Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
porodnibabka,budu se snažit. Vás to teprve všechny čeká,psaní úkolu s dětmi a mnoho dalších věcí ;-) No a tet máme jeden počitač ,takže děti tet budou potřebovat dělat věci do školy,ale uvažujeme že jim koupíme,ale budou muset ještě počkat
Odpovědět
gepe: no víc jak 50 lidí bych taky nechtěla, ale to záleží na člověku a třeba na vesnicích jsou velký svatby normální. No 20 lidí už se prý pokládá za velkou svatbu...Víc jak 24 jsem nechtěla, ale uvidí se. Přes 30 ale rozhodně nepůjdeme. S dortama je to složitý. Ty cupcake bych měla strach, že se nepovedou, musíš schánět ten stojan, atd...Klasika je asi opravdu nejlepší, ozdobí se to podle představ a cupcakes se můžou dát třeba do výslužky. V té naší cukrárně dělají úžasné dorty a zákusky, takže určitě něco vybereme. Jinak jsem objevila podobný boty, ale jsou momentálně nedostupný... http://stores.channeladvisor.com/make...
Odpovědět
anka6 ale stejne to mas fajn, ze deti uz mate odrostly a tak nejak si tu svatbu uzijete a i po svatbe :-) to my ostatni vetsinou budeme muset teprve resit tehotenstvi a dalsi veci... nemluve o tom, ze... to jsem uz tady napsala bych chtela po tolika detech mit figuru jako ty =-) 8-(
Odpovědět
gepe: ten dort je úchvatnej!!! Jinak já taky googlim na eng stránkách, na českých inspiraci skoro vůbec, ale to tady dělá víc lidí, pak najdeme stejný obrázky... anka: no na psaní úkolů s dětma se fakt netěšim, to bude děs:-D.
Odpovědět
gepe,ale ten dort je dost drahý,no nevím jestli bych dala takové peníze za dort :-(
Odpovědět
anka: no on má taky dost porcí...koukněte a e-dorty, tam mají taky pěkné. Ale jako skoro 8 tisíc za dort, to je dost no... gepe: mně se docela líbí tenhle kýč, hodil by se mi barevně: http://www.e-party.cz/_a1012-svatebni...
Odpovědět
Ááááách, tenhle je skvostnej: http://www.e-party.cz/_a1032-svatebni...
Odpovědět
gepe díky za poklonu bella. no někdy to jsou nervy,když kluk v 7 třídě řešil rovnici,tak jsem celou noc nad tím přemýšlela a pak jí vyřešila.Nebo jednou měl úkol a to nám pomáhala kamarádka která maturovala z matematiky a taky se zapotila,je fakt že toho chtějí hodně po těch dětech. jinak ten dort je taky pěkný
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,dala jsem do alba fotky té naší malé bojovnice.At taky víte,jak potvůrka vypadá. Bello,je kýčovitej,malinko,ale barva fakt dobrá.určo najdeš něco decentnějšího a nebo ti ho udělaj v jiný barvě.Ty mandlovky a ozdůbky se dají měnit.Mně se třeba líbí 3 patrový kulaty.Dala bych ho s bílou mandlovkou a okolo tech 3 pater dala zelený stžky,žádny motýlky a nic z mandlovky.A nahoru pár živejch kytiček v barvě,takže zelená,bílá,žlutá. Gepe,no do mého vkusu to neni,ale proč ne.Na mě je moc barevnej a nejednotvárnej. Jo a Bello?Ty botky maj ale asi vysoký podpatek,ne? Anko,na koníka pak musíš s náma.Budeš nám radit a chlácholit nás,až nám naše malé ratolesti nebudou chtít papat a tak.Sice jsem porodní bába a měla bych si poradit dobře,ale až budu matkou,tak stejně budu mít mozeček zahalenej mateřskýma hormonama.
Odpovědět
anka: no máma je naštěstí učitelka, takže jí budu asi často volat na matiku:-D. Ale přítel to zvládne. porodnibabka: já bych chtěla udělat tenhle, bez těch květin, jen tak, s těma ďobkama, barveně stejně: http://www.beremese.cz/album/view.php... no jinak ten podpatek je vyšší, no. Přestávám to řešit, něco se objeví.
Odpovědět
porodnibabka: Bellinka je úžasná! Má totální psí pohled:-). Jak se jí daří?
Odpovědět
porodnibabka.budu tu pro vás připravena ze vším poradit :-D :-D Belinka je krasná,taky jsem vám tam dala fotečku toho mojeho pejska
Odpovědět
Článek se načítá
anka: Black mi připomíná naše Beníka, kterýho nám přejel zběsilý řidič...
Odpovědět
Bella :tak to máš fajn,no někdy se u toho i nasmějeme jak tak nad něčím uvažujeme :-D :-D no už jsem nějaký ten pátek ze školy :-D :-D takže taky se dětí ptám jaké i y se píše,takže mazec :-p
Odpovědět
anka: nio zaplaťpánbůh za to:-D. Tady je ten náš čumák: http://www.beremese.cz/album/view.php... Teď se zrovna sluní na terase...:-)
Odpovědět
bella:tak to je mi líto,ten náš je zlatíčko ,je to muj mazel :-)
Odpovědět
tema dort :))) cena dortu - no je drahy, ma 90 porci, my budeme chtit zachovat ty tri patra a porci tech max 50, takze se snizi i cena... co jsem se koukala u zhruba porcove stejny tak cena je do 4tis pb, no muj taky uplne ne, je takovej.. mela jsem trochu jinou predstavu :-D no ani nevim, ale priteli prijde roztomily, tak at mu udelam radost, bude aspon jedna vec podle nej.. a hlavne on rad coko, takze bych to trosku pozmenila, ale to se jeste uvidi oni tam maji vsechny dorty tak nejak nadherny hlavne ty deluxe i exclusive =-) anka neni za co, proste tak to je :-) jdu prohrabat alba a hodim tam nejakou tu inspiraci.. ps: nedoporucuju moc jahody se zakysanou smetanou pokud nepotrebujete procistit strivka nebo se zasit na wc =-) :-D :-D 8-(
Odpovědět
No ten náš je taky hroznej mazel a závislák, všichni ho zbožňujeme:-).
Odpovědět
bella.ten je krasný,to je pudlík že.moje teta měla tež takového oni jsou fajn
Odpovědět
mate krasny pejsky! ja zadnyho mit nemuzu.. pritel nechce dokud nejsme ve svym :-(
Odpovědět
No jinak holky - co na tý svatbě není kýčovitý??:-D A zrovna ty dorty...tam bych to moc neřešila. Každýmu přijde kýčovitýho něco jinýho...já si naopak v něčem přijdu dost uměřená, třeba když budu mít závoj a náušnice, tak už se ale nenosí náhrdelník atd.
Odpovědět
anka: jojo, je to pudlík, ale my mu nevyholujeme čumák, to je hnusný. Většinou je zarostlej, ještě víc než na fotce...je mu už 11. gepe: však se taky dočkáš:-). Ono je to ale někdy i dost starostí.
Odpovědět
Gepe.vidíš na dortu budu muset taky zapracovat a podívat se.Taky chci třipatrový,budeme mít i hodně zakusků a rolád a rodičům děkovací dorty.Chci aby se hlavně všechno snědlo a nebylo moc zbytků :-D :-D
Odpovědět
Tchýně chce dělat velké výslužky, ale my jsme se na to chtěli vyprdnout...:-D Budeme mít bohatou hostinu, tak už jsme jim nechtěli nic dávat domů...
Odpovědět
No my toho našeho střiháme jenom u pindíka a dupky :-D :-D a máš pravdu že je to i dost starostí,je to jako dítě. Gepe: kdo si počká ten se dočká :-)
Odpovědět
anka: no je to náročný a to jsme málem měli dva!:-) No a ty máš do toho ještě 4 děti...
Odpovědět
bella byla jsem prave od mala zvykla mit psa, vcetne velkych.. proto je to obcas tezky :-( anka6 kolik ze budete mit lidi? no snad se to vsechno sni :-D my budeme davat jen symbolickou vysluzku, ale taky to jeste zvazime..
Odpovědět
ja doufam ze se dockam, obcas kdyz me to chytne tak koukam, dokonce jak nemusim kocky tak jsem mu ukazovala i cicy.. :-D ale je neoblomny... tak snad to nebude dlouho :-) aspon ze mama ma malyho yorka, ma predkus - tj. stale trochu vyplazenej jazycek a je to fakt podes, je jak na duracelky :-D
Odpovědět
gepe: a nějakýho malýho roztomilouše by nepřežil?:-) Já kočky nemám ráda vůbec. Jo a ještě přítel si vydupal křečka, tak máme ještě džungaráka no. Rodiče mu nikdy nedovolili zvíře a teď to odnesu já...
Odpovědět
Profilova fotka
bello,kde je fotka pejska?Nechce se mi ukázat.Jo a ten dortík s těma tupkama je supr.Dobrý vkus. ;-) Anko,pejsek je naprosto úžasnej.Tyhle směsky miluju.Jsou tak chytrý a šikovný.Fakt je boží. My taky na výslužky prdíme.Musí se nabaštit na rautu a hostině,jináč maj smůlu.Jídla bude hodně,takže ještě výslužky navíc mi přijdou zbytečný. Gepe,pejsci jsou radost,ale i starost.Venčení v zimě,když jsou nemocný prožíváš to,jako bys byla nemocná sama.No a když je ti zle a pomalu nemůžeš chodit,tak mazlik potřebuje venčit.Ale zase tě zahrnujou láskou a jsou fakt velmi dobří společníci a kamarádi.Jen si počkej,stojí to za to být páníkem. ;-) No a k tomu dortíku...když se příteli líbí,tak ho nech,vždyt oni nám do těch příprav moc nezasahujou,tak at maj pocit,že se podíleli ;-) Náplně zas můžeš vybrat ty... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?