Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe: to ho jednou musíš přínýst domů jako hotovou věc:-D.
Odpovědět
bella ee, zadnyho.. :-( akorat mame akvarko se ctyrmi krunyrovci a sneky, ostatni rybicky byly nejak snedeny... a to aqua bylo taky porizeno jen diky tomu, ze mi mama dala k narozkam betu bojovnici a ja proste ze pujde do akvarka.. :-N ja prave kocky taky ee nemluve o alergii, ale uz jsem byla bezradna :-D krecci jsou fajn, akorat delaj kolem sebe bordel a hafik je taky fajn... bud rada ze nema tendenci si doma udelat cely zverinec :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,nebo tak jak řiká Bella ;-) A nějaký nunu štěnátko musí obměkčit i toho největšího drsnáka ;-)
Odpovědět
Bella,já tu na fotkách viděla že tu jedna nevěsta měla udělané vína s etiketou jejich svatby, měla to na tvrdém kartonu a měla tam slámu a zabalené v celofánu a byla tam kartička s poděkovaním.Tak jsem uvažovala že každá rodina dostane takovou vyslužku,ale jenom ti co byly s náma od rána ,ti co přijdou večer těm nebudu dávat nic.A ještě bych jim tam přidala rámeček na fotku,kde bych napsala že ještě od nás dostanou foto. protože koláčů a dalšího jídla se nají dost. :-)
Odpovědět
pb, to jo i obmekci, ale ne doma :-S ale na druhou stranu ho chapu, kdyz nejsme jeste ve vlastnim... i kdyz nejaky nunu bych brala hned :-) anka, taky chci nejak odlisit vysluzku pro rodinu a pro ostatni..
Odpovědět
porodnibabka: tady je, já ji dala pryč: http://www.beremese.cz/album/view.php... gepe: no křeček není na pomazlení, že jo...To chce psa! Ale třeba si pořídíte mimino a budeš mít tolik práce, že tě to na chvíli přejde:-D. anka: no asi bude nějaká pozornost, jak říkáš...na čtvrtky dortů do krabice prdím...Jo a dostanou svatební noviny o nás na památku, to by jim taky mohlo stačit, když budou mít hostinu víc jak za 1.000 na jednoho:-).
Odpovědět
Chtěla jsem dát do alba naše vzorový menu, ale nejde mi to z PDF převést na jpeg a nechce se mi stahovat konvertor. Gepe poraď!
Odpovědět
bella no to on si tak nejak predstavuje, ze po svatbe bude nejak miminko ]-( kdyz ja bych radsi psa :-D alespon prozatim.... vubec netusim co mam vrazit do ty inspirace ]-( mam veci rozdeleny do slozek dle temat ci pouziti a nevim cim zacit ]-( 8-(
Odpovědět
bella stahni si ifran view - staci ze slunecnice cezet anebo pisu do IP
Odpovědět
gepe: já mám v pc asi milion fotek, už jsem to musela promazat! Asi budu muset časem udělat jedno album na inspiraci a druhý na realizaci s tím, co už máme...
Odpovědět
gepe: jsi zlatá, díky!:-)
Odpovědět
bella tak to delam taky... akorat budu muset ted radikalne promazat, protoze puvodni predstavy uz nejak presly atd. pardon irfan view
Odpovědět
Článek se načítá
gepe:50 lidí a zbytek přijde až večer, ale co přijdou večer tak těm nebudu dávat nic.Jídla bude dost tak se nají ,napijou.Bude to jenom pro ty co jsou snáma od rána. bella.no právě a to jsem chtěla vyřešit tím vínem a rámečkem na fotku,protože jenom rodina bude snáma od rána.a ty bych chtěla podarovat,protože koláčů je všude už plno a zakusků,každý si koupí když má chut a to víno a rámeček jim bude svatbu připomínat,tak uvidím ;-)
Odpovědět
anka6 taky tak :-)
Odpovědět
anka: udělej jim jen malou pozornost na památku. Určitě se nají bohatě. U vás se to asi dělá, že se dávají velké výslužky, ale myslím, že to přežijou, když nedostanou krabice s dortama. Holky, moc neutrácejte za pičačinky jako jsou čokoládky, bublifuky, toaletní papíry, atd. Nikdo to neocení...
Odpovědět
tak ja tam hodim do inspirace nejaky veci kolem zahrady a vyzdoby na raut a na hostinu co mne zaujaly anebo se mi libi, i kdyz bych udelala zmeny..
Odpovědět
bella jj, ja akorat chci poridit par toaletaku s nevestou a zenichem, ze kdyby nekdo prudil nebo nekoho s*ral apod, tak ze ho dostane :-D
Odpovědět
a pokud by to nezabralo tak bude odkazan na toaletu nebo k odchodu, a to i v pripade pokud se tam nekomu nebude libit, rozhodne nikoho nebudeme nutit aby zustal ]-(
Odpovědět
gepe: tak to pak jo!:-D Já kdyby někdo sr...al, tak číšník dostane pokyn a dotyčný bude vyveden:-D.
Odpovědět
bella: tak jak už jsem psala,výzdoba bude jenom vlizelín svíčky a plátky růži,jinak nic.Takže taky nic takového nenakupují.No moraváci jsou dost štědří lidé :-D :-D a hlavně jsou na jídlo a dobré víno a slivovičku :-D :-D Ale já nebudu přehánět,myslím na to že chci někam jet na svatební cestu,a děti nechám mamce a sestře :-D :-D
Odpovědět
anka: tak to asi budete chtít peníze, že jo? Co byste taky z výbavy potřebovali, když jste komplet...:-D
Odpovědět
gepe: ten obrázek s truhlou vpravo nahoře mám taky, líbila se mi ta organza, ale ty truhly na přání jsou děsně drahý, nechce se mi to za to dávat...
Odpovědět
No my budeme mít k svatebnímu oznámení ještě kartičku,kde bude napsáno dary nekupujte a finanční částkou nám na svatební cestu přispějte.U nás už to rodina ví,takže žádný problém :-)
Odpovědět
anka: to je nejrozumnější! My asi uděláme kombinaci (pro ty, co nechtěj dávat peníze), ale už teď víme, že od rodičů budou určitě peníze.
Odpovědět
omlouvam se holky, pokud nejaky obrazky mam a i vy, je mozny ze jsem je stahla i od vas.. :-) bella mrkni na decuart cezet nechci prave nic tak honosnyho, ale je to jako inspirace, jeste tam nejsou vsechny fotky, taham je z nasi site doma a musim si dat chvilku oddech anka taky to tak chceme s tim ze uz rodina i vi ze dary nemusi ze kazda koruna potesi :-) a k oznameni budeme taky prikladat karticku. stejne se nikdo nevyhneme tomu ze nejaky dar dostaneme :-)
Odpovědět
Tak je fakt že ten kdo má zařízenou domáctnost tak nic nepotřebuje,ale zaleží jak se domluví s ostatníma,je to na domluvě. ;-)
Odpovědět
no prave ;-) a treba aby se nam seslo napr. vic sad ruzovyho porcelanu apod. tak ja nevim.. :-D nemluve o tom, ze ty dary co se nebudou hodit, nebo veci uz mame tak co s tim... prodat? to se zase nejak nedela... bella mas to tam :-)
Odpovědět
gepe: díky moc!!! No my se určitě taky nechtěnému daru nevyhneme, s tím počítám...
Odpovědět
gepe.tak ten dort je fakt děsný,no v dnešní době už je to jiný.Dříve každý vytahl doma co má schované a nepoužité a vždy to byly braky :-p :-p Tet už není problém si říct o peníze :-D
Odpovědět
holky, my taky budeme chtít peníze... což bude ještě vtipný... ono to vůbec ještě bude celý vtipný.... jinak už jsem na pokraji zoufalství, neumím vůbec nic, nemám čas se to doučit a zítra se taaaak neuvěřitelně ztrapním, že se z toho asi pos... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?