Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
porodnibabka: růže a frézie jsou dokonalá kombinace, pokud chceš v kytičce i něco zeleného:-). Jinak s těma prstýnkama - pokud myslíš, že by to tvoje kůže zvládla, tak jdi opravdu radši do bílýho zlata... elinka: ahoj:-), já myslím, že "ve skluzu" určitě nejsi ;-), navíc pokud to plánujete koncem léta.
Odpovědět
dneska jsem se trošku vylekala, neboť jsem se dívala na stránky fotografky zuzany schaf a ta už ten kalendář na rok 2011 má pěkně zaplněný... dokonce už mí i nějaké termíny na říjen 2011 což, mě teda dost překvapilo :-.
Odpovědět
eli, my jsme u ni jako nahradnici - volala jsem ji cca 3tydny zpet, poslala jsem ji email jak jsme se domluvily, ale ani mi na nej nejak neodpovedela - byt ze si nas zarazuje.. ]-( takze ani nevim.... jinak u ni si to sleduj, pokud na ni trvas, protoze co mi rikala, tak sice lidi maji blokovany terminy, ale cekaji ve vsem - i mistech hostin atd., jaky terminy daji matriky, takze se to muze menit.. bella vitej :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Eli,vítej.Bud v klidu.Akorát ta ftografka je zrovna dost oblíbená. Gepe,supr nápad.Díky. ;-) Holky,doma prsteny předvedu přítelíkovi a uvidim,co on na to.Jo,eli,máme tabulku,více info u Gepe. :-D Tak já mažu na Zumbu.Pá
Odpovědět
pb papa a at nemas pak svalovou horecku :-D
Odpovědět
gepe: jinak díky za ten odkaz na ty šperky, sháním nějaké pěkné perlové náušnice a tam bych si vybrala ;-). Tak já zase mizím, jdeme s drahým ven...
Odpovědět
bella za malo ;-) ja uz jsem trochu v pohode po cernym caji a rohliku, tak asi taky vyrazime ven, je nadherne :-)
Odpovědět
porodnibabka:tak my jsme se chtěly podívat na prstýnky v pátek ale nevyšlo nám to,ten muj byl trhat 8 a celý víkend ho bolela pusa :-( s chlapama je to jak s dětma :-D :-D :-D jsou to mrčky. :-D :-D
Odpovědět
Na tu fotografku jsem narazila nahodou, já jsem z Brna tak si dělám zálusk spíš na Simonu Smrčkovou ale tam to bude podle mě hodně podobné :-) Gepe: o jakou tabulku jde?? :-)
Odpovědět
Gepe:to jsem nějak přehlédla,jakou tabulku máte? :-)
Odpovědět
elinka: zdravím ,takže další nová nevěsta,tak vítej mezi náma :-)
Odpovědět
anko, já byla na osmičkách loni a teda fakt to není žádný med... mně je teda ještě před trháním vyřezávali, ale bolelo to ještě týden poté ]-( holky, já budu mít jednoznačně růže, i kdyby je měl každý - já je prostě miluju a nevzdám se jich :-D
Odpovědět
Článek se načítá
bello, posudek mám na dvojku od vedoucí i oponentky...
Odpovědět
Terinka. mě rvaly 8 když jsem byla v pátem měsíci těhotenství,protože doktor zjistil že mám zánět vtěle a šlo to od zubů.Takže vím že to není sranda.Ale my ženy sneseme bolest líp než chlapy :-D :-D Ten muj je jak malé děcko, a já taky budu mít růže,chci upně malou kulatou kytičku :-)
Odpovědět
anka6: děkuji za přivítání :-) já teda plánuji zatím jen tak zlehka.... S přítelem jsme se sice dohodli že se veme ale zatím neproběhla žádost o ruku, tak to s těmi přípravami nechci moc uspěchat :-)
Odpovědět
Tak pokud už jste se dohodli že se vezmete,tak můžeš planovat pokud to víš jistě. :-) počkej za chvilku se rozjedeš,tak jako my tady :-D :-D
Odpovědět
elinko, já jsem taky ještě nebyla požádaná o ruku a v plánování mi to nebrání :-D :-p
Odpovědět
no to koukám... když jsem se sem dneska přihlásila tak mi to připadlo že jsem s přípravama měla začít už loni :-D abych to všechno stihla :-)
Odpovědět
neboj za chvilku nás doženeš,jak se do toho zabereš tak už nepřestaneš :-) tak už začni at se můžem mrknout na fotky v albu,jakou máš představu ;-)
Odpovědět
nějaké album už jsem založila ale zatím spíš shromažďuju to co se mi líbí :-) Jediné co vím tak chceme mít svatbu v kostele, formální oběd s rodiči a pak velkou mega párty s kamarády :-)
Odpovědět
No vidíš,a to je teprve začátek :-D a už víš jak to bude,to je to hlavní :-D :-D
Odpovědět
terinka: tak to je dobrý, když máš celkově za 2, buď v klidu ;-). Jinak holky, my jsme se rozhodli, že budme chtít taky jenom peníze a žádné věcné dary. Taky skoro všechno máme a z těch peněz si kdyžtak koupíme to, co potřebujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak já jsem od malýho chytla pořádnou rýmu, to nesnášim :-| vítám novou nevěstu eli, máš moc hezké věci v albu, rozhodně není brzo začít plánovat, aspoň si utřídíš představy co a jak bys chtěla eli, anko, ta tabulka je s údajema nevěstinek tady, abysme se znaly víc než jen podle nicku, takže pokud se chcete zařadit, tak jí pošlete do IP nick, jméno, datum svatby, věk v den svatby, místo odkud jste a míry ženicha :-D add dorty, vybraly jste holky moc hezký, ten od přítele gepe ji sice trochu divokej, ale náhodou se mi líbí :-), fialovou kouli bych si uměla představit na narozeniny, do tomboly sice fajn, ale to by byla asi trochu drahá cena, já jsem do alba taky hodila dorty co máme vybrané, nakonec nebude patrák, ale několik normálních a nakonec díky tomu cena se vejde do 2 tisíc s přehledem :-))), když jsem to porovnávala, tak mi přijde že na ty svatební snad musí být extra přirážka jen proto, že jsou svatební
Odpovědět
koukla jsem do alba ,to líčení je hezké,já použivám jenom černou tužku na oči a řasenku,takže to líčení by mi vyhovovalo,můžu si tu fotku stahnout
Odpovědět
haillie: o té "svatební přirážce" to platí i u kytek, je to hrůza...Jinak mně se moc líbí ten poslední - ta šarlota ;-).
Odpovědět
anka: budeš se malovat taky sama?
Odpovědět
hailliejade: díky ale je to takovej chaoz zatím tam hážu vše co se mi líbí a co kde najdu tak v tom ještě není utříděný cíl kletý by z toho měl nakonci vyjít :-) Holky já nevím, když tady přišla řeč na ty dorty, když chceme s přítelem aby místo klasické oslavy byla spíš taková zahradní party, jestli se bude hodit takový ten klasici načinčaný svatební dort, když se vedle bude otáčet na rožni selátko :-D to nevím jak to mám zvolit....
Odpovědět
hailli, jeste mi nic neposlaly, asi se zdrahaji poslat miry zenicha ;-) :-D :-D holky, kytky si poridim sama ve velkym zahradnictvi primo, na kramky se muzu vyprdnout a mozna si i sama svazu svatebni :-) atd. jinak jak mame vybranej ten dort tak na e-party nejsou moc kladny reference... takze jsme spolu s drahym o tom mluvili a zkusime si ho udelat spolu sami... takze mame necely rok na zkouseni a testovani =-) takze jakmile budou nejaky testovaci produkty, pravdepodobne budeme i rozdavat :-D :-D jo a malovat se taky budu sama :-) eli, dyt nemusis mit klasicky dort, muzes mit jakejkoliv by si chtela ;-) na netu je hodne obrazku k inspiraci a pak jeste mit bud sikovne ruce vlastni/doma nebo cukrare :-)
Odpovědět
No ruce ty já mám obě levý :-D musím to prozkoumat pořádně :-) Prolézt všechny cukrárny a tak...
Odpovědět
gepe: mě to taky napadlo, že si jí uvážu sama:-D. Vy budete dělat ten dort?? Tyjo, tak to jste dobrý! Ještě kouknu do svých oblíbených, měla jsem tam paní, co tenhle "křivej" měla nádhernej a celkem levnej. elinka: můžete mít minizákusky a jeden kulatej menší třeba pro vás, na nakrojení.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?