, tak se nechtěla rozouštět ani po přidání oleje a smetany, to byl děs akorát od toho byla zaflákaná celá kuchyň no hrůza ]-( Jinak ten odkaz od tebe je super už to tady projíždím a myslím že rozhodím pár e-mailů.... Já budu určtě objednávat cukroví od učňů tady v brně to mají krásný a levný... fakt super.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,když ten odkaz projdeš,co jsem sem dávala,tak je tam i ten dort,co vybral tvůj snoubenec. ;-) Anko,když mě je trapně,že neumim česky :-( Jo a s těma koláčkama...řešilo se to tu v diskuzi...Asi tak 5 kg by mohlo pro tebe stačit. :-N ale nevim...
Odpovědět
Článek se načítá
pb, jj nasla jsem ho v oranzovy i s temi dvema, vypada fakt pekne! :-N akorat nevim ktera ho delala, to budu muset najit.. anka, nevim to necham na mame, ale do vysluzky jich dame jen par a zbytek at si dobnou lidi, tipla bych tak mezi 3-5 kg, vic ne, to mi prijde uz moc..
Odpovědět
no já uvažovala tak 200 koláčů tak nevím,no musím se poptat u nás,určitě mají zkušenosti :-) tak já radši dětem nakoupím nějaké sladkosti než bych měla všechny špinavé od čokolády,v létě bude dobré udělat i poháry. :-)
Odpovědět
anka tak na kusy netusim :-o ale asi to bude tak 100 od kazdyho kousku - 4 druhy.... 4 do vysluzky, a hostu bude max pade.. takze teoreticky pulka pujde do vysluzky a pulka na stoly.. to by mohlo stacit holky, ja chci tenhle jako doprovodny dort! :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
gepe. já vyslužky dělat nebudu,bude to jenom na svatbu.Každý od nás tím myslím každá rodina dostane víno+ rameček na naši svatební fotku,kterou jim potom dáme.Takže to bude jejich vyslužka. jinak dort super,tet jsem ho ukazovala tomu mojemu :-D :-D :-D
Odpovědět
anka ja ho poslala taky svymu a jen se smal :-D :-D :-D ja asi udelam jen maly pro hosty mimo rodinu, rodina dostane asi neco malyho primo na svoje misto u hostiny maly co budeme mit jeste pred obradem - ja budu zakryta satkem a jeste neprevlecena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tohle je brutááál http://dorty.artmama.cz/pro-dospele/d... Kdo ví co to je?! :-D :-p
Odpovědět
:-D pb, no prece juuuulca! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Sprááávně. :-D
Odpovědět
porodnibabka:tak to jo,jedině pro chlapa na svatební noc :-D :-D :-D
Odpovědět
anka a ted si predstav zenicha, ktery julcu dostane, je na maderu a jeste si to splete :-D :-D :-D
Odpovědět
je už jsem našla další paní co dělá dorty u nás a má tam napsané že stačí 3 týdny předem
Odpovědět
gepe,no kdyby ten dort byl na posteli a že by řekl drahá už jdu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak supr!!!Vidíš. No,já z toho odkazu,co jsem sem hodila,taky napíšu pár mailiků a uvidim,co a jak.Čím levnější,tím lepší ;-)
Odpovědět
je to výhoda všechno organizovat tak dopředu,člověk aspon porovná ceny a něco ušetří :-N no my jsme se tet trochu zasekly,ani jsme se nebyly podívat na prstýnky,ten muj marodí ze zubama,včera mu tam píchly antibiotika.tak ho mám doma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
furt ty osmičky,Anko?! :-o Jo,dneska jsme měli jet k Rudovi Desenskýmu,ale naše malá je marod.Laryngitis,takže další léky,klid,teplíčko a smůla.navíc je to infekční,takže to do týdne chytne i druhá fenka,která je mámy.samá radost :-S :-(
Odpovědět
ano furt ty osmičky,už mě bolí s něho hlava :-D :-D :-D já když jsem marod tak zalezu do postele ale on jenom stuká 8-( 8-( je to je hrozné,a počasí ne a ne se umoudřit :-(
Odpovědět
já se ozvu pozdějí zatím pa 8-)
Odpovědět
ahoj holky! u nás je zataženo, ale jinak to jde... ale na ten začátek září by teda mohlo být víc teplo ]-( jinak já mám pořád představu, že si cukroví a koláčky budeme péct sami... babička je moc šikovná, dělá výborné kremrole, mně to taky baví... uděláme nějaké variace na vánoční cukroví a bude... já nesnáším takové to přeslazené cukroví se spoustou šlehačky a máslovým krémem, dělá se mi z toho zle, tak by ze mě nějaký cukrář byl stejně asi na mrtvici 8-) a dort bude dělat svědkyně :-) jo jinak prohlížím alba tady a fakt zírám, jak některé nevěsty mají sice krásné šaty, ale šaty, které jim vůbec nesedí... třeba když jim to vyloženě odstává na prsou, to fakt nechápu, že jim to třeba v té půjčovně takhle vnutí a ani neupraví? ale nechci se nikoho dotknout, jen mě to zarazilo :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?