Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, taky tam ráda nakupuju, vždycky bych tam nechala majlant :-) na svatbu tam určitě pořídím nějaké dárečky pro hosty
Odpovědět
Profilova fotka
tak děvčata dobrou noc a nevím, jak se sem zítra dostanu, tak hezkou neděli a mírněte se, ať se to dá rozumně dočít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko všem. Hola,hola.Tak kde jste kdo?! =-)
Odpovědět
porodnibabka: ahoj!:-) To je nějaký divný, že tu ještě není gepe =-), asi vyspává...
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jí bolela hlava,tak třeba leží,chudátko. Bello,co případně tyhle? http://www.svatba-obchod.cz/cs/katego...
Odpovědět
porodnibabka: přemýšlím nad nima! V PC mám uloženou tuhle fotku, barva by byla ok! :-) Chtěla jsem s plnou špičkou, ale to by nevadilo. Mám pořád nutkání něco kupovat, ale asi ještě počkám.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Jako jsou supr a když máš svatbu v srpnu,šla bych do nich.Jsou teda dražší,ale zase fakt krásný a hlavně v barvě ;-)
Odpovědět
porodnibabka: já tu cenu moc neřeším, jelikož jsem pořídila levně šaty. Jinak přemýšlím taky nad oznámkem s fotkou, domluvila jsem se kamarádkou, co dobře fotí a udělá nám pár fotek. Rozhodnu se podle výsledku. Jo a ženich si vybral prstýnky (poté, co jsem mu je předložila): http://www.beremese.cz/album/view.php... Asi radši v lesku, nějak takhle: http://www.beremese.cz/album/view.php... Co jinak u Vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Nic,holka.Akorát ženich má svědka
Odpovědět
porodnibabka: no jo vlastně, to jsi psala! A koho? Nám půjdou asi naši dobří známí z VŠ - jsou pár (pokud budou v ČR).
Odpovědět
Ahoj holky tak co je nového.budu muset aspon něco přečíst at vím co jste probíraly. :-) Tady máme škaredě a je zima.No prázdniny skončily tak tet mám trochu fofr,takže zajdu vždy jak budu mít čas :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přítel si vybral kamaráda z chaty.Já už jsem svědkyni měla,je to kamarádka,u které mám ustájenou kobylku.Kdybych počkala na rozhodnutí přítele,tak bych si vybrala přítelkyni od svědka.Je to taky dobrá kamarádka.Škoda...No aspon s námi budou všechny moje bližší kamarádky celý den.Kdo nám to podepíše už je jedno
Odpovědět
anka: ahoj!:-) No tady se teď probíralo prádlo a boty, nic zvláštního...
Odpovědět
ahoj :-) teda to byla noc... do ctyr do rana jsme koukali na SG-U, ja pak jeste na dorty... anka6 ale moc nas nezanedbavej ;-)
Odpovědět
porodnibabka: to je pravda, ten svědek to podepíše, ale budeš tam mít všechny. No my právě zvažujeme, jestli nepozvat ještě nějaké známé, takže asi bude ještě jeden přítelův kamarád z VŠ a u mě se uvidí, protože já mám kamarádek dost, ale je těžké mezi nimi vybírat a všechny pozvat nemůžu...
Odpovědět
Ahoj gepe!:-) Já jsem ponocovala do 3 a ráno bylo krušné...
Odpovědět
No my chybí právě boty a spodní prádlo jinak už všechno mám,no a pak jsou na řadě mojí kluci,takže to máme i s tím mojim 4 obleky.Holky už šaty má a vše ostatní co ktomu potřebuje,No boty budeme nakupovat asi až na konec,uvidíme.
Odpovědět
K tem pozvanym na svatbu... mam zatim predbezne v seznamu 41 lidi myslim, a drahy rekl max. 50.. ja predpokladala tak max 50-60.. taky jsem premyslela koho jo a koho, tohle je pevny seznam s kterym uz se hybat nebude... a premyslim, jestli ho tak i rovnou nenechat - protoze to je pak jak letadlo a pocty rostou.. Dort, chtela jsem nahore central nejaky pekny vetsi a pod tim minidortiky na patrech... ale asi malokdo bude splnovat pozadavky na to aby dortiky byly dokonale... takze necham vyber pritele - nechapala jsem jak se chlapovi takovej dort muze libit :-D
Odpovědět
bella byla divna noc ;-) nemluve o tom, ze jsem se probrala o pul desaty cila jako rybicka ]-( ale aspon je uz dobre.. anka6 a mas nejakou predstavu do ceho kluky obliknete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Gepe,no to je dost!!! ;-) Bello,no,zvažuj.Jedna blízká kamarádka bude svědčit mně,druhá s námi bude díky tomu,že její přítel je svědek ženicha a třetí je supr na organizaci a kamarádíme i s jejím přítelem,tak se ujmou koordinace svatby.Všechny moje blízké tak budou mít funkci,protože přítelkyně od svědka mi bude pomáhat dělat vývazky a oznámení a noviny a lucerničky(to jsem odkoukala od Gepe,díky,chtěla jsem takový ty lampiony,ale tohle je lepší) a pytlíky na mandle,jmenovky,čokoládky a já nevim co všechno.Všechny je hezky zapojím. Anko,jak psala Gepe,dobrá,chápeme,že moc času ted nemáš,ale moc nás nezanedbávej. No,já taky u telky ponocovala.Do půl 3
Odpovědět
gepe: přítel by chtěl ten dort nahoře a dole "cupcakes"? To je fajnový, taky jsem to chtěla, ale asi nakonec bude klasika...mám to v albu... No u nás je zatím 24 hostů. Víc už bych nechtěla, ale uvidí se...on možná ještě někdo odpadne.
Odpovědět
Gepe .neboj vždy k večeru tu sednu na pokec,stím počtem lidí to mám taky tak 50 a už stím nebudeme nic dělat,ostatní přijdou večer. :-) Jo to víš tolik peněz zase není abych mohla pozvat všechny,a chcem na svatební cestu
Odpovědět
No ono na tu hostinu jsou i ty naše počty dost...to je pak peněz...
Odpovědět
pb njn ;-) za malo, ty sklenice jsou super, taky se mi to libi vic nakonec nez lampionky na zem - ktere jsem predtim zvazovala a hlavne se zabrani tim i pripadnemu pozaru - podnapili hoste apod. :-D jen hezky zapoj, taky uz ukoluju =-) i kdyz jak jsem puntickar tak mozna si to udelam sama :-N mam jeste nejaky veci ve slozce na disku co se tyka svicek apod. ze zahrad, tak to sem hodim - udelam slozku primo inspirace a trosku tu predtim pozmenim :-) nejaky veci jsem si stahla tady na beremku tak snad me nikdo neukrizuje :-D
Odpovědět
gepe: to tady dělaj všichni, že si stahujou obrázky a navíc na to nemá nikdo svůj copyright, když to vygoogluje, že jo...
Odpovědět
bella praveze ne, to jsem chtela ja... cupcakes jsme zamitli oba, s tim ze klasicky nejaky mini dortiky, myslim ze ma nektera z vas nejaky zeleny v albu, tak neco takovyho i kdyz jinak .. vybral klasicky dort i kdyz takovy netradicni kor na chlapa.. :-D mam domluvenyho kamarada co ma obchudek na belgickou coko a bonbony, vcetne marcipanu ze zna dobrou cukrarku na dorty.. ale asi od nej nakonec vezmeme jen bonbonky a na ne nechame nase inicialy a do vysluzky.. :-( jeste nevim. anka6, to doufam ze sednes ;-) my to mame prave celkem zatim ten seznam, a ten max. je vcetne rautu.. i kdyz nevim kdo se tam prichomitne rovnou z obradu a bude chtit zustat - ale asi to pak uzavreme a oni ze strany hotelu (co nebudou mit pozvanku na raut), budou pozadani aby se presunuli do restaurace, ktera bude volne pristupna, ale je oddelena od tech nasich prostor.. no my si vybrali z nabidky raut za 990 (nejdrazsi a jako jediny nam sedl slozenim), s tim ze tam budu vyhazovat nejaky veci typu - hovezi vyvar, takze pro 50 lidi je to uz taky docela palka... protoze si myslim ze kdybychom si sestavili vlastni menu na raut - coz ta moznost je taky dle nabizeneho vyberu, tak by to vyslo draz.. takhle je to skoro 3/4 kila na osobu, takze vezmeme i min porci bella tata se me ptal kolik cca lidi a rekl ze cim min, tim lip.. a ze 30 je uz tak relativne dost - nechci nejakou obr svatbu, takze 50max a pres to nejede vlak
Odpovědět
bella je fakt ze ja to googlim hlavne po eng. :-D
Odpovědět
btw> zvlastni... nejsem schopna dodelat disertacku a tady pritom pisu xxxradkove :-D jdu najit ten link na ten dort co vybral pritel.. on je ve vsem takovej tradicionalista, takze veskere veci a napady ktere vse tak nejak ozvlastni musim mit ja...
Odpovědět
holky, tak tenhle dort vybral pritel... =-) a podotykam ze neni nejak extra zsenstily ci gay 8-( http://www.e-party.cz/_a1069-svatebni...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?